Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

TarvastuServud.eu || Parim Mänguelamus Just Meilt!

Soovitatud postitused

Kommuun on liiga imelik!!

Mina tegin surfi pmst valmis (Teget olin mina ka omanik).

Ja siis tuleb see Fnaticmarkus ja akkab paukuma, et minult õigused ja asjad ära võetaks.

 

Ei soovita seda kommuuni eriti! Te ei kujuta ette ka, milline see markus tegelt on.


Shazaa

Shazaa.png

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuidas sa saad olla omanik, kui sa ei maksa mitte millegi eeest? ja lunid et Valdur palun osta Minecraft server jnejnejne

Paukuma? ma ütlesin sulle ilusti,et asjad ei käi nii,et sina tahad ja valdur peab k6ike kohe tegema, rendi ise endale cs 1.6 server

ja siis hakka kõvatama eksole

 

Ja aitäh BUMP eest!


keeekzdesiqn-fnatic1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Sa ise ka ei maksa midagi (võibolla mõne sendi viskad peale).

2. Ma ei luninud ma soovitasin..

3. Vabandust, aga see ei ole ilusti ütlemine: (( http://gyazo.com/74cdf9f6e3a079008fd4b88b29adfdd2 ))

Muudetud liikme Shazaa'i poolt

Shazaa

Shazaa.png

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

1. Mina ei maksa & kui ma ei maksa siis ma ei luni ka midagi olen rahul sellega mis on olemas!

2. Halb soovitus, kui räägid talle,et "Osta Minecraft server siis saad üksinda olla csi servude omanik"

3. Minujaoks on see ilus ütlemin :D :D

 

Ja tänks et jälle BUMP-id


keeekzdesiqn-fnatic1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te taidlete siin kui midagi tarka pole öelda siis palun olge lihtsalt vait - kui teil on mingi omaveheline probleem ss lahendage ss kuskil mujal ära Nt:PM,Skype jms aga sellepärast ei pea kohe hakkama postcountima. Ise soovitan ,et administratiiv võiks natuke parem olla ja serverid ise on väga hea, loodame ,et millalgi sevengaming.eu kolib eestisse oma hostiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.