Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Audi A4 Avant 1.8T 120kw Quattro | ssH

Soovitatud postitused

VIP

Kuna autoostu olin pikalt edasi lükanud ja sõbrad hakkasid ka pinda käima, siis jaanuarikuu alguses sai auto ära ostetud. Esialgu vaatasin A6 (C6 kerega) ning Passateid (B6) ning A4'jad jäid tagaplaanile, kuid kusagilt auto otsimisel hakkas silma üks hea varustusega A4, mis sai kohe peale vaatamas käimist ära toodud.

 

Audi A4 Avant 1.8T 120kw

Vedav sild: nelikvedu (Quattro)

Keretüüp: universaal

Mootor: 1.8T 120kw

Käigukast: manuaal, 6 käiku

 

Autol on Eesti ajalugu (ostetud 2004. aastal esindusest). Kõik hooldused kuni praeguseni teostatud Audi esinduses. Läbisõit 185700km, millest ise olen sõitnud nüüd 2000km.

 

Kütusekulu jääb linnas rasketes ummikutes ~10l/100km kanti, kuid tavalise liiklusega ~7,5l/100km. Maanteel Tartust Tallinnasse sain 90'ga GPS'i sõites keskmiseks kütusekuluks 6,2l/100km. Bensiinimootori kohta olen väga rahul.

 

Varustusest:

  • 4x elektrilised akende tõstukid
  • peeglid soojendusega, kokkuklapitavad, mäludega
  • püsikiiruse hoidja
  • parkimisandurid (taga)
  • hele nahkpolster (heas korras)
  • esiistmed elektriliselt reguleeritavad (mäludega)
  • 2x istmesoojendused
  • 6 ketast CD box

 

Hetkel pilte eriti teinud ei ole. Mõned telefonist leitud pildid on siin, mingi aeg lasen teha paremad.

 

3RWKPOU.jpg

I7PdRhE.jpg

KLw9sbO.jpg

gDTcH7C.jpg

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd Quattro märk ka sellel ees :D


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nüüd Quattro märk ka sellel ees :D

 

z3Nltwf.jpg?1


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sai pildistamas käidud:

 

jDUH29x.jpg

 

exJjIpw.jpg

 

a5o7EJ0.jpg

 

lafICOG.jpg

 

c621rWN.jpg

 

2zkYmeo.jpg

 

xNfVwbX.jpg

 

UuEerHk.jpg


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kena kõik aga tahaks ka teada mis hinnaga said :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhuslikult tuli Facebook seinale selle müügikuulutus :D tundus tuttav ja vot ongi sama masin

 

Muretuid kilomeetreid


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga kui raha on, osta ära :) Poisil juba 2h peale müüki lükkamist tuli kõvasti pakkumisi. Tõsiselt hea auto, mulle oli mugav vaheldus diislile :P


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui raha on, osta ära :) Poisil juba 2h peale müüki lükkamist tuli kõvasti pakkumisi. Tõsiselt hea auto, mulle oli mugav vaheldus diislile :P

 

Mulle müüd seda? :D pole vajadust, aga tänan


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda on nüüd küll raske uskuda kuidas see linnas 7.5l sajale võtab, 10 oleks pigem miinimum, see ka väga headel tingimustel.

Alles hiljuti soetatud, miks juba müügis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda on nüüd küll raske uskuda kuidas see linnas 7.5l sajale võtab, 10 oleks pigem miinimum, see ka väga headel tingimustel.

Alles hiljuti soetatud, miks juba müügis?

 

Kusjuures ise ka imestasin seda ning ütlesin talle ka, et 7,5 ei ole reaalne. Aga näed, oskab ökonoomselt sõita. Ja tõesti oli kompuutril viimati sõites (üleeile) keskmine küttekulu 7.7...

Miks ta müüb, ta otsib uuemat. Väidetavalt tahab A6 C6 peale minna, mida lükkab edasi masuudipress.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Trassil näitab ~55km/h sõites 5,2-5,9l/100km ja kui arvestada paari foori tagant alustamist siis sellest jääb keskmine 7 kanti.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht võimatu selle mootori puhul. Kompu valetab äkki?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleneb täiesti sõidustiilist, ei pruugi valetada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehnlistes andmetes on 12,5liitrit/100km linnas. No ma ei tea mis valemiga te sõidate 7l sinna ette. Sõbral oli A6 C5 110kw, mis on vanem ja no linnas alla 12l ei saa, sõida kuidas tahad.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehnilistes andmetes 12.5l/100km linnas? :D see on küll puhas pask, sõbral täpsemalt sama aasta, mootor ja kere, võtab ka 7-8l/100le aga kui jalg läheb raskeks siis võtab jah 10l ja edasi.

Usu seal pole mingit valemit.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm
Tehnilistes andmetes 12.5l/100km linnas? :D see on küll puhas pask, sõbral täpsemalt sama aasta, mootor ja kere, võtab ka 7-8l/100le aga kui jalg läheb raskeks siis võtab jah 10l ja edasi.

Usu seal pole mingit valemit.

 

Kust kohast sa võtad sellised utoopilised numbrid? :fp: Alla 9l sajale linnas ära iseg mitte unista. Ja ega see diisel pole, et 5-6l sajale trassil võtab. Räägime alates 7-st ehk siis reaalsetest numbritest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ma ka väga ei taha uskuda, et su Audi võtab alla 10 liitri/100 km kohta linnas. Aga äkki võtabki? :D

 

Mul on Audi A4 B6 1.8T bensiin, sedaan, 2001 aasta oma ja eelmise aasta kombineeritud kütusekulu oli 7.75l/100km. Maanteel võtab umbes 6 l/100km, seega linnas võtab umbes 10 l/100'le. Ja ma ei ole väga raske jalaga, ideaalis võiksin ehk 9 peale selle numbri sõita, aga alla selle ikka suhteliselt raske saada.

