Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Spiral Designs ~Graafilise disaini teenus~ [ODAV]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei ole ju? vikingmc.eu kust kopeeritud? + tegemist on minecraft serveriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole 10 aastane, sina arva mida tahad, mina sain enda tellimuse kätte ja olen sellega rahul, keegi ei käse sinul tellida. Just 10 aastane ongi kade ja laimab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sunday, sauland.. kas Viking MC on logo ära vahetanud või ma ei näe sarnasusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sunday, sauland.. kas Viking MC on logo ära vahetanud või ma ei näe sarnasusi?

nüüdseks ära vahetatud jah. kuid ega see uus logo ka Spiral ''Designs''i tehtud ei ole, istockphotos saadaval täiesti http://www.istockphoto.com/vector/helmet-sword-axe-and-shield-of-vikings-7814379?st=502f82f

 

 

Ja dj2, kui sarnasusi polnud (pohui, et tegu täpselt sama logoga oli, natuke teistes värvides ainult) siis miks sa ära vahetasid selle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sunday, kui sa logosi teed, siis sa ei tee ise ka backgroude, vaid võtad googlest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10/10

 

irw lõpeta ära juba palun :D miks lahmid nii?

haha, tra vahvel. tasub käia siin huumorit lugemas ikka :D

//üleüldse mis backgroundidest jutt käib? logode taustad on tühjad enamasti ikkagi ju :D

Muudetud liikme Sunday'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma kasutasin pilte, mis olid tasuta alla laetavad, pildid mulle andis see, kes neid töid tahtis, tegin tasuta, seega ei hakanud ise vaeva nägema.

 

Enamus pilte internetis ongi tasuta alla laetavad (Save As) aga see ei tähenda, et need ei ole autoriõigustega kaitstud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nüüdseks ära vahetatud jah. kuid ega see uus logo ka Spiral ''Designs''i tehtud ei ole, istockphotos saadaval täiesti http://www.istockphoto.com/vector/helmet-sword-axe-and-shield-of-vikings-7814379?st=502f82f

 

 

Ja dj2, kui sarnasusi polnud (pohui, et tegu täpselt sama logoga oli, natuke teistes värvides ainult) siis miks sa ära vahetasid selle?

 

No oih noh, logodel ei käi tõesti backgrounde. Mõtlesin logo asemel signatuuri, big deal ka ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.istockphoto.com/vector/he...379?st=502f82f

Siin on ju tasuta alla laetav, autoriõigused puuduvad, luba on kasutada.

 

Ma ei pidanud seda pilti meeles.. pigem Minnesota Vikings logo. Kas oli selle jaoks luba olemas?

Kuid kui juba norida kõige kallal siis selle pildi kasutamine logona või logo sees on keelatud selle litsentsi järgi.

 

http://www.istockphoto.com/help/licenses

 

Loe palun.

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No oih noh, logodel ei käi tõesti backgrounde. Mõtlesin logo asemel signatuuri, big deal ka ju.

 

Signatuuri tegemist ei saa logo tegemisega võrrelda, logosid kasutatakse ka turunduslikel eesmärkidel, signatuuridega ''kaunistatakse'' vaid oma foorumi profiili. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kedagi ei koti mingid USA litsentsid siin, ükski USA firma või leht ei hakka mingit eesti firmat süüdistama ka, et reklaam/logo sarnane.

 

 

Üldiselt sellist litsentsi moraali pole kui töö ei ole just väga suur.

 

 

Alles 2 nädalat tagasi saadeti mulle Photoshopis tehtud logo mis oli lihtsalt maha võetud pildid Googlest ja kokku pandud. Logo kuulub legitiimsele firmale. Pidin selle vectorisse üle joonistama, see toob raha, ma ei hakka ta kallal vinguma, et kus pildid sai. Nii ei telli sind kunagi keegi kui hakkad iga väikse varastatud vectori peale nutma.

 

 

Väga tihti käib asi nii.

 

Klient: Näe siin vector mida tahaks kasutada oma uues logos, kas saaksite sellise panna.

Disainer: See vector maksab xx euri, see on litsentsiga.

Klient: Okei see läheb liiga kalliks, hetkel ma siis ei telli, peab mõtlema.

Disainer: Ma saan selle üle joonistada ja lisada logosse.

 

$$$

Muudetud liikme IamNyan'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh, siin juba asi selles kas sa teed disaini tõesti ainult raha pärast või sa ikkagi tahad endale head portfooliot ehitada ja ise ka areneda, et tulevikus rohkem korralike kliente saada (korraliku kliendi all mõtlen ma ikka tõesti korraliku). Mina isiklikult elusees ei võta sellist tööd vastu kus keegi tahab, et ma midagi ebaausalt üle joonistan. Selline käitumine on lausa vastik ja ükski endast lugupidav disainer ei tee nii. Pigem joonistada see asi lihtsalt ümber, oma silma järgi mitte 1:1 maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Point on selles et ta tegi tasuta selle töö mingi kommuuni jaoks. Milleks?

Kindlasti oleks leida võinud ka royalty-free lahenduse kui inimene tõesti on nõus midagi tasuta tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegi mulle töö ja ausalt võiks öelda, kui seda PASKA nägin siis lihtsalt pidin PSi tõmbama ja oma algaja photoshopi skilliga selle coveri ära tegema...

http://i.imgur.com/TWDlmN5.jpg

Muudetud liikme NEEDSKILL'i poolt

image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.