Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Audi A4 avant

Soovitatud postitused

Hey,

 

 

Mõni nädal tagasi sai ka endale auto soetatud, algne mõte oli hoopis midagi muud soetada, kuid sattusin kuidagi hoopis audi peale ja ei saa öelda, et kahetseksin. Olen oma valikuga väga rahul.

 

Masin ise on aastast 2008, Eestisse toodu 2012 Saksamaalt. Edasi viib teda 2.0 tdi 105 kw. Mingeid erilisi lisavidinaid tal pole, puudust ka nagu ei tunne, veel. Ostes sain kaasa teisepaari velgi koos naastrehvidega (pildil), suvekatel on sama velg, ainult toll suurem. Järgmiseks suveks tahaks midagi muud. Võibolla laseb tahgumised aknad ära toonida, aga eks aeg näitab mis saab, sellega ei põle praegu. Viskan paar pilti ka.

 

 

20141110_155817.jpg

20141110_155832.jpg

 

Ja üks pilt sellest kui Hispaanias käisin.

hisp.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viisakas masin, mis autot algselt plaanisid osta?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimane pilt suht legit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
viimasel pildil photoshopi tase päris hea

Mhm, palm suht halvasti kleebitud:/

Korralik auto, korralikul mehel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aknad on plaanis ära toonida, tuled jätan puutumata. Tulede kohapealt ainult niipalju, et on esituled lähevad vist vahetusse.

Lisaks veel tahan audiosüsteemi uuendada, praegu tal audi originaal. Uuenduse all ei mõtle ma mingit koledat subwoofri kasti pagassis. Ning selle aasta sees tahan lasta veel kapoti ja esistange üle värvida, mõned iluvead mida pildilt näha pole, kuid mind häirib ja tahan, et asi korras oleks.

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Käisin täna tulesid reguleerimas, kaugtuled näitasid suht võssa ikka. Eks õhtul näha kas asi läks paremaks ka. Teenindus oli meeldib, öeldi, et tagasi läheks kui rahul ei ole. Öeldi veel nii palju, et ühe tule mingi regulaator on vist omadega õhtal, käib üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sisu on väga tuim või siuke enamvähem? Mis maksid kui saladus pole(PM)? Audide vastu jõhker nõrkus, järgmise aasta eesmärk on olemas(ükskõik milline uuem Audi siis). :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga ilus, Martin!

 

 

Palju muretuid kilomeetreid.

 

 

Viimane pilt on väga ilus. Ootan sind suvel külla - Eurotrip! Saab ehk parema pildi teha kah.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kuradi jama, tahtsin täna plaati sisse panna ja viskas kirja ette " CD drive is defective, please contact your audi dealer". Eks näis mis saab.

 

 

/// Nüüd õhtul jälle töötas, hakkab vist vaikselt ära surema teine.

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilus. Minu audi nakkus läks üle omades B5 audit, lagunes nii mis kole, võibolla lihtsalt sattusin õnnetu auto otsa aga kes teab. Uuemad ajavad endiselt suu vett jooksma. Soetasin just endale 06a Q7. Peaaegu, et rahul.

 

Aga muretuid kilomeetreid ja nael kummi sulle. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilus. Minu audi nakkus läks üle omades B5 audit, lagunes nii mis kole, võibolla lihtsalt sattusin õnnetu auto otsa aga kes teab. Uuemad ajavad endiselt suu vett jooksma. Soetasin just endale 06a Q7. Peaaegu, et rahul.

Aga muretuid kilomeetreid ja nael kummi sulle. :)

 

Audi nakkus läks üle, aga ostsid Q7-e. Hehehehe :D Nael kummi sullegi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Audi nakkus läks üle, aga ostsid Q7-e. Hehehehe :D Nael kummi sullegi.

 

Nojah... :D Mul oli valikuvarjant päris lai(Aga seda audide poole pealt -.-). X5 On üpriski mannetu minu silmis ja väda muud margid ei tõmbanud, mõtlesin et proovin mingi uuema ära siis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anna kunagi teada kui kulukas Q7 omamine on, olen ka vahepeale mõelnud selle soetamisele. Samas, mõtteis mõlgub ka A6 2012 - ...

Sellise auto puhul ongi see, et neil on hooldus parajalt krõbe võrreldes mõne teise autoga. Kui vanem Q7 ei maksa väga midagi siis hooldus maksab ikka palju;)


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anna kunagi teada kui kulukas Q7 omamine on, olen ka vahepeale mõelnud selle soetamisele. Samas, mõtteis mõlgub ka A6 2012 - ...

 

Ma arvan, et Q7 üleval pidamine on suhteliselt samas hinnaklassis nagu A6-s. Kallimad on seal ainult rehvid, kettad, klotsid, kindlustus, küttekulu, arvatavasti mingid puksid/teljed, keredetailid, klaasid. Muu suhteliselt sarnane A6-ga(quattro). Pigem probleem tuleneb sellest, et raske on leida heas korras kasutatud autot.

 

Kui mul oleks valik 2012a A6 või 2008-2010 Q7, siis kindlasti läheksin A6 quattro suunas. 3.0 diisel quattro A6 on jumalik auto.

 

Muidugi minu arvamus tuleneb väga tugevalt sellest, et ma ei viitsiks dziibiga kuskil ronimas käia(autost hakkab kahju) ja väiksem auto on tunduvalt voolujoonelisem, mis tagab parema edasimineku ja stabiilsuse suurematel kiirustel.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.