Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
Author of the topic Postitas

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
5 tundi tagasi, Genius15 ütles:

pikalt oodanud, et midagi sellist börsile tuleks. Täpselt minu üks lemmikteemadest - roheline energia. Märgin 20% portfelli vabast rahast sinna.

 

Muide investeerimisega seoses, soovitan vaadata huvitavat videot: siit

Seal räägib sellest samast tüübist, kes Gamestopi tõusuga teenis/on teeninud(ei tea kas ta on kasumi realiseerinud veel) ligi 40 miljonit dollarit (vist kui mäletan siis paarkümmend-paarsada tuhat oli ta enda panus). Ja seal räägib tema analüüsi meetoditest siis. Pikka analüüsi järgi ei viitsinud teha aga seda esimest descriptioni linki (openinsider) ja võtsin ühe aktsia info ja vaikselt vaatan nüüd, kuidas selle hind läheb. Openinsider on selline leht kus näeb millised "kõrgemad inimesed" firmas oma firma aktsiat ostavad ja millal ning kui suure summa eest. Nt pühapäeval osteti CMCT aktsiat insiderite poolt ligi 11 miljoni eest, nüüd on see kahe päevaga tõusnud 4,44% :D tundub väga kahtlane et nii üldse teha võib, aga vähemalt tavainvestor ka näeb seda :D  

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
3 tundi tagasi, Kristjan194 ütles:

Ilmselt märgin ka seda rohelist värki. Kuna lubatakse dividende maksta kord kvartalis siis kõlab nagu hea asi mida portfellis omada :D 

ise olen pigem dividendi-vastane inimene. Sest kui loogiliselt mõelda - miks maksab firma dividendi? Kas ei osata enam kuhugi laieneda ja hakatakse pappi tagasi pritsima, et dividendiarmastajad rahul oleksid? 

Portfellis seda muidugi hea mugav omada, aga kui palju tootlust sa tõesti sealt saad? mitte väga palju (võrreldes kasvuaktsiatega kes dividende ei maksa). Kui on soov sellist portfelli omada, kuhu sa ainult raha sisse paned ja ei vaata kunagi ja 40 aasta pärast võtad välja, siis index fondid tohutult palju turvalisemad.

 

minu arvamus on, et dividend = kasvu lõpp.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millal on parim aeg investeerimiseks? Ikka siis kui kõigil on vesi ahjus ja hinnad hakkavad langema. Buffert ka kord ütles, et tuleb osta siis kui teised müüvad! Kui aga tulla selle juurde, kust raha saada? Siis vastuseks olen leidnud enda jaoks sobiliku viisi ja sooviksin ka teiega seda täna siin jagada. laenukalkulaator.com on selline vahva leht, kust leiad super soodsaid laenuvõimalusi, suurepäraste intressidega. Seega, valid endale sobiva laenu, võtad mõtlemiseks hetke ja Investeerid selle kohe edasi, paari kuuga on sul laen tagasi makstud ja investeering toob sisse ainult puhast kasumit.

Muudetud liikme Scrysmokra'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4 minutit tagasi, MollyRios ütles:

Mulle tundub, et kõige lihtsam viis hakata mõistma, mida investeerimine endast kujutab, on hakata tegelema krüptoraha ... :)

Ilmselt kõige kehvem soovitus mida ma siin foorumis kunagi näinud olen :) algaja ning krüptosse koheselt...võib kalliks maksma minna :) 


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
4 tundi tagasi, MollyRios ütles:

Mulle tundub, et kõige lihtsam viis hakata mõistma, mida investeerimine endast kujutab, on hakata tegelema krüptoraha ... :)

Ma loodan, et tegu on naljaga ... 

Kõige mõistlikum on alustada iseenda harimisega, lugeda/kuulata/vaadata erinevaid videosid/raamatuid/podcaste, kuulata/lugeda teiste edulugusid, elulugusid ja palju muud sellist. Eesti keelseid raamatuid finants teemadel on küll ja veel. A la Kristi Saare "Kuidas alustada investeerimisega", Roosaare kõik raamatud ja palju palju veel.

