Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Riigipöördekatse:Türgi sõjavägi kinnitab, et võttis võimu riigis enda kätte

Soovitatud postitused

VIP

 

Defineeri sõna "alla lastud"..

Vanglas lastakse inimesi alla, siis oled petuhh ja kõik, mind ei ole keegi vanglas õnneks alla lasknud, kuna mul on paks kael.

 

Igaüks defineerib sõna nii nagu ta seda arvab olevat. Ma usun, et sa pole istunud ka vanglas kus sind keegi nn alla laseb. Kuna tänapäeva eesti vanglates on see harukordne juhus, kui siis ainult malaletkades keegi üritab. Ning veel vähem usun, et sa oled kunagi istunud teises/kolmandas või mingi muus vanglas, kus oleks see reaalne olnud. Nii, et "Sind pole keegi õnneks vanglas alla lasknud" ei pea paika. Samamoodi olgu sul paks kael või kõva rusikas, omalajal oli vanglates alati sissekirjutus ja sind ei päästnud mitte mingisugune paks kael ega muu asi.

Ühesõnaga vangla teemal võime väljaspool seda teemat suhelda, see siin on teine teema.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Igaüks defineerib sõna nii nagu ta seda arvab olevat. Ma usun, et sa pole istunud ka vanglas kus sind keegi nn alla laseb. Kuna tänapäeva eesti vanglates on see harukordne juhus, kui siis ainult malaletkades keegi üritab. Ning veel vähem usun, et sa oled kunagi istunud teises/kolmandas või mingi muus vanglas, kus oleks see reaalne olnud. Nii, et "Sind pole keegi õnneks vanglas alla lasknud" ei pea paika. Samamoodi olgu sul paks kael või kõva rusikas, omalajal oli vanglates alati sissekirjutus ja sind ei päästnud mitte mingisugune paks kael ega muu asi.

Ühesõnaga vangla teemal võime väljaspool seda teemat suhelda, see siin on teine teema.

dafuq did i just read ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dafuq did i just read ?

 

Lugemise/mõistmisega probleemid ? Ma vastasin sinu küsimusele ja täpsustasin sinu juttu, sest nagu sa ütlesid "mind ei ole keegi vanglas õnneks alla lasknud, kuna mul on paks kael." Lihtsalt see oleks ebaloogiline, et keegi on sind vanglas " alla lasknud", sest tänapäeva vanglas juhtub väga vähesel määral ja veel vähem oled sa istunud kunagi vanglas kus oli sihukene asi tavaline koos nn sissekirjutamisega.

Loodan, et seekord said aru, või ajud on tõesti nii pehmeks paugutatud? Kui seekord ka aru ei saa, siis palun tõmba nihhi ja ära rohkem kirjuta.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.