Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Audi RS5 2012/07 331KW - Desteny

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Otseselt ilma ülevaatuseta sõita ei saaks :( Mure ei ole selles, et politsei midagi ütleks. Pigem mure selles, et kasko ei toimi ilma ülevaatuseta, kui peaks midagi juhtuma. Ma pole muidugi seda palju uurinud, panustan sellele, et võtan uue auto enne, kui ülevaatus peaks läbi saama. Mis juhtub selle aasta septembris.

 

No ülevaatus sai või saab nüüd Septembris läbi. Said pikendatud või ostsid uue asemele juba?


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sõidan ilma ülevaatuseta ... :) Tulen uue kuu alguses Eesti, siis üritan otsida mõne ülevaatus punkti, kes ehk teeks ainult dokumentide alusel mulle ära. Kahtlen, et leian, aga elame ja näeme.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sind RS6 ei tõmba? Just universaal kerega, ise küll vaikselt vesistan siin..

 

Auto on kena, aga just ei istu mootor. Sama teema RS7-ga. Turbo võtab nii palju naudingut ära versus vabalt hingavaga.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
erm, V12 Q7 :D?

 

Q7 ei tehta minuteada V12 mootoriga praegu. Isegi mitte SQ7. Ja see pole mingi ulme sportauto, pigem on väljas suur ja seest tunduvalt väiksem.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Q7 ei tehta minuteada V12 mootoriga praegu. Isegi mitte SQ7. Ja see pole mingi ulme sportauto, pigem on väljas suur ja seest tunduvalt väiksem.

2009a mudel on olemas Q7 w12 mootoriga täitsa. SQ7 isegi oma silmaga näinud lähemalt ja just seda uuemat.

 

Auto on kena, aga just ei istu mootor. Sama teema RS7-ga. Turbo võtab nii palju naudingut ära versus vabalt hingavaga.

 

RS6 ABT äkki? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

RS6 ABT äkki? :D

neid mis 12 tükki on v :D

 

http://www.abt-sportsline.de/en/latest-news/news/detail/news/the-abt-rs6-1-of-12-1/news-a/show/news-c/NewsItem/

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
erm, V12 Q7 :D?

 

Kahjuks ei ole see auto väga kiire. Polegi selleks mõeldud muidugi. Kuskilt nagu lugesin välja, et 0-100 km/h 5.6s, mis on reaalselt aeglasem, kui mul hetkel VW Touareg :)

 

 

Käisin kuskil nädalake tagasi shoppamas Milanis, ja ma käsi südamel luban, et nägin ühte nendest seismas Gucci poe ees. Taha oli kirjutatud ABT-R RS6 ja auto ise matt must. Nägi väga viisakas välja küll. Suur kari inimesi filmis ja pildistas seda autot, aga ennast jättis kahjuks ikka suht külmaks. Ja need krdi ABT tuunitud mootorid ei sõida ju tavalise küttega ...102 peab olema, et mootor kestaks ning suudaks ka antuid kilowatte kätte saada. See info ei ole välja mõeldud, vaid otse loetud ABT lehelt: http://screencast.com/t/nMN05CZbhZT6

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ootan veel, et hinnad kukuks. Kui augustis vaatasin, siis antud masinatest oli kõige soodsam 165k euri, nüüdseks kukkunud juba päris rõõmsalt. Plus hetkel käimas suured korteri ja maja ehitused, seega raha läheb korralikult sinna.

 

audi1.png.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üldine tendents on, et talvel n.ö superautode hinnad langevad, suvel tõusevad. Õigel ajal ostes/müües võib isegi hea kopika teenida


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ootan veel, et hinnad kukuks. Kui augustis vaatasin, siis antud masinatest oli kõige soodsam 165k euri, nüüdseks kukkunud juba päris rõõmsalt. Plus hetkel käimas suured korteri ja maja ehitused, seega raha läheb korralikult sinna.

 

audi1.png.

 

Kas mulle tundub ainult või ongi selle auto iluvõre häirivalt suur :D? Vähemalt minu jaoks. Võib-olla pilt petab aga võrreldes teistega on tunduvalt suurem see. Kuid maitse üle ei vaielda :=)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas mulle tundub ainult või ongi selle auto iluvõre häirivalt suur :D? Vähemalt minu jaoks. Võib-olla pilt petab aga võrreldes teistega on tunduvalt suurem see. Kuid maitse üle ei vaielda :=)

 

Valgus paistis otse peale (tõenäoliselt pildistati välguga). Sellest silmapete :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.