4 tundi tagasi, Kristjan194 ütles:

Ilmselt kõige kehvem soovitus mida ma siin foorumis kunagi näinud olen :) algaja ning krüptosse koheselt...võib kalliks maksma minna :) 

Aamen. Pole tõesti veel nii kehva soovitust näinud. Sama hästi võiks soovitada päevakauplemist või ruletilauda minna ja kõik 0 peale panustada ...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
26.11.2021 в 11:06 Молли Риос сказал:

Мне кажется, что самый простой способ понять, что такое инвестирование, - это начать заниматься криптовалютой ... :)

Tere Ma arvan, et krüpto investeerimiseks peab olema arusaam krüptost ja pealegi on neid nii palju, et sa isegi ei tea, millisesse investeerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõuluaeg on käes ning võimalik, et kingid on jäänud hiljapeale. Vähemalt oli minul nii, kulutusi tuli see kuu rohkem kui arvata olin osanud ning pidin raske südamega vastu võtma otsuse, et tuleks laenu võtta. Proovisin erinevaid lehekülgi ja kohti kust laenata kuid parimaks otsuseks sai Bondora. Nende lehekülg ja süsteem on loodud nii lihtsaks, et mul jäi suu lahti. Bandora on tõeliselt hea pank kust imepisikest laenu võtta mille tagasimakse protsendid on ka super head. Kui sinulgi on tarvis võtta laenu aga ei tea kust ja kellegagi pole nõu ka pidada siis see on parim valik. Soovitan soojalt.

 

Muudetud liikme ShannonJ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
23 tundi tagasi, ShannonJ ütles:

Jõuluaeg on käes ning võimalik, et kingid on jäänud hiljapeale. Vähemalt oli minul nii, kulutusi tuli see kuu rohkem kui arvata olin osanud ning pidin raske südamega vastu võtma otsuse, et tuleks laenu võtta. Proovisin erinevaid lehekülgi ja kohti kust laenata kuid parimaks otsuseks sai Bondora. Nende lehekülg ja süsteem on loodud nii lihtsaks, et mul jäi suu lahti. Bandora on tõeliselt hea pank kust imepisikest laenu võtta mille tagasimakse protsendid on ka super head. Kui sinulgi on tarvis võtta laenu aga ei tea kust ja kellegagi pole nõu ka pidada siis see on parim valik. Soovitan soojalt.

 

Ära rohkem peale võta :D

Bondora on algusest saadik üks kõige kahtlasemaid peer-to-peer lehti olnud.

Kohe kindlasti ei soovita kuskilt kiirlaenukontorist laenu võtta.

Siit saab lugeda igast erinevaid huvitavaid artikleid Bondora kohta - https://rahafoorum.ee/?s=bondora


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

kuidas vahvlitel läheb investeerimises? võiks portfelle jagada ja võrrelda omavahel :D

endal praegu selline huvitav asi: 55% UPRO; 45% TMF. 

Eelmine kuu müüsin iga nädal Fordi optsioone ja sain tootlust 5% umbes terve kuuga :D nüüd mõtlesin et võiks midagi passiivsemat teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aasta 2022 on siis alanud kasumlikult. 

Jaanuari kuu kasum oli ~200% ja veebruari kuu lõppes ~250%'ga.

Kauplen siis igapäevaselt USA turul ja pikaajaliselt ei investeeri. Aktsia turul praegu toimub palju ja muutub palju, võimalusi tuleb ja läheb kiiresti. 😉

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
On 20.3.2022 at 14:44, Lebron ütles:

Aasta 2022 on siis alanud kasumlikult. 

Jaanuari kuu kasum oli ~200% ja veebruari kuu lõppes ~250%'ga.

Kauplen siis igapäevaselt USA turul ja pikaajaliselt ei investeeri. Aktsia turul praegu toimub palju ja muutub palju, võimalusi tuleb ja läheb kiiresti. 😉

näita proofi muidu ei usu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.