Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

★ SkyNet Serverid ★ -------->> ★ SkyNetServerid.eu ★

Soovitatud postitused

skynetlogo.png

 

home.pngKoduleht | users.pngFoorum| ​facebook.pngFacebook

 

 

Serverid

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

»»»SkyNet™ #1 | Surf [ExtremeMod]

IP: 94.23.29.129:28000

Mängukohti: 18

Mod: eXtreme Surf

(Server on täiustamisel)

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

»»»SkyNet™ #2 | Publik

IP: 94.23.29.129:27010

Mängukohti: 20

Mod: Publik

(Server on täiustamisel)

 

 

Meid toetab www.sevengaming.eu

Muudetud liikme DeV'i poolt

ePlay.EE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Copy-paste on kellegi tugev kylg.

Kurb, kurb, et teile need template failid kopeeriti, täiesti null kutid olete, ei paku ma enam kellegile mingit abi, selline kuradi valetajate kari, et paha hakkab.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei leidnud kusagilt sarnast teemat. Kui sa just seda mõtled.

Aga noh, ega ma kõiki teemasi ka ei vaadanud, esimese lehe "Serverid" alamfoorumis viitsisin ainult läbi vaadata.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loe mu postitust uuesti.

Teie foorumist jutt, keegi kellel on scrps ligipääs foorumis acple kopeeris teile template failid, äge.

 

W/e selleasemel, et mult foorumiga abi kysida on vaja copy-paste rotti lasta töö mis ma tegin teisele kommuunile, mitte teile.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haledad copy pasterid, lõpetage selle teema kasutamine, see on Finnishi töö ning ta tegi selle minu kommuunile ning minu teada ei ole ta lubanud seda mitte kellegil teisel kasutada. Kui 24 tunni jooksul ei ole teema ära vahetatud siis hakkame oma meeskonnaga ise tegutsema.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Foorumi kujundust vaadates siis seda võib ükskõik kes kasutada, sest seda ju saab siit osta http://www.audentio.com/shop/all-themes :D, lisan ka juurde, et jah kui nad pole ise ostnud siis jah teine lugu asjal. Aga pealehest rääkides, siis mingi tüüp kasutad sama disaini ka mu poolt antud aladomeenil, ainult ei tea kas tema sai ausalt või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oehh, jutt käib otseselt tehtud stiilimuutustest.

Audentio dazzle postbit ei ole algselt selline.

Omajagu tööd läks sinna alla.

 

Kurb, et herr Brandon J. loe asutaja selline vend siis on.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, ei oska foorumi stiili kohta midagi öelda. Minul kusagil admin paneeli õigusi pole ja ei tea ka kellegil teisel olevat.

Ning võiksite ennast veidi tagasi hoida. Saab ka ilusti probleeme lahendada, mitte kohe õiendama.

Saan aru, et kellegi teise foorumi stiil jne...

Muudan foorumistiili ära, seega ole rahulikud, ei ole vaja õiendada.

Peace.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, ei oska foorumi stiili kohta midagi öelda. Minul kusagil admin paneeli õigusi pole ja ei tea ka kellegil teisel olevat.

Ning võiksite ennast veidi tagasi hoida. Saab ka ilusti probleeme lahendada, mitte kohe õiendama.

Saan aru, et kellegi teise foorumi stiil jne...

Muudan foorumistiili ära, seega ole rahulikud, ei ole vaja õiendada.

Peace.

 

Go skype: huskyhop

Puhume juttu vähe.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Foorumi kujundust vaadates siis seda võib ükskõik kes kasutada, sest seda ju saab siit osta http://www.audentio.com/shop/all-themes :D, lisan ka juurde, et jah kui nad pole ise ostnud siis jah teine lugu asjal. Aga pealehest rääkides, siis mingi tüüp kasutad sama disaini ka mu poolt antud aladomeenil, ainult ei tea kas tema sai ausalt või mitte.

Pealeht on free template, kuid seda on omajagu muudetud.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muffinike...

