Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  K3lm1k4s

  Liikmed
  • Postituste kogus

   219
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevad

   1
  • Tagasiside

   0%
  • VP$

   477 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  K3lm1k4s viimati võitis päeva 24. veebruar

  K3lm1k4s'l oli kõige rohkem reaktsioone saanud postitus

  Reputatsioon

  11 Good

  info K3lm1k4s'i kohta

  • Aste
   Küpsev Vahvel
  • Sünnipäev 18.09.2001

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. peab tulema!!! https://www.elu24.ee/7013527/briti-palgasoduri-ulestunnistus-20-000-kuus-ja-elu-rokkstaarina-aga-risk-on-tohutu linki?
  2. Keegi oskab öelda mis võis sellise asja põhjustada? Panin arvuti kinni ja 2 tunni pärast umbes uuesti tööle. tuleb minu profile name ette ja vajutan enter panen parooli ära ja siis tuli error a la "there is an error signing in this account" vms. Siis viskas algusekraanile tagasi, vajutasin uuesti enter, panin parooli ja sain sisse, aga desktopil mingi suurem osa ikoone ära kadunud, folderid kõik jne desktopilt läinud, ainult paar mängu, id kaardi software, chrome, battle.net ja veel mõni asi on alles. Microsoft edge oli default browseriks pandud, selle vahetasin chromeks, chrome oli välja logitud, logisin tagasi ja õnneks kõik seaded siin alles, cookied ka. Discordi pidin manuaalselt käima panema ja uuesti sisse logima, sama ka razer synapsega. Ja UI all on defaultiks muutunud jne. kõik failid jne peaks alles olema hard drive space vaadates aga ikkagi, millest selline asi tekib? mingi viirus vms v? peaks täieliku reseti tegema?
  3. lugesin seda l6bustanki pettasaamise ennetamise teemat ja seal oli email spoofingust juttu. panin googlesse ja saatsin endale info@swedbank.ee'st meili ja töötaski huvi pärast küsisin lihtsalt, kahtlane tunne tuli küll kui seda seal teha.
  4. kas Eestis on email spoofing illegaalne?
  5. sul kasutaja sisse logitud? kui sisse logitud ja adblock peal siis ei peaks näitama. arvutis vähemalt
  6. pidi uuesti sisse logima, ei mäletanud pw mingi 4 päeva ignosin seda ss hakkasin igatsema vahvlit ja resetisin ära
  7. kui vaktsiini ei tee siis ei ole loll v
  8. https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR0b12gpFQwgLdaNzNZbaUCDX0sanZmTqmzL2Jq8bucFd8bAF0l7A-bWK6w#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6 eile terve päev oli teisel monitoril lahti see. suht imelik vaadata kuidas aina rohkem jääb haigeks järjest reaalajas. /saksamaal oli eile 1, nüüd juba 4. prantsusmaal eile 3 täna 4 juba. USAs eile 3 täna 5... aga see ei pidanud vist hull haigus olema, terve immuunsüsteemiga vist elab üle ikka /soome
  9. klge selgitage nüüd mis juhtkonnas toimub, nägin mingit uut adminit kes joinis 2019 ja sten mode ja mis veel muudetud on? mingit listi pole kuskil juhtkonnas?
  10. head uut tehke keegi Eestisse mingi pood v teenus vms et viid oma kõvaketta sinna ja logid origini/steami sisse ja lased sinna omale mängud tõmmata. ei jaksa oodata enam 2 päeva mängu järele sest elan metsa sees Tasuta äriidee teile.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.