Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Audi A4 avant

Soovitatud postitused

VIP
Anna kunagi teada kui kulukas Q7 omamine on, olen ka vahepeale mõelnud selle soetamisele. Samas, mõtteis mõlgub ka A6 2012 - ...
Eks ma ikka annan. Auto hakkab mul korralikult valu ka saama, sest hakkan sellega mööda Euroopat uhama.

 

Sellise auto puhul ongi see, et neil on hooldus parajalt krõbe võrreldes mõne teise autoga. Kui vanem Q7 ei maksa väga midagi siis hooldus maksab ikka palju;)

 

Mis ta nii väga ikka maksab... Just oli mingi debiilne elektroonikakala sees, et mootori osas kadus vool ära täielikult, jahutus, termostaat jms ei funktsioneerinud. Selle vea likvideerimine koos täishooldusega läks 400eur(sh ka tehnokontroll). Eks inimesed ise teavad kelle jaoks on see palju ja kelle jaoks mitte. Eks muidugi kallim on teda kindlasti ülevam pidada, kui mõnda tavalist 1 silla veolist autot, kuna tal 4vedu jne. Aga üks asi on kindel, et klotse ja rehve saab usinalt vahetada(Pidi neid korralikult sööma). Võtsin kasutatud rehvid mingi 5mm mustrijäägiga ja see läks maksma mul 230eur(M/S).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi minu arvamus tuleneb väga tugevalt sellest, et ma ei viitsiks dziibiga kuskil ronimas käia(autost hakkab kahju) ja väiksem auto on tunduvalt voolujoonelisem, mis tagab parema edasimineku ja stabiilsuse suurematel kiirustel.

Pidin kohe ära mainima et Q7 siiski linnadziip, maastikul pole suurt midagi teha temaga, omasin teda üks aastakese ja sai välja vahetatud.

Q7 minuarust vähemalt: Esikapott nagu zillil :D

Sõidumugavust võiks rohkem olla, väljast vaadates suur auto sees ruumi aga pole niipalju kui arvata.

3.0td Q7el on täitsa viisakas.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Näeb välja küll nagu aus liikur.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väljast ongi suur ja avar, seest tegelikult peab pettuma, võiks nagu rohkem ruumi olla väljast autot vaadates..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pidin kohe ära mainima et Q7 siiski linnadziip, maastikul pole suurt midagi teha temaga, omasin teda üks aastakese ja sai välja vahetatud.

Q7 minuarust vähemalt: Esikapott nagu zillil :D

Sõidumugavust võiks rohkem olla, väljast vaadates suur auto sees ruumi aga pole niipalju kui arvata.

3.0td Q7el on täitsa viisakas.

 

 

Tahaksin nagu vastu vaielda selles osas. Ei ütleks küll, et mugavusest ja ruumikusest sees puudu oleks olnud, maa ja ilm... Tegelikult ka üks mugavamaid autosi millega sõitnud olen(Ei räägi kaltssisust). Ja usu ma olen igas hinnaklassis autoga sõitnud. Air suspension - Dynamic ja isegi 250kmh on väga nauditav lasta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See minu arvamus.

 

Sellise suure auto kohta nagu ta väljast paistab, on ruumi vähe.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga viis (YY)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd näeb välja väga ilus juba, nipetnäpet veel ja ongi valmis ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täna sai auto siis esimese mõlgi, õnneks ei olnud mina süüdi, kurb ikka.

 

Osta Audi siis parandamist naudi. :)

 

Kuid auto on väga viis.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tooni aknad ja tagatuled ära ja mustad veljed. Daaamn kui ilus see võib olla.

ja siis võta relakas ja lõika vedrud ka paar keerdu lühemaks eks,

tagatuled toonida ?

WHYYY ? ega see audi 80 pole, piisavalt ilu sellel masinal ju.

 

OT: Ei, 7mene oleks küll hulga parem valik olnud, olen a4 sedaani omanud, esiots on väga murelik koht, (ROOLIOTSAD, rattalaagrid, jne) soovitan kuluosad ära vahetada kohe, hiljem endal vähem nussi.

Edu audiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.