Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Audi RS5 2012/07 331KW - Desteny

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Aga miks autot Hispaania registrisse ei kirjuta?

 

Kuna ma pole registreeritud Hispaaniasse(maksude pärast), siis jätsin ka auto eesti numbritesse + Hispaanias on kohutavalt suured auto maksud, räägimata kindlustuse hindadest.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jep, see on minu. Sellel ajal, kui see pilt tehti, siis Eestis oli see ainuke registrisse kantud facelift RS5. Seega võimatu, et kellegi teise oma. Kuigi selle pildi tegemise ajal, ei kuulunud see auto mulle.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma pole registreeritud Hispaaniasse(maksude pärast), siis jätsin ka auto eesti numbritesse + Hispaanias on kohutavalt suured auto maksud, räägimata kindlustuse hindadest.

Kindlustusega on lihtne, teed netiteel ära. Kuidas ülevaatusega on? Kas saad hispaanias selle ära teha või pole seal üldse sellist asja vaja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Otseselt ilma ülevaatuseta sõita ei saaks :( Mure ei ole selles, et politsei midagi ütleks. Pigem mure selles, et kasko ei toimi ilma ülevaatuseta, kui peaks midagi juhtuma. Ma pole muidugi seda palju uurinud, panustan sellele, et võtan uue auto enne, kui ülevaatus peaks läbi saama. Mis juhtub selle aasta septembris.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ausalt öeldes oli mul juba peaaegu tehing tehtud ühe masinaga. 2015a RS7 facelift ABT tuned ehk siis 515 kw ja 3.5s sajani. Auto oli saksas müügis ja hinnaga 117k. Ma uurisin selle kohta päris palju ning pakkusin neile vahetuseks enda rs5 + cash ning nad tegid isegi mõistliku pakkumise minu autole. See leidis aset detsembris. Aga kuna ma käisin Vegases 8-13 jan, siis ei olnud aega minna saksa ning üks Hispaania auto firma ostis enne mind ära ning nüüd auto müügis 148k eest Hispaanias (http://www.coches.net/audi-rs7-sportback-40-tfsi-560cv-quattro-tiptron-5p-gasolina-2015-en-barcelona-31178925-covo.aspx) - sama auto ja samad pildid isegi. Aga nüüd arvan, et peaks ka vahetama preili auto välja millega veits suurema vastu ning ise võtma lambo hurricani. Aga eks elame ja näeme, sest hetkel üks päris korralik korteri tehing poole peal ning selle hind läheb 500k+, seega peab ootama veel uue autoga.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas Audi RS7 412kw siis ei sobi? :)

Aga jah, sul tundub minevat pääris hästi ma vaatan kui selliste tehingutega tegeled Euroopas.

Lambo on küll ilmselt siuke auto millega võiks paar kiiremat teha ning just kuskil Euroopas kus teed kannatavad sõita selliste autodega normaalselt.

Endal ka soov paari kuu pärast soetada Audi S8 või BMW M6 Coupe 2014. Ise pole veel kindel millist eelistada ennem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas Audi RS7 412kw siis ei sobi? :)

Aga jah, sul tundub minevat pääris hästi ma vaatan kui selliste tehingutega tegeled Euroopas.

Lambo on küll ilmselt siuke auto millega võiks paar kiiremat teha ning just kuskil Euroopas kus teed kannatavad sõita selliste autodega normaalselt.

Endal ka soov paari kuu pärast soetada Audi S8 või BMW M6 Coupe 2014. Ise pole veel kindel millist eelistada ennem.

Audi fo shoor


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Auto kohta pole midagi väga rääkida. Liigub mõnusalt, häält teeb ja peavalu ei valmista.

 

Aga võeti mind siia vastu:

 

gumb.png

 

Maksin just raha ära, seega uuel aastal näeb kas seda autot või minu uut antud üritusel(hetkel veel ei räägi, millisega tegemist, kuna ost ei ole veel realiseeritud).

 

Me oleme Team #131.

 

 

Päikest.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore ikka eestlasi ka Gumballil näha. Kavatsed mingeid kanaleid pidi seiklust kajastada ka?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

35k maksad ja oma kütusega mööda euroopat? Mida selle 35000 eest saab siis?


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
35k maksad ja oma kütusega mööda euroopat? Mida selle 35000 eest saab siis?

 

Ma arvan, et kütus on sealt kõige väiksem kulu.

 

Ainuüksi auto wrappimine läheb juba 2k, transport 3-4k, kiiruse ületamise eest trahvid 2k(vähemalt).

 

Mis selle hinna sisse kuulub:

-Sviit igas linnas, kus peatumine - parim hotell alati.

-Toitlustus.

-Gumball üritused ralli ajal.

-Auto VIP display igas linnas, kus peatus.

-VIP sissepääs gumball üritustele.

-Ja igavene membership alumni programmis(VIP pääse pidutele, mida nad korraldavad üle maailma).

 

Aga sellest võtab osa kari kuulsusi ka see aasta, tore on sõita Lweis Hamiltoni kõrval näiteks. Me muidugi lähme ka sinna networkingut tegema, et otsida uusi keskmisest jõukamaid tutvusi. Selliseid tutvusi tänapäeval raske leida, aga kui pidutseda inimestega 7+ päeva järjest, siis kindlasti mõni tekib.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
35k maksad ja oma kütusega mööda euroopat? Mida selle 35000 eest saab siis?

 

See kulu on auto kohta ja autos kaks inimest, ehk siis 35000/2, või ma eksin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See kulu on auto kohta ja autos kaks inimest, ehk siis 35000/2, või ma eksin?

 

Täpselt nii. Selgesti on mul plaan, et saada enamus see raha tagasi. Kuna mina ise ei pea enda ettevõtetele turundust pea üldse tegema, siis jääb auto suht tühjaks, aga mul on palju inimesi, kellele turundus on ÜLIMALT tähtis. seega üritan müüa ''reklaami'' pinda enda autol. Selgesti, kui ei saa, siis ei saa, aga plaan on selline.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga mõnus on vaadata, oled mulle heaks eeskujuks.


m5P9cXJ.png

I'm a soldier standing on my feet, no surrender and I won't retreat.

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.