Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Spiral Designs ~Graafilise disaini teenus~ [ODAV]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Tegi mulle töö ja ausalt võiks öelda, kui seda PASKA nägin siis lihtsalt pidin PSi tõmbama ja oma algaja photoshopi skilliga selle coveri ära tegema...

http://i.imgur.com/TWDlmN5.jpg

Nagu ma teile seletasin, mul ei olnud aega ja ei osanud midagi nendega peale hakata, pole samuti eriti raster graafikas kõige parem.


4206__468x60-_-.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma teile seletasin, mul ei olnud aega ja ei osanud midagi nendega peale hakata, pole samuti eriti raster graafikas kõige parem.

 

Kui müüd graafilise disaini teenust siis pole ajapuudus ja see, et ei osanud midagi peale hakata mingid vabandused. Ise soovitan sul see müümine sinnapaika jätta ja praccida veits seda värki kuna praegu küll midagi sul eriti hästi välja ei kuku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui müüd graafilise disaini teenust siis pole ajapuudus ja see, et ei osanud midagi peale hakata mingid vabandused. Ise soovitan sul see müümine sinnapaika jätta ja praccida veits seda värki kuna praegu küll midagi sul eriti hästi välja ei kuku.

Pidin seda tööd tasuta tegema, sellepärast ei hakanud vaeva nägema.


4206__468x60-_-.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuskohast sa siis aja leiad kui makstakse sulle?

Kas teil loogilist mõtlemist üldse pole?

Siis ma teen seda siis, kui on aega, või siis võtan selle aja mõne teise asja arvelt.

Nimelt, teen ma muusikat mõnedele tuntud eesti artistidele.

Ja just tollel ajal ma sellega tegelesingi.

Pluss, mul oli käsil veel üks logo, ühele firmale.

Siis tõesti, isegi võtsin 5 minutiks aja maha, kuulasin ära, mida vaja oli (millest ma midagi aru ei saanud) Mulle seletati väga arusaamatult ja ma arvasin, et mul ei ole eriti siin mõtet oma aega viita, viskasin paar asja pildile ja saatsin ära. Pole minu viga, et mulle seletada ei osata, mida tahtetakse.


4206__468x60-_-.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas teil loogilist mõtlemist üldse pole?

Siis ma teen seda siis, kui on aega, või siis võtan selle aja mõne teise asja arvelt.

Nimelt, teen ma muusikat mõnedele tuntud eesti artistidele.

Ja just tollel ajal ma sellega tegelesingi.

Pluss, mul oli käsil veel üks logo, ühele firmale.

Siis tõesti, isegi võtsin 5 minutiks aja maha, kuulasin ära, mida vaja oli (millest ma midagi aru ei saanud) Mulle seletati väga arusaamatult ja ma arvasin, et mul ei ole eriti siin mõtet oma aega viita, viskasin paar asja pildile ja saatsin ära. Pole minu viga, et mulle seletada ei osata, mida tahtetakse.

 

Ma näen sinu tekstis ebapädevust ja laiskust.. Sinu kui teenusepakkuja asi on kuulata kliendi soov, isegi siis kui sa sellest aru ei saa, peaksid püüdma kliendiga uuesti arutleda mis peab olema tema soovitud logol & disainil.. Sellise uisapäisa töö eest ei maksa keegi sulle sinu soovitud eurosid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma näen sinu tekstis ebapädevust ja laiskust.. Sinu kui teenusepakkuja asi on kuulata kliendi soov' date=' isegi siis kui sa sellest aru ei saa, peaksid püüdma kliendiga uuesti arutleda mis peab olema tema soovitud logol & disainil.. Sellise uisapäisa töö eest ei maksa keegi sulle sinu soovitud eurosid.[/quote']

Asi selles, et mina uurisingi täpsemalt, tema vastas, et vahet pole. Võin isegi pildid panna chatist.

 

Tegime siis uue portfoolio, nägime veidi rohkem vaeva seekord. Loodame, et meeldib.

Kui midagi juurde tuleb, siis lisame selle ka siia.

SpiralDesignportfoolio.png

Muudetud liikme Pjymz'i poolt

4206__468x60-_-.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma teile seletasin, mul ei olnud aega ja ei osanud midagi nendega peale hakata, pole samuti eriti raster graafikas kõige parem.

 

Pole siis mõtet kirjutada ning õelda "ma võin ära teha selle", kui sul endal aega ei ole. Sa ei saanud juba selle lihtsa tööga hakkama, mul lihtsalt ei ole sõnu.


image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saime ilusti veebidisainiga hakkama, tööga jäädi rahule.

Otsime uusi kliente., võtke julgelt ühendust, kui olete huvitatud.

Linki palun


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Meie tegime ainult disaini, kodulehe valmistamine on juba veebiarendaja töö. Hetkel tööd postitada ka ei saa, kuna pole selleks luba küsinud.

 

bullshit.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne võiks õppida ikka ise aastaid, kui hakkad mingisuguseid teenuseid osutama, pean silmas teie veebilehte.

Koduleht on ettevõtte visiitkaart internetis ja sellisele lehele sattudes ma kindlasti ei vajutaks Play vaid sulgeksin brauseri kiiremini, kui selle avasin.

See on minu arvamus asjast, kui kriitikat ei kannata siis Log out.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellise veebidisaini eest maksti teile raha v?? Issand jumal, loodame, et logod on ikka kvaliteetsemad.

 

Igal kliendil oma maitse, kõik asjad ei peagi vaimustavad olema. Ise toodan ka vahepeal täieliku paska enda arust, aga kui klient soovib siis ega ma talle ära ei ütle.

Raha tuleb teha.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.