Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetaja kasutab füüsilist vägivalda õpilase peal.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aga nagu kui kuulda oli siis ta nagu sai riielda "mitte,millegi eest".

Aga jah,ega täitsa lambist ei hakka õpetaja mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5+ , oleks mul kutsekas ka niisugused õpsid oi siis oleks kord majas


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aga kui sulle näiteks Pmist niisama tuleb ründama(sama-moodi),mis teeksid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niisama,siis on hea. Ole tark ja kasuta mobiili et video teha, kui saad salaja siis hea on hiljem kohtusse anda ja hullem valuraha välja küsida+kaotab töö jne


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei saa aru miks ta edasi ei mölisenud mis vahet kui dire seal on:Penda koolis ma paukusin nii õpsile kui direle vastu:Dnjh nyyd istun 2 nädalat kodus kooli ei tohi minna:Dsaab veic puhkust:D


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult ega selliste nolkidega muud moodi ei saagi.

"Vähe ülbe oled" nojahh..

Inteligentsi küll sellel tüübil ei paista olevat, võrreldes mees õpetajaga.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma saan aru, et õpilase vastu füüsilist vägivalda kasutada on väär, aga see nh..

Ta ju viskas selle õpilase pmst lihtsalt klassist välja. Või kaebas see poiss füüsilise valu üle?:O

Ma saan aru kui õpetaja oleks teda löönud..


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vapse....ma arvan et direktor ei oleks kyll pidanud hakkama füüsiliselt seda õpilast käperdama jne, siis kui õpetaja ütles et "jää vait, sina ei ütle õpetajale et ära mölise" vms siis poiss jäi jumala vait seal ju...vaatas maha ei julgenud midagi öelda....aga direktor sellepeale hakkas tuuritama seal:S Ta oleks seda asja saanud palju normaalsemalt lahendada ju...mingi noomitus, või siis kh 2 nädalat puhkust koolis. Direl lihtsalt närvid läbi vist, muidu normaalne inimene niimoodi ju kohe ei hakkaks!

see on minu vaatepunkt asjast......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mai saa aru mis kuradi kool see üldse on neil.

Vabsee kui papi nii kiiresti kettase läheb siis ma tunnen neile kaasa seal koolis.

 

Minu arvamus on see et see mis too vana tegi on vale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaata, kui väga sellel vanamehel vaja oleks, vänderdaks ta kindlasti sellest puhtalt välja ja süüdi jääks õpilane. See on tavaline, kunagi ei tasu õpetajatega tülli minna, sina jääd ALATI süüdi.

Teemaaasssse... See papi võib vabalt öelda, et enne kui filmima hakati, ahistati teda vms.

Selle vandi tegu oli küll väär, kuid ausaltöeldes, võiks see "viisakas" õpilane ikka õpetajatega viisakamalt suhelda.

Kokkuvõttes on mõlemad süüdi - nii õpetaja kui ka õpilane.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"kunagi ei tasu õpetajatega tülli minna, sina jääd ALATI süüdi"

Lammas nii oli NSV ajal :)

Präegu on seadused nii karmid, et piisab vaid videost, tunnistajatest ja

on õpetajal trahvid kaelas.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Uurisin videot veelkord ( 2-3 korda ) ja peab tunnistama, et ennem ei süvenenud nii täpselt.

Nõustun selle kommentaariga:

 

tegelt oleks saanud seda olukorda palju paremini lahendada, nii et teie, kes te ütlete siin, et õpetaja käitus õigesti, ma ei nõustu teiega, sest te ise ei teagi, mis toimus. videolt on ka näha, et kui känd seal häält tõstab, siis poiss jääb ka kohe vait, ta ei ütle talle midagi vastugi, aga kohe mingi känd läheb kallale. seda oleks kindlasti saanud lahendada nii, et känd oleks võinud samamoodi uuesti lihtsalt kõva häälega karjuda, sest kui kõik juba tema nägu kardavad, siis keegi ei julge talle midagi vastu ka öelda. ta oleks võinud poisi lihtsalt kuskile direktsiooni vms saata ja asi lahendatud, aga eiii, peab ju kätega kallale minema.

see on lihtsalt minu arusaam asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Issand..

 

Hullumaja..

 

Kahjuks ei näinud, mida see tüüp tegi siis.

 

Noh, lampi ikka õpetajad direktorit ei kutsuks ja ei röögiks. Olge tunnis normaalsed ja selliseid situatsioone ei tule.

 

Õpetajat võiks ka austada väheke!

 

Whooped !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.