1. Ma tegin ju sinuga Eleckt kommuuni, kui sa ostsid endale selle kodulehe.

2. Sa ütlesid mulle skypes, et ma võin su kodulehe koodijuppe kasutada.

3. Su lingilt suunab upload.ee faili üleslaadimis lehele, kas see peakski nii olema? ;)


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Kohutavalt pask, et kui kuulad enda muusikat. Satud mingile SkynetCS lehele ja lampi hakkab random paska mängima. Aitäh, aga sellele lehele ei satu enam :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin ühelt tuttavalt amxbansi, muidugi pidi Dev kohe ahvima ning ostis ka samalt isikult sama amxbansi. Nüüd räägib Dev, et ta ostis ennem ning mina olen see "ahvija".

Meil oli Skylaniga koos kommuun ning mul oli seal peal k2ska tehtud sms kujundused, mida ma võisin kasutada. Hiljem kui kommuun lagunes, läks Skylan Deviga tegema Skyneti, kuhu ta pani peale minult võetud ning k2ska tehtud sms kujunduse. Samuti räägib Dev nüüd, et mina olen jälle see "ahvija".

 

Devi käitumine on väga ebasobilik omaniku kohta. Kord ta tahab leppida, siis ta sõimab, copyb jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle amxbansiga olen üldjuhul nõus, kui sa ei ütleks et sa ostsid ennem. Mis puutub /sms kujundusse, siis mina olen ostnud loa käskalt, mida teil ei ole. Lisaks olen ma muutnud seda ning teil on minupoolt muudetud kujundus, lihtsalt background vahetatud.

 

nii et mokk maha ja kao oma eleckti.

 

Mis ma ütlesin? Ülbikud ei sobi omanikeks.

 

asd.png

:D

Muudetud liikme Muffins'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma pole öelnud et ma ostsin ennem, palun administraator kustutage need ebavajalikud postitused siit. Saab mujal ka arutada, kui siin teemat reostada.

 

Muffin, ma saan aru et sul endal pole nii head kommuuni, aga sa ei pea siia meid maha tegema tulema.

.

Muudetud liikme DeV'i poolt

ePlay.EE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@Muffins

 

Miks ei sobi ülbikud omanikuks, minuarust üks ehtne näide ülbikust omanikust oled sina ja Skylan´il lubasid sa koodijuppe kasutada.

Ja miks DeV ei võinud osta sellelt samalt isikult amxbansi või käib sul see asi nii, et kui sina osta siis ei või keegi teine seda osta?


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@Muffins

Ja miks DeV ei võinud osta sellelt samalt isikult amxbansi või käib sul see asi nii, et kui sina osta siis ei või keegi teine seda osta?

 

Ma ei keelanudki osta, ei öelnud selle kohta midagi. Kuid miks ta tuleb ütlema, et tema ostis ennem ning et mina olen "ahvija/copyja"?

See kodulehe asi oli eksitus, ma müüsin selle kodulehe maha ning uus omanik tahtis, et ta muudaks natukene.

Edit: Miku, lisa skype tagasi, räägime asjad selgeks.

Muudetud liikme Muffins'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei keelanudki osta, ei öelnud selle kohta midagi. Kuid miks ta tuleb ütlema, et tema ostis ennem ning et mina olen "ahvija/copyja"?

See kodulehe asi oli eksitus, ma müüsin selle kodulehe maha ning uus omanik tahtis, et ta muudaks natukene.

Edit: Miku, lisa skype tagasi, räägime asjad selgeks.

 

Jah, aga sellepärast ei pea ju tülli minema, mina sinuasemel ei teeks sellest välja, kui mulle keegi ütleks, et ma mingi ahv/copymaster, siis ma laseks selle ühest kõrvast sisse ja teisest välja :D. See juba näitab, et oled vähekene imeliku käitumisega. :)


Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, aga sellepärast ei pea ju tülli minema, mina sinuasemel ei teeks sellest välja, kui mulle keegi ütleks, et ma mingi ahv/copymaster, siis ma laseks selle ühest kõrvast sisse ja teisest välja :D. See juba näitab, et oled vähekene imeliku käitumisega. :)

 

:D

Meil ennemgi Mikuga probleeme olnud, tülitseme ja siis sõbrad:D Tahtsime koos Eleckti teha, kuid teen üksi kuna me ei sobi kokku:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.