Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ChaosGaming - SURVIVAL, SKYBLOCK, HAPPESAAR

Soovitatud postitused

ChaosGaming SMP

1042738104_15871286141574604941(1)-min(1).gif.63bf77ab1a93362a2a22c2693573a732.gif

 

ChaosGaming Survival Multiplayer serveris on sul võimalik mängida kolme gamemode'i: SurvivaliSkyblocki ja Happesaart.

 

Skyblocki tegevus toimub üksikul saarel keset taevast, kus pead antud esemetega ellu jääma. ChaosGamingu skyblockis on sul võimalik minna ka ENDi ja NETHERisse, kus on samuti saared.
Survivalis on unikaalne maastik, ehk bioomid on suuremad ja mägisemad. Samuti on võimalik survivalis teha tööd ja osta/müüa esemeid poes.
Happesaarel pead sa ellu jääma ja oma saart arendama happelises meres, ehk vesi tapab! Kõik alustavad oma teekonda väiksel saarel.

 

 
Server on alles uus, niiet tule ja viska pilk peale!

 

 
Versioon: 1.15.2
IP: 193.70.50.10:25565
 

chaosgamingAD.thumb.jpg.d90e98be6501d2546234ba67dddf9cad.jpg

happesaar.png.63ad92eeb839bce4464e6b21c0da66d3.png

2020-03-23_18_24_25.thumb.png.0220cebf713748c8b0b87b5dba1ef138.png

skyblock.png.503ea92c193577cf727a20fa999d8927.png

cgbanner.gif

Muudetud liikme dsaasd'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita seda serverit eriti veel inimesele kes läheb sinna mängima mitte chattima kuna  omanik ei suuda seda aktsepteerida, et inimene mängib ja jutustab väga vähe ja hakkab teda alaarenenuks ja arengu peetusega isikuks sõimama kuna ei räägi juttu. lisaks kui soov abi saada või infot saada asjade kohta mis gamemoodidega seotud siis tuleb googeldada kuna omanik ei taha või ei oska küsimustele vastata mitte kunagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On 19.4.2020 at 13:55, Archlord ütles:

Ei soovita seda serverit eriti veel inimesele kes läheb sinna mängima mitte chattima kuna  omanik ei suuda seda aktsepteerida, et inimene mängib ja jutustab väga vähe ja hakkab teda alaarenenuks ja arengu peetusega isikuks sõimama kuna ei räägi juttu. lisaks kui soov abi saada või infot saada asjade kohta mis gamemoodidega seotud siis tuleb googeldada kuna omanik ei taha või ei oska küsimustele vastata mitte kunagi.

Siin on nüüd küll tegemist ülepingutamisega. Ma pole kunagi sõimanud mitte ühtegi mängijat ja vahel tõesti jääb mõni küsimus vastamata aga see ei tähenda, et ma ei tea "gamemoodidest" midagi ja, et ma ei oska vastata. Selge on see, et selle kommentaariga on kõvasti üle pingutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõni küsimus olin serveris 4h ja selle jooksul vähemalt 20 korda küsisin samat küsimust millele ei vastanud ja järsku tuli hoopis ole vait värdjas eks Samurai omanik mida tuletasite ilmselt mu kasutaja nimest kuigi see kasutaja ei ole kunagi kuulunud Samurai juhtkonda sammuti ka mitte mina. 

Lisaks hiljem sõimasite ka nii nagu ma ka varem kirjutanud

 

lisaks pole ma ainus kes nende poolsete sõimude ja solvangute ohver olnud kahjuks sellel teisel isikul siin konto puudub aga ta tõstatanud teemat korduvalt fb-s 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
3 tundi tagasi, Archlord ütles:

mõni küsimus olin serveris 4h ja selle jooksul vähemalt 20 korda küsisin samat küsimust millele ei vastanud ja järsku tuli hoopis ole vait värdjas eks Samurai omanik mida tuletasite ilmselt mu kasutaja nimest kuigi see kasutaja ei ole kunagi kuulunud Samurai juhtkonda sammuti ka mitte mina. 

Lisaks hiljem sõimasite ka nii nagu ma ka varem kirjutanud

 

lisaks pole ma ainus kes nende poolsete sõimude ja solvangute ohver olnud kahjuks sellel teisel isikul siin konto puudub aga ta tõstatanud teemat korduvalt fb-s 

 

Ma isegi ei tea sellisest serverist midagi nagu "Samurai" ja ma pole kunagi solvanud ühtegi mängijat, sa ajad siin midagi väga sassi ikka. Tule ja küsi teistelt mängijatelt serveris ja sa saad vastuse, et ma pole kunagi kedagi sõimanud, ise küsisin ka hiljuti kuna sa pidevalt mainid, et ma olen kedagi sõimanud ja kuna mul ei ole meeles, et ma kedagi oleks sõimanud, siis ma küsisin mängijatelt üle. Vastus oli, et ma pole kedagi sõimanud ja pigem ma isegi karistan liiga vähe.

Niiet lõpeta oma valeväidetega see jutt siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks kui sõimad on tunnistajaid väga vähe või mitte üldse ja teiseks peab vist siia ka mõned tõendid ülesse laadima aga seda saan kahjuks alles 17.06.2020 teha kuna siis eestis tagasi soomest ja ligipääs jälle lauakale.

Aga jah kui sõimamine polnud seotud serveriga siis vabandan väga kuna selle tuletasin sellest, et mu kasutaja algas nimega mis meenutas serverit mis eesti maastikul tegeles 2014-2018 ja praegu tegeleb rahvusvaheliselt. Ja kui sa sellest kuulnud pole on sinu tegematta töö mitte minu kuna see server oli vikingi,cu,nuhvli ja klotsi otsene konkurent mõni aeg ka kännuka nii inimarvult kui ka oskusliku arenduse poolest. Nüüdseks pole ta konkurent eesti serveritele kuna need kõik tema poolt seljatatud olles rahvusvaheline.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.