Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

lisa

skype: kuldargold

discord: kuldar#8351

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

care, polnud nõus mulle ette käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

antud isikul on 1033 tehingut ja soovib teil kasutajat ette: https://vahvel.net/profile/20581-free-man/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjExOTQ0NSwiaWRfMiI6MTU0NzE4M30= 

Milles mure on, et te talle kasutajat ette ei käi ? tal on ju 1033 tehingut 

 

Miks ei ole nõua Igor Tsipile kasutajat müüma kui ta on nõus teiega käest kätte tehingu tegema ? 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mida kuradit? see, et mul parasjagu kuradima aega ei olnud ja kibelesid helistasid ja segasid? mine ausalt tead kuhu, mis kuradima scammer, kui mul on aega siis ma vastan aga mitte ärge hakake laimama, helistate ja sügelete kui mul kiire ja nüüd siuke kiri, ausalt mida? pole scamminud isegi kedagi haige kui väikse ja madala silmaringiga on eestlased, vōibolla tōesti sa bemmimees olid nii vardas selle kasutajaga vōi siiani painab,et seda ei saanud aga mine arenema, kui ütlesin h2h siis teeme h2h olen teistelegile pakkunud seda, vähemalt enamjagu inimesi ei hakka mind tööajal segama ja helistama silmad punnis!vōtke kui upi !

Muudetud liikme Martent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
41 minutit tagasi, Martent ütles:

Mida kuradit? see, et mul parasjagu kuradima aega ei olnud ja kibelesid helistasid ja segasid? mine ausalt tead kuhu, mis kuradima scammer, kui mul on aega siis ma vastan aga mitte ärge hakake laimama, helistate ja sügelete kui mul kiire ja nüüd siuke kiri, ausalt mida? pole scamminud isegi kedagi haige kui väikse ja madala silmaringiga on eestlased, vōibolla tōesti sa bemmimees olid nii vardas selle kasutajaga vōi siiani painab,et seda ei saanud aga mine arenema, kui ütlesin h2h siis teeme h2h olen teistelegile pakkunud seda, vähemalt enamjagu inimesi ei hakka mind tööajal segama ja helistama silmad punnis!vōtke kui upi !

 Võta nüüd tuure maha, sa oled selle negatiivse tagasiside oma veidra käitumisega ära teeninud, ilmselge, et inimesed lähevad leili, kui näevad sellist kasutajat 100Mga müügis mistõttu nad üritavad seda sult kiiresti kätte saada enne, kui keegi teine ära ostab ja seda ei saa neile pahaks panna, lihtsalt järgmine kord, kui kasutajat müüd ning esimene ostja tekib siis lepi mingi kellaaeg või päev kokku kuna suhelda saad või lisa teemasse mingi kellaaeg millal sisse tuled siis ostjad kohe teavad, et nüüd sa sees ja saab kohe tehingu ära teha. 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Andesta aga teie puhul vōiks vähemalt nii palju austust olla, et peaksite seda Vahvlit puhtana hoidma ja seda umbset rämpsu siit mingitmoodi eemaldama kui minu postituse all seisneb” Scammer “ “miks temaga tehingut ei soovi” ilmselgelt saate ise ka aru, et teen tehingut kellega soovin ja sellist mōtlemist, et miks temaga ei tee on teie kirjast küsimus, miks üldse postituse alt küsite sellist asja vōi kuidas üldse vōimalik küsida sellist asja, kas see pole mitte minu valik vōi on see kellegi valik kes tahab kohe saab? ja ma ei ole leilis aga äitäh siiski, vōtke seda kui sōnavabandust sest see isegi polnud halvaga vaid lihtsalt minu jaoks arusaamatu?

müüdud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.