Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  PEPZ

  SUPERVIP
  • Postituste kogus

   650
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   1,357 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  10 Good

  4 Jälgijat

  info PEPZ'i kohta

  • Aste
   Veebiarendaja
  • Sünnipäev 16.08.1996

  Isiklik info

  • Asukoht
   Estonia, Ida-Virumaa
  • Elukutse
   dev

  Kontaktid

  • Veebileht
   https://pepzwee.com

  Viimased profiili külastajad

  2 354 profiili vaatamist
  1. Okei, eelmine reis läks sujuvalt, nüüd plaan suvel minna uuesti Kellelgi kogemusi Finnairiga?
  2. Kas see ei kehtinud ainult sama lennufirma puhul? Ei tahaks väga riskida
  3. ESTA aktsepteeriti paari minutiga, nüüd vaatan neid lende ja seedin.. järgmine nädal on piletite ostmine Amsterdamis 2 tundi lennuki vahetamiseks on piisav? Tagasi lennates on 1 tund.. Ilmselt pean pagasi ise kätte saama seal vahepeal kuna lennufirmad on erinevad, jah?
  4. Ye, pidi suht suur lennujaam olema kuid üsna lihtsa layoutiga, loodan et saab hakkama Will do
  5. True, aga see praegu rohkem kokkusaamine sõbraga keda pole varem näost näkku näinud, kui kõik on okei siis järgmine reis tuleb pikem Phew, viisaga ma algