Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaba jutt krüptodest

Soovitatud postitused

SUPERVIP
On keegi reaalset kasu ka saanud krüptodest? Mõtlen just, et investeerisite 1000 euri eest ning krüpto kasvas ning müüsite maha ja pangakontol nüüd näiteks 2500.

 

yD0V2Gs.png

 

Veidi küll jah - ei taha täpseid numbreid jagada.. protsentidest peaks piisama. See hetkel kõige suurema kasumiga investeering mu portfoolios.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sul pole seda seni, kuni pole realiseerinud eurosid :)


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Sul pole seda seni, kuni pole realiseerinud eurosid :)

 

Täpselt!

 

Ma mõtlengi, et 1000 panid näiteks BTCsse ning müüsid maha ning said selle eest 2500 näiteks ...

 

____________________________

 

Üks huvitav token, millel tasuks silma peal hoida? https://utrust.io

 

https://coinmarketcap.com/currencies/utrust/

 

Mis arvate? Võiks mingi 100€ alla panna, saaks üle 100 tokeni ning ehk tulevikus tõuseb pisut?

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole küll raha välja võtnud krüptost, aga kui praegu välja võtaks, siis oleks kasum 6 kohaline.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma kahjuks küll ei saa näidata(kasutasin btc-e platformi, mis pandi kinni), aga ostsin 50k eest bitcoini, kui nad olid 400usd tükk ja müüsin, kui olid 1299usd tükk. Seniajani enda peale vihane, et müüsin, seepärast pole ka ühtegi coini enam puutunud. Kasum oli ikka kena, aga sellest 50k oleks võinud saada 1 mil+!!!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Pole küll raha välja võtnud krüptost, aga kui praegu välja võtaks, siis oleks kasum 6 kohaline.

 

Päriselt? Kuue kohaline kasum ehk 000 000 ehk sadades tuhandetes? :O


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hull mull ikka selle krüptoga hetkel. mul terve FB paksult krüpto paska täis.

väga paljud proovivad seitset nahka koorida inimestelt, kes sellest mitte midagi ei tea.

 

Kui oled mõne crypto lingi peale varem klikkinud siis facebook hakkabki soovitama neid. Veebireklaamidega ongi tüütu see, et kui ühe asja vastu huvi tunned siis tuleb seda uksest ja aknast.

 

 

 

 

Ise alustasin trademist 2 nädalat tagasi umbes kui sain sõbralt tasuta 20 euri väärtuses digibyte. Hetkel sellest kasvatanud 0.045 BTC, eks näha ole kas suudan edasi ka kasvatada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päriselt? Kuue kohaline kasum ehk 000 000 ehk sadades tuhandetes? :O

 

Ütleme lihtsalt nii, et kasum on üle 100k, kui palju, selle jätan enda teada.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütleme lihtsalt nii, et kasum on üle 100k, kui palju, selle jätan enda teada.

 

Sul oli algus aegadel soetatud mingi korralik kogus või taipasid õigel ajal ja lükkasid mingi korraliku summa alla? :D muidugi nice, elu mingiks ajaks lihtsaks tehtud endal!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi sellistest krüptost teab midagi nagu "Dagcoin" "Sapphire coin", suht uued asjad pidid olema aga mitmed tuttavad reklaamivad ja kiidavad, et väga hea pidi olema. :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Keegi sellistest krüptost teab midagi nagu "Dagcoin" "Sapphire coin", suht uued asjad pidid olema aga mitmed tuttavad reklaamivad ja kiidavad, et väga hea pidi olema. :D

 

Pole ise süvenenud, aga Dagcoin peaks püramiidikas olema

 

e/ nii on mitmest erinevast kohast öeldud mulle vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ütleme lihtsalt nii, et kasum on üle 100k, kui palju, selle jätan enda teada.

 

Saan ma õigesti aru, et sul veel see raha seal all kinni? Seega käega katsutavat tulu pole ning kui ükshetk kõik kolinal alla tuleb, siis oled kõigest ilma.

 

Hea mõtlemise koht, et kas teha kõik rahaks ning investeerida millegisse stabiilsemasse või riskida ja hoida rahasid veel sees, et ehk veel tõuseb. :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Keegi sellistest krüptost teab midagi nagu "Dagcoin" "Sapphire coin", suht uued asjad pidid olema aga mitmed tuttavad reklaamivad ja kiidavad, et väga hea pidi olema. :D

Ostsin isegi Dagcoini 200€ eest koolituspaketi. Teisel nädalal, kui see välja tuli. 200€ eest sain 200 coini, millest nüüd on saanud 587 coini. Algul lubati suure suuga, et läheb kohe börsile ja coini väärtus hakkab tõusma. Kuigi enne, kui coin börsile saab minna peab walletites teatud rahaline liikumine olema mida siis kindlasti ei olnud. Nüüd nagu ma aru saan on see liikumine olemas ja veebruarist saab dagcoin börsile minna. Eks ole näha mis sellest dagcoinist üldse saab.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul oli algus aegadel soetatud mingi korralik kogus või taipasid õigel ajal ja lükkasid mingi korraliku summa alla? :D muidugi nice, elu mingiks ajaks lihtsaks tehtud endal!

 

Hakkasin btc-ga suht ammu tegelema, ennekõige maksevahendina ja panin tähele, et puhtalt Bitcoini hoidmisega teenisin vaikselt rohkem kui ülejäänud äridega kokku. Kõik vaba raha panin krüptodesse ja nii ta mul vaikselt kogunes. Mingi hetk hakkasin krüptot ostma ja müüma, aga tegelikult oleks rohkem teeninud, kui oleks lihtsalt hoidnud algusest saati.

 

Hetkel olen huvitatud ainult BCH-st. Mitte, et ruttu rikkaks saada vaid, et reaalselt oleks olemas globaalne raha, mis toimiks. Bitcoin legacy osas olen käega löönud, digital gold on ponzi, muud midagi.

 

saan ma õigesti aru, et sul veel see raha seal all kinni? Seega käega katsutavat tulu pole ning kui ükshetk kõik kolinal alla tuleb, siis oled kõigest ilma.

 

Hea mõtlemise koht, et kas teha kõik rahaks ning investeerida millegisse stabiilsemasse või riskida ja hoida rahasid veel sees, et ehk veel tõuseb. :D

 

30% usd, 70% bch

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mina loen siit välja, et tasuks ka siis mingi summa BCHsse panna ning oodata tõusu :D

 

aDxA8GG_460s.jpg

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina loen siit välja, et tasuks ka siis mingi summa BCHsse panna ning oodata tõusu :D

 

aDxA8GG_460s.jpg

 

True story.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Hetkel olen huvitatud ainult BCH-st. Mitte, et ruttu rikkaks saada vaid, et reaalselt oleks olemas globaalne raha, mis toimiks. Bitcoin legacy osas olen käega löönud, digital gold on ponzi, muud midagi.

30% usd, 70% bch

 

Sul hetkel siis plaanis BCH'd hoida?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sul hetkel siis plaanis BCH'd hoida?

 

Eks ma hoian seni, kuni kasumi suurus läheb üle taluvuspiiri. Kuna summad suured, siis see ei tähenda, et peaks tõusma 50%, juba 20%-se tõusuga oleks kasum korralik.

 

Mingi hetk plaanin ~50% EUR teha ja panka kanda, aga siis peab arvatavasti hakkama pangale seletama, et kust see raha tuli jne. Tänu AML seadustele oled sa sisuliselt terrorist ja pead tõestama pangale, et tegelikult ikka ei ole. Tõestamise ajal on raha ise arvatavasti lukus. Hetkel uuringi, et kaua see protsess aega võib võtta. Pole väga huvitatud sellest, et raha kinni pool aastat vms.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks ma hoian seni, kuni kasumi suurus läheb üle taluvuspiiri. Kuna summad suured, siis see ei tähenda, et peaks tõusma 50%, juba 20%-se tõusuga oleks kasum korralik.

 

Mingi hetk plaanin ~50% EUR teha ja panka kanda, aga siis peab arvatavasti hakkama pangale seletama, et kust see raha tuli jne. Tänu AML seadustele oled sa sisuliselt terrorist ja pead tõestama pangale, et tegelikult ikka ei ole. Tõestamise ajal on raha ise arvatavasti lukus. Hetkel uuringi, et kaua see protsess aega võib võtta. Pole väga huvitatud sellest, et raha kinni pool aastat vms.

 

Nädal, kui oled ettevalmistuse teinud ja kõik dokumendid/paberid tõestuseks valmis.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis summast alates peab selgitusi andma hakkama üldse?

 

hetkel kannan keskmiselt ~80 euri päevas paypalist endale panka ja pole mitte midagi olnud.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nädal, kui oled ettevalmistuse teinud ja kõik dokumendid/paberid tõestuseks valmis.

 

Oskad vb öelda, et kui tagasiulatuvalt neid vaja on? Ütleme nii, et ~75% praegusest netoväärtusest on tulnud viimase paari aastaga ja selles osas on enamus andmeid exchangedes olemas, aga algkapital on tulnud pikalt ja paljudest eri allikatest. Seda on vist päris keeruline paberile kirja panna, kui nad just sellist kaudset seletust ei aktsepteeri, nt: "3-4 aastat tegelesin mängukulla ostu ja müügiga ja edasi hakkasin investeerima krüptodesse". Mängukulla kohapealt saaksin näidata vahvli/sythe tagasisidet selle ajaperioodi kohta või tahavad nad väga põhjalikku seletust iga sendi kohta?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis summast alates peab selgitusi andma hakkama üldse?

 

hetkel kannan keskmiselt ~80 euri päevas paypalist endale panka ja pole mitte midagi olnud.

 

See on täpselt kuidas jumal juhatab. Aga iga 10k+ laekumine läheb läbi riskihalduri pangas ametlikult, alla selle ei pöörata tähelepanu otseselt. 80e päevas ei tohiks muretseda veel. Sa võid täiesti vabalt saada nii tehtud 10-20 aastat, enne kui keegi midagi küsib. Ma ei ütle, et saad!

 

Vastasin sulle Karl Skypes.

 

Aga postitan enda viimasest kontrollist kirja, mis on panga riskihalduri poolt saadetud(üldjuhul nad töötavad ka maksuametiga, seega kõik vestlus läheb ka neile edasi). See juhtus seepärast, et alustasin uue ettevõttega koostööd ja nad polnud mulle kunagi makseid saatnud veel - pank tahtis kohe teada, et ei tegele rahapesuga.

2018-01-14_1634.png

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
mis summast alates peab selgitusi andma hakkama üldse?

 

hetkel kannan keskmiselt ~80 euri päevas paypalist endale panka ja pole mitte midagi olnud.

 

kohe kui maksuvaba tulu ületatud on, siis on neil alust sind pookida ja nad loevad IGAT senti, kõik on laekumata tulu riigikassasse. maksupettus.

 

sellepärast ongi kehva eraisiku alt investeerida, pead igat tulu kohe näitama ja riigile iga aastaselt tulumaksu maksma.

firmaga investeerides saad aga seda niiöelda edasi lükata kuni alles hakkad palka või dividende maksma.

 

Oskad vb öelda, et kui tagasiulatuvalt neid vaja on? Ütleme nii, et ~75% praegusest netoväärtusest on tulnud viimase paari aastaga ja selles osas on enamus andmeid exchangedes olemas, aga algkapital on tulnud pikalt ja paljudest eri allikatest. Seda on vist päris keeruline paberile kirja panna, kui nad just sellist kaudset seletust ei aktsepteeri, nt: "3-4 aastat tegelesin mängukulla ostu ja müügiga ja edasi hakkasin investeerima krüptodesse". Mängukulla kohapealt saaksin näidata vahvli/sythe tagasisidet selle ajaperioodi kohta või tahavad nad väga põhjalikku seletust iga sendi kohta?

 

suht kindel, et peaksid kõikide eelnevate aastate eest tulumaksu maksma ning iga viimane kui sent. need raiped tahavad kõike saada :D

viimastel aastatel siis 20% "kasumist" ja nüüdsest siis 20-33% kasumist, oleneb palju teenisid.

kui keskmine tulu on üle 2100€ kuus ehk 25 200 aastas, siis kohe tuimalt 33% tulumaksu riigile ...

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.