 

Minu Audil on ainult esivedu vs sinu Audil nelikvedu, mis ju peaks võtma rohkem kütust?

Lisaks veel on sinu auto +150 kilo raskem, kui minu Audi.

Nelikvedu + 150 kilo raskem ja võtab vähem kütust kui minu oma? Ei suuda väga uskuda. Vaevalt 3 aastat hiljem ehitatud auto nüüd nii palju ökonoomsem on.

Lisaks veel on mul ühel tuttaval sama aasta masin mis mul, aga universaalne kere, nelikvedu ja 2.0 mootor vist ja ta koguaeg kurdab, et linnas läheb ulmeliselt kütust, vist mainis et üle 12 liitri kogu aeg.

 

Kõige lihtsam see probleem lahendada oleks, kui sa jälgiksid oma reaalset kütusekulu ja kilometraaži ühe kuu jooksul. Siis saaksime kõik päriselt teada, kui palju sul see auto võtab.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma olen väga kerge jalaga, kipun käike vahetama enne kui 2000 pööret ette jõuab ja kiirendan linnakiiruseni ikka suhteliselt kaua (10sek 50km/h). Kui hommikul ummikutes sõidan, siis näitab kompuuter 9,2l/100km (alustan külma mootoriga ja sõidan 14km). Õhtuti, kui kontorist koju sõidan kella 21.00 ajal, siis autosid on vähe ning seisan 3-4 foori taga ja kompuuter näitab ~6,7l/100km. Olen nullinud alati enne täispaagi täitmist sõidetud kilomeetrite näitaja ja peale järgmist tankimist teinud arvutamist ning olen keskmiseks saanud 8,9l/100km, arvestades, et iga päev korra ummikutes ja korra stabiilsemalt. Aga kui auto jõudu ikka ära kasutada ning vajutada nii, nagu enamik teevad, jääb tõesti linnas keskmine 10-11l/100km peale.

 

Sõbral on samuti 1.8T mootor, aga 110kw ja esivedu ning võtab rohkem kütet. 120kw on veidi ökonoomsem mootor ikkagi.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ah nüüd ühendasin juhtmed ära :D Tuttav auto, tuttav nägu, tuttav nimi


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma olen väga kerge jalaga, kipun käike vahetama enne kui 2000 pööret ette jõuab ja kiirendan linnakiiruseni ikka suhteliselt kaua (10sek 50km/h). Kui hommikul ummikutes sõidan, siis näitab kompuuter 9,2l/100km (alustan külma mootoriga ja sõidan 14km). Õhtuti, kui kontorist koju sõidan kella 21.00 ajal, siis autosid on vähe ning seisan 3-4 foori taga ja kompuuter näitab ~6,7l/100km. Olen nullinud alati enne täispaagi täitmist sõidetud kilomeetrite näitaja ja peale järgmist tankimist teinud arvutamist ning olen keskmiseks saanud 8,9l/100km, arvestades, et iga päev korra ummikutes ja korra stabiilsemalt. Aga kui auto jõudu ikka ära kasutada ning vajutada nii, nagu enamik teevad, jääb tõesti linnas keskmine 10-11l/100km peale.

 

Sõbral on samuti 1.8T mootor, aga 110kw ja esivedu ning võtab rohkem kütet. 120kw on veidi ökonoomsem mootor ikkagi.

 

Kui ma mitmeid aastaid tagasi pidin ökosõitu tegema, siis seal oli põhi värk, et mida suurem keskmine kiirus linnas on, seda väikesem kütusekulu.

Seega, kui sa 10 sekki 50'ni kiirendad, on su keskmine kiirus väga aeglane, aga kui sa nüüd 3nda kõi neljanda võ isegi viienda käigu sisse saad kiirelt, siis oleks keskmine kütusekulu veel madalam?

Ehk ideaalis, võid sa siis veel mingi liiter linnasõidus kokkuhoida :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm

Täiesti nosense jutt. Mainid ummikutes istumist, ummikutes on su kütusekulu veeeel suurem kui muidu. Tehaseandmetes kütusekulu on mõõdetud 100% ideaaltingimustes mis tähendab, et puudub vastutuul, tee on täielikult sile jne. Kus kohas sina sõidad, et su küttekulu väiksem on kui tehaseandmed näitavad? Kosmoses?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida te vaidlete enam, praegu sõidan ssH'le Sauele järgi. Auto ei ole tema käes tänasest. Pole enam vaidlemiseks põhjust.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mida te vaidlete enam, praegu sõidan ssH'le Sauele järgi. Auto ei ole tema käes tänasest. Pole enam vaidlemiseks põhjust.

 

Asi on põhimõttes :D

 

Mina imestan, et raskem auto, koos nelikveoga võtab väidetavalt 2-3 liitrit vähem kütust linnas kui minu audi A4 1.8T, sedaan esiveoga.

Vaevalt sa ju linnas 60-70'ga sõidad, samal ajal 5-6nda käiguga, sellisel juhul oleks sul see kütusekulu nii madal linnas (YY)

Nagu ma enne ütlesin, et ainuke viis seda reaalset kütusekulu teada saada on, et ta arvutaks selle ise välja bensiinikulu ja sõidetud kilomeetrite järgi.

 

A4, 2004, 1.8T quattro ametlikud andmed, linnas näitab et koguni 12.8L/100km, see on keskmine, mitte mingi rallimehe sõidetud:

2a54a41b62.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.