Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere, nimelt on mul probleem javaga, igakord kui mängima hakkan siis viskab mozhilla firefox midagi ette et allow/blow jms valikud.

Nimelt ei saa ma ka powerbotti kasutada, kõik failid on CLASS failiga ja ma ei saa ühtegi asja avada, ühesõnaga ühtegi avavat faili ei saagi. Proovisin ka täna runescape privaat servereid, weebis ta viskab jälle mingi java error koodi ette jne, ei lase avada. Kui tõmban privaat serveri cliendi siis sama nagu powerbotiga, pole midagi kust avada.... ehk siis javaga on mul midagi väga mäda, mitu korda maha lasknud ja uuesti peale lasknud, mingi kala on kusagil sees ja enda pea ei hakka peale ka. On keegi osav javaga kes mind aidata saaks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Tead mul vist sarnane teema, rsi ei lasknud enam, rsi lehel sain käia, sisse logida jne aga mängida ei lasknud. Tuli ette, et interneti ühenduse viga jne, täna ei lasknud enam ka rsi lehele enam, proovisin just hetk tagasi privaat serveriga ja viskas mingi class errori ka ette.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Jep, tundub küll sama probleem, aga mul see probleem uurisin selle kohta mingi päev välismaa kohtadest ja keegi ütles et pm ei saagi ennem korda kui arvutile c-formaat teha, ehk siis see probleem üsna "tõsine" . kõik java asjad on ainult CLASS filed jms,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

keeg oskab aidata`?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.