Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Honda Civic 1.4 66kw 1997

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pole juba mõnda aega omanud autot ja otsustasin, et ei viitsi rohkem jala liikuda.

Just konkreetse masina valisin järgnevatel põhjustel:

 

 

  • Hind (310 eur)
  • Automaat kast
  • Suhteliselt väike kütusekulu(~6l/100km)
  • Kehtiv ülevaatus(03.2015)
  • Kehtiv kindlustus(juuli-august)
  • Kaasas olid velgedel korralikud talverehvid

 

Autol ühtegi lisa pole, peale selle, et tuled lähevad ise põlema.

Kuna autol on probleemid roostega nagu sellistel ikka, ei plaani sinna raha alla väga matta. Lihtsalt teen ära niipalju kui endal liikumise jaoks vaja on ja nipet näpet.

 

Tundub, et autot on hästi hoitud, isegi hooldusraamat on olemas mingi 250k kilomeetrini.

Minu kätte sattudes läbisõit : 345 000 kilomeetrit

 

Plaanis siis:

 

 

  • Taha toonklaas
  • Normaalne tümm sisse, et kriginaid ja kolinaid kuulda poleks
  • Mingid odavad enam-vähem veljed

 

Tümmi ja veljed saab õnneks ära võtta enne kui vanarauda läheb.

 

Pildid:

 

[spoiler=Eest]l8KakUe.jpg

 

 

[spoiler=Külje pealt]RO74KRY.jpg

 

 

[spoiler=Tagant]wh62fZh.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tümmiga sul just laguneb see masin rohkem, aga edu.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ega ei viitsigi mitut kw päris sisse panna, lihtsalt hetkel mängib ainult esimene parempoolne kõlar ja see peaks ka originaalis olema pandud sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kopeerin oma postituse teisest teemast siia:

 

Laupäeva õhtul vastu pühapäeva kel 00:05 sõitsin enda väikese honda civicuga stop märgi tagant peateele ja mulle sõitis küljepealt sisse 30ndates aastates naisterahvas, 2007a sõiduautoga Seat Leon. Keegi õnneks vigastada ei saanud. Teisel autol oli tükkideks stange, esituled ja radikas lekkis. Minu autol sai löögi tagumise ratas. Tagusild on kõver nüüd ja pean vaatama kas remontimine on mõtekas.

 

Kuna mu load on kehtivuse kaotanud juba 2 aastat tagasi, arvan, et kindlustus nõuab remondiraha sisse minu käest. Aga eks loodan, et näevad, et mult midagi võtta pole ja ei hakka kohut käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kopeerin oma postituse teisest teemast siia:

Aga trahv keeratakse sulle kindlasti korralikult, kui jah asi politseisse kah ning ma arva, et nt mina oleks olnud selle, kellele sisse sõitsit kõrvalteel, siis kannatanuna ei raatsiks ma küll oma rahade eest 100% ise autod taastada, nõuaks tekkitaja poolt selle hüvitamise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Aga trahv keeratakse sulle kindlasti korralikult, kui jah asi politseisse kah ning ma arva, et nt mina oleks olnud selle, kellele sisse sõitsit kõrvalteel, siis kannatanuna ei raatsiks ma küll oma rahade eest 100% ise autod taastada, nõuaks tekkitaja poolt selle hüvitamise.

 

Selle jaoks on liikluskindlustus. Minu kindlustus võib mulle nõude esitada aga ei pruugi ja trahvi ei tohiks tagantjärele teha, aga kurat seda teab. Kuna keegi viga ei saanud, politseid kohale ei tulnud.

 

Mina ei sõitnud sisse vaid mulle sõideti sisse. Mina olin süüdi lihtsalt selles, et tegin ohtliku manöövri. 1.4 ei lähe lihtsalt nii kiiresti kui võiks.

 

Igastahes ostsin omale esiuste sisse Pioneer TS-E 1790 kõlarid kasutatuna 25 euri eest. Küsisin lammutuste liidust palju tagasild maksab ja parim pakkumine hetkel 35 eur. Palgapäeval ostan ära ja teen auto korda uuesti. Eks peab ettevaatlikum olema lihtsalt. Tänu lubade puudumisele sõidan niigi nagu vanamutt ja olen eriti viisakas tee peal aga jah...

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks sa üldse ilma lubadeta sõitma ronid? Ma nagu ei saa aru sellest, sa oled kõrvuni võlgades ja ikka riskid nii, järelikult ei ole mitte midagi õppinud eelnevatest probleemidest.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa üldse ilma lubadeta sõitma ronid? Ma nagu ei saa aru sellest, sa oled kõrvuni võlgades ja ikka riskid nii, järelikult ei ole mitte midagi õppinud eelnevatest probleemidest.

 

Btww.. igaühel oma elu ja omad vastutamised. Kui inimene tahab oma elu tuksi keerata probleemidega siis las ta seda ka keerab, omad riskid, omad vastutused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Oeh, kuidas sul ikka tuleb alati probleeme ja võlgu peale ...

 

No liiguvad asjad paremuse poole ikkagi, liiklusõnnetusi juhtub ka parimatel.

 

Miks sa üldse ilma lubadeta sõitma ronid? Ma nagu ei saa aru sellest, sa oled kõrvuni võlgades ja ikka riskid nii, järelikult ei ole mitte midagi õppinud eelnevatest probleemidest.

 

Sest sõita on vaja. Aega on niigi vähe ja jalutamise peale ei saa seda raisata. Mõni riskib hasartmängudega, mina olude sunnil teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.