Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaba jutt krüptodest

Soovitatud postitused

SUPERVIP
kohe kui maksuvaba tulu ületatud on, siis on neil alust sind pookida ja nad loevad IGAT senti, kõik on laekumata tulu riigikassasse. maksupettus.

 

sellepärast ongi kehva eraisiku alt investeerida, pead igat tulu kohe näitama ja riigile iga aastaselt tulumaksu maksma.

firmaga investeerides saad aga seda niiöelda edasi lükata kuni alles hakkad palka või dividende maksma.

 

 

 

suht kindel, et peaksid kõikide eelnevate aastate eest tulumaksu maksma ning iga viimane kui sent. need raiped tahavad kõike saada :D

viimastel aastatel siis 20% "kasumist" ja nüüdsest siis 20-33% kasumist, oleneb palju teenisid.

kui keskmine tulu on üle 2100€ kuus ehk 25 200 aastas, siis kohe tuimalt 33% tulumaksu riigile ...

 

Kust see 33% tuleb?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kust see 33% tuleb?

 

minu viga. läks meelest ära kuidas see astmeline ja debiilne tulumaks töötab.

 

pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna:

 

d66cc221c8.png

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode

Nende pankadega on suht random.

 

Olen üle aasta constantly 10-15k kaupa skrillist swedi kandnud endale. No fucks given by banks

Aga nii kui hakkasin otse letilt välja võtma sula, saadeti kiri meilile ning letist enam sularaha ei antud.

Uuriti, puuriti & pidin tõestama, et mis raha see skrill on jne lol.

 

KUID mis kõige naljakam, samal ajal polnud mul keelatud võtta automaadist 3200€/day (lol?)

 

Kui küsisin, et kus see loogika on neil? Et letist ei anta aga automaadist võta palju tahad.

Mille peale vastati: dunno

 

???

 

 

Keep calm & hold


kerad.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaikselt siin mõelnud, et peaks ka raha krüpto alla laduma, keegi oma portfooliost pilti paneks, kes kaua tegelnud? :D

 

Iga kuu 500 euri on esimene mõte, 60% main coin, 20% | 20% kaks teist coini mis veel meeldivad või kuidas soovitatakse üldse, lihtsalt lahimda igalepoole või võtta sellist 5 coini mille alla laduda raha.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma mõtlesin sellist asja, et peaks võtma mingi 30-50 madala hinnaga tokenit/krüptoraha ning investeerima igasse ühte 50 euri.

Enne teeks muidugi ka eeltööd, et võimalik suur võimalus oleks, et tegu ponzi skeemiga poleks ning asjal oleks potentsiaali.

Enamus arvatavasti failiks ning kaotaks raha, aga piisab ühest-kahest suuremast tõusjast ja saab kõik raha tagasi ja veel lisagi.

 

Kas ma saan õigesti aru, et peaaegu igal krüptorahal on vaja oma walletit? Ehk ma ei saa mingit universaalset "haldurit" kasutada, kus oleks asi organiseeritud ja lihtne osta/müüa? Kui jaa, siis see minu arust ongi hetkel üks suur negatiivne punkt krüptoraha ostmise/soetamise ja üldse krüptosse investeerimise kohalt.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mõtlesin tulla ise crypto coiniga välja - üldjuhul coin tõuseb, kui inimesed arvavad, et sellel on potensiaali muuta mingit osa internetis. Võtame näiteks https://obsidianplatform.com/2017/10/08/headline/. Nende coini idee on muuta sõnumite saatmine 100% anonüümseks - poole aastaga market cap korralikuks kasvanud. Samamoodi saab ka teoreetiliselt ise teha, tulla välja mingi ideega(mis ei pea olema realistlikult ka tehtav), teha kena ICO whitepaper/website ning teema reklaamidega üles hypida ning cashout.

 

Selgesti pole eetiline idee, aga raha on raha :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mis te BTC trade bottidest arvate?

Lubatakse, et teenib ~1% päevas.

 

Kiire exceliga arvutasin, et 500 sisse pannes ja teenistus 1% päevas, siis 30 päeva pärast on saanud 500'st 667€, 60 päevaga 899, 90 päevaga 1212€.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis te BTC trade bottidest arvate?

Lubatakse, et teenib ~1% päevas.

 

Kiire exceliga arvutasin, et 500 sisse pannes ja teenistus 1% päevas, siis 30 päeva pärast on saanud 500'st 667€, 60 päevaga 899, 90 päevaga 1212€.

 

Ma arvan, et neil bottidel on mingi aeg kaua sa pead raha seal hoidma ka, et sa ei saa siis välja võtta kui ise tahad.

 

Palju paremaid % pakuvad näiteks bitconnect ja bitconnectx(ei tea kas see bitconnectx on juba väljas) aga nad lubavad sulle mingi 2-3%, mida kauem raha kinni nende käes on seda paremat % pakuvad aga enamus sellised on exit-scam, bitconnectiga said esimesed inimesed juba rahad tagasi, vähemalt nii olen arusaanud.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma arvan, et neil bottidel on mingi aeg kaua sa pead raha seal hoidma ka, et sa ei saa siis välja võtta kui ise tahad.

 

Palju paremaid % pakuvad näiteks bitconnect ja bitconnectx(ei tea kas see bitconnectx on juba väljas) aga nad lubavad sulle mingi 2-3%, mida kauem raha kinni nende käes on seda paremat % pakuvad aga enamus sellised on exit-scam, bitconnectiga said esimesed inimesed juba rahad tagasi, vähemalt nii olen arusaanud.

