Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MadRound botib

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

Väike update siis. Unustasin questide tegemisel pilti teha, kuid ära tegin Fight Arena, Waterfall, Lost City, Tree Gnome Village ja Grand Tree. Järgmisena botin veidi WCd, et raha prayeri jaoks saada, arvatavasti botin WC 84.

Nimeta.png

 

No johhaidi. Panin WCd Gnomes bottima ja tulen umbes pooleteist tunni pärast tagasi ja on ainult 14 yewi cuttinud, ning seisab panga all. Ma ei tea, proovin hetkel uuesti botida, kui ei, siis otsin mingi teise skripti. Oli nagu plaan, et botib terve päeva ja kell 11 õhtul või midagi sinna on juba WC 84, aga vist ei. Kui ei leia skripti, siis ostan vist Swizzbeati AIO Yew Cutteri 2 dollari eest.

//Edit: Jap, paneb segast see bot. Eile oli küll kõik tipp-topp, kuid ei tea mis nüüd sellel hakkas.

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vaja siis 2,4m saada, sest tahan coni ja prayeri 50 teha, sellepärast teengi yewe praegu, 4 tuhat yewi veel teha. Tegin mingi 6 tundi neid yewe, mis mul praegu on, 20 tundi vähemalt pean bottima yewe veel, et 4 tuhat saada.

 

Nimeta1.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna siis juhtus selline asi, et tahtsid WCda yewe pvp worldis, saab vähe rohkem loge per hour ja põhimõtteliselt vaatasin, et mingi minu combatiga vend on, tapame ära. Tapsin ära jah, panin botima ja botisin rahus edasi, ise ei tulnud selle pealegi, et ma olen skulled. Natukese aja pärast vaatan, käi kanni, keegi on mu ära tapnud ja d axe kadunud, no mine perse, igastahes mul oli sellest suht pohui. See d axe sai ostetud, kui ta mingi 2 milli maksis, niiet jah. Õnneks mul oli pangas üks mill järgi ja ostsin 700k eest uue d axe siis. Tänase päeva lõpuks on mul 3m woodcuttingu xpd ja 2,6k yewe mille eest ma loodan 1,2m saada.

 

Nimeta.png

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hakkas mul siis teine skript jurama. Ühel WC skriptil viskab hunnik erroreid, teistel kahel on logimisega mingi teema, ilma selleta kohe üldse ei saa. Müüsin siis oma yewid 1,2m eest maha ja ostsin 25k flaxe 32gp each, ning teen neid bow stringideks. Hetkel on juba 8,4k flaxi tehtud ja sellega sain craftingu 31-53, minu arvutuste kohaselt peaks ma craftingu 63 saama, kui kõik flaxid on tehtud. Päeval millagi lõunal ma avastasin, et on olemas selline asi nagu Gilded altar. Jap, ma peaksin säästma nüüd raha midagi 1,3m vist prayeri pealt, aga ennem seda ma pean saama coni 50, et üldse saada gilded altaril teha seda, sest mul peab olema maja yanilles jne. See spinner vms töötab üpris hästi, kuid jah. Crashis mul esimene kord, kui oli neli tundi bottinud ja teine kord oli kolm tundi bottinud.

 

Nimeta.png

Nimeta2.png

Nimeta3.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain siis veidi aega ainult botida, ja tuli RS update, ning rohkem ei botinudki täna, kuid tegin Priest in Perili, Nature Spiriti ja Monkey Madnessi(jamasin puzzlega peaaegu tund aega) ära. Sai müüsin veel 5 tuhat bow stringi maha, 1 magic seedi, mis mul pangas oli ja kaks yew seedi, sain mingi seedidest siis 220k.

Nimeta.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viskas siis mul kopa ette ja peale nende bow stringide tegemist hakkasin flaxe ja bow stringe maha müüma. Järsku tuleb üks vend viskab mulle 850k ja tahtis vaid 1k bow stringi. :O Tegin siis ka prayeri 50, ning homme esimese asjana teen agility 40 ja siis hakkan constructioni jaoks asju ostma, ning teen selle 50. Ostsin ka kaks skripti ja 42 milli RS3s, ning ostsin 6 bondi, kuid peale panin 2 bondi.

 

Nimeta.png

Nimeta3.png

Nimeta2.png

Nimeta4.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei olegi erilist arengut olnud. Tegin vaid fremennik trialsi jaoks 25 thievingu ja isle jaoks 40 agility. Proovisin veidi ka experimentides botida stred, seal oli 30k xp/per hour. Rohkem nagu polegi teinud, tegin veel coni 50 ja kõik.

Nimeta.png

 

Nimeta2.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegin siis veel kolm questi ära. Druidic Ritual, Death Plateau ja Recruitment Drive. Sihin siis ära teha Desert Treasuri. :)

Järgmisena ma arvan, et teen 53 thievingu ja 40 range, ning siis 66 magic(vahepeal võibolla ka paar questi, mida on vaja desert treasure jaoks), ning magicut olen teinud/teen 43-55 silver orede superheatimisega(päris kopsaka kasumi teenib sealt, ~1m) ja 55-66 maple longbowide alchimisega(ning sealt peaks mingi 500k-600k profit tulema).

Peale seda saab siis Diclonius Fungus boti kasutama. :P See peaks 420k-480k tunnis tootma, oleneb mis hinnaga fungused maha müüa.

 

Nimeta.png

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.