Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kutt skypes ei vasta juba mingi 20 aastat :D

Olen juba ammu su kutse vastu võtnud, aga sa pole mulle midagi kirjutanud nii, et proovi uuesti.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Bump!!!

 

Bump!!!

Muudetud liikme KEEEKZ'i poolt

signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina sooviksin et sa teeks mulle foorumi, tavalise foorumi adressiks pane palun http://Www.Mangurid.eu ning sinna logoks pane ükskõik mis aga et oleks lahe, ning et logol oleks kirjas Mängurid.

 

Tee et oleks nagu peateemad : Minecraft, Counter-Strike, Naljad,Anekdoodid,RuneScape,Mängud,Kooliasjad,siis tee nagu teema Varia ning sinna Turg, RuneScape'sse Turg, Minecraft'i "Serverid", "Teated", "Foorumi teated",Isikuteemad,Vabateema,Siis nagu eraldi minu mc server (GamingMC) GamingMC teema ning seal all nagu Varia all müük jms aga paned GamingMC ning sinna alla Kandideerimine, Info, Meeskond/Juhtkond "Embleemid" (kuhu lisame embleemid mis olemas on ning tee ka need) Nimed mis tee: RS3 Mängur, Omanik,Moderaator,Admin,Abi-Omanik,Minecrafter,Abistaja,Annetaja,Annetja+,RS3 Veteran, Eeskujulik, Aktiivne, Kunstnik, Annetaja++ ning lisa samuti ka muidugi et saaks vaatada kes on liitunud foorumiga, et saaks panna pildi ning millal ta Liitus, Tema postitusi on mitu ning ka Tehinguid...

 

Tee foorum valmis vaatan kuidas tuleb välja siis räägime asjast pea meelest mis ütlesin et saaks kõike aru, oleks ilus/lahe ning eestikeelne kui registeerid jms...

Edasi räägime seal foorumis kui see valmis on et ka saaks PM saata.

 

Adressiks: www.MänguriFriik.eu ja tee nii et ka saaks minna sinna kahe adressiga www.Mängurid.eu ja www.Mangurid.eu kui ei saa mõlemat siis pane www.Mangurid.eu

 

Võin maksta koguni 5€ kui aitad ka edaspidi.

Muudetud liikme Nick431'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mina sooviksin et sa teeks mulle foorumi, tavalise foorumi adressiks pane palun Www.Mangurid.eu ning sinna logoks pane ükskõik mis aga et oleks lahe, ning et logol oleks kirjas Mängurid.

 

Tee et oleks nagu peateemad : Minecraft, Counter-Strike, Naljad,Anekdoodid,RuneScape,Mängud,Kooliasjad,siis tee nagu teema Varia ning sinna Turg, RuneScape'sse Turg, Minecraft'i "Serverid", "Teated", "Foorumi teated",Isikuteemad,Vabateema,Siis nagu eraldi minu mc server (GamingMC) GamingMC teema ning seal all nagu Varia all müük jms aga paned GamingMC ning sinna alla Kandideerimine, Info, Meeskond/Juhtkond "Embleemid" (kuhu lisame embleemid mis olemas on ning tee ka need) Nimed mis tee: RS3 Mängur, Omanik,Moderaator,Admin,Abi-Omanik,Minecrafter,Abistaja,Annetaja,Annetja+,RS3 Veteran, Eeskujulik, Aktiivne, Kunstnik, Annetaja++ ning lisa samuti ka muidugi et saaks vaatada kes on liitunud foorumiga, et saaks panna pildi ning millal ta Liitus, Tema postitusi on mitu ning ka Tehinguid...

 

Tee foorum valmis vaatan kuidas tuleb välja siis räägime asjast pea meelest mis ütlesin et saaks kõike aru, oleks ilus/lahe ning eestikeelne kui registeerid jms...

Edasi räägime seal foorumis kui see valmis on et ka saaks PM saata.

 

Adressiks: www.MänguriFriik.eu ja tee nii et ka saaks minna sinna kahe adressiga www.Mängurid.eu ja www.Mangurid.eu kui ei saa mõlemat siis pane www.Mangurid.eu

 

Võin maksta koguni 5€ kui aitad ka edaspidi.

 

Esiteks sa võiksid kirjutada korrektselt, teiseks mina ei telli sulle veebimajutust ega domeeni, need peavad sul endal olemas olema. Kolmandaks, kui sul on domeen ja veebimajutus olemas, siis võid uuesti minu jutule tulla.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tõstan!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!!!


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.