 

Enamustel on kirjas, et 0.01BTC peab vähemalt olema kontol, siis alles saab välja kanda. Aga jah, väga fishy business. Paljud ponzi skeemid kindlasti.

 

 

 

7603fffaf0.png

 

BTC hind tänase päeva jooksul juba 2000 USD langenud ...

uskumatu ikka kui suured kõikumised

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik top coinid korralikult languses. Hea hetk raha sisse panemiseks? :D noone knows. :)

 

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

https://steemit.com/bitconnect/@ceotechnician/bitconnect-comes-crashing-down

 

Loodan, et keegi meist ei olnud sinna investeerinud. Selliseid "ponzi" coine on ilmselt veel, nii et olge ettevaatlikud. Kerge viis kuidas rahast ilma jääda.

 

BCC hind läks 15 minutiga 140 dollari pealt 38 dollari peale. Tegelik väärtus ilmselt juba 0.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
https://steemit.com/bitconnect/@ceotechnician/bitconnect-comes-crashing-down

 

Loodan, et keegi meist ei olnud sinna investeerinud. Selliseid "ponzi" coine on ilmselt veel, nii et olge ettevaatlikud. Kerge viis kuidas rahast ilma jääda.

 

BCC hind läks 15 minutiga 140 dollari pealt 38 dollari peale. Tegelik väärtus ilmselt juba 0.

 

Mõned teenisid korralikult sellega ja mõned kaotasid korralikult, teenisid need kes võtsid kohe välja ja kaotasid need kes greedid olid aga

ja, tegelik väärtus 0.

 

28a1805e6662d6063ff37963035cb614.png

 

Did bubble finally popped?

 

Mina igatahes üritan iga kuu 500 euri(kokku) laduda järgmise koinide alla:

 

DGB

EOS

TRIG

ETHEREUM

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõned teenisid korralikult sellega ja mõned kaotasid korralikult, teenisid need kes võtsid kohe välja ja kaotasid need kes greedid olid aga

ja, tegelik väärtus 0.

 

28a1805e6662d6063ff37963035cb614.png

 

Did bubble finally popped?

 

Mina igatahes üritan iga kuu 500 euri(kokku) laduda järgmise koinide alla:

 

DGB

EOS

TRIG

ETHEREUM

 

Puhas scam tegelikult ning rikub crypto mainet korralikult. Not what it was made for.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mis arvate, kas BTC taastub sellest langusest, mis hetkel toimub? :O

 

Peale pildi tegemist langes veel oma 200 eurot alla.

 

3352a5caca.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui mingit "EU bans Bitcoin" ei tule, siis pigem taastub. Ma ei usu, et raha krüptodest veel nii pea välja liigub. See, et hind kukub toob pigem uut raha sisse, aga eks ta kokkuvõttes on selline risky business. High risk, high reward. Väärt täpselt nii palju kui inimesed omavahel kokku lepivad ja suuresti oleneb sellest, kuidas erinevaid krüptosid reaalselt kasutama hakatakse. Digiraha peaks kokkuvõttes olema ainult 1 coin, teised coinid peavad endale muu funktsiooni leidma. Pakun, et 99.9% coinidest on long term väärtusetud.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Iga aasta on kukkumised umbes samal ajal olnud, aasta algul langeb ja siis hakkab vaikselt üles kerima jälle. #hopethathistoryrepeats

Jamaks võib tõesti asi kiskuda siis, kui riigid hakkavad rohkem reguleerima ja keelama.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GemVTe1g6RY


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Iga aasta on kukkumised umbes samal ajal olnud, aasta algul langeb ja siis hakkab vaikselt üles kerima jälle. #hopethathistoryrepeats

Jamaks võib tõesti asi kiskuda siis, kui riigid hakkavad rohkem reguleerima ja keelama.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GemVTe1g6RY

 

Jep, oleks hea stenaaruim kui toimuks sama mis eelmine aasta:

 

26814663_10157300293493438_2665157959130009212_n.jpg?oh=13d5de83e753d40f3040510ed02d7dd5&oe=5AE3BD51

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

Loodame, et kordub sama ehk saab ka paadile seekord. :) Mis te arvate, kui madalale Bitcoin langeb?

Muudetud liikme Orunescapemarket'i poolt

iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

üritasin eile osta eth kui oli 800 ja koguaeg viskab coinbase error failed to buy, sain mingi 6-7h hiljem osta ja tahaks veel osta aga nüüd viksab jälle failed to buy ja kui 3 korda viskab seda siis pääseb sul ligipääs ostmisele mingi 3 tundi vähemalt :D

 

kasutaks gdaxi aga see peaks olema sama platform arvatavasti ja gdax ei lase mu passiga tuvastada ka ennast, id kaart läks ilusti läbi.

 

06a232bf074256ab5077bed2d3ce4f1d.png

 

Hoiab trendi hästi praegu, kuigi kaldun ise arvama, et veebruaris veel viskab tagasi sinna 700-800 peale aga plaan hoida vähemalt suveni.

 

155 euri lükkasin crypto alla, tahaks 250 veel panna aga coinbase üldse ei taha lasta ja teistes kohtades feed ostmisel mingi 2x suuremad.

 

Hetkene portfolio

 

26943068_1743508505701879_1426351256_n.jpg?oh=61837c0f682049942d5ae1f16a99c6dd&oe=5A62B6F1

Muudetud liikme gerfz'i poolt

"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ETH liikumine (minu arvamus)

 

kas leiab suppordi 1011 juures ja liigub ülesse võib siis kukub kolinal ~800 peale tagasi

 

d88a63e8dac6cadf7d858129d45c9b22.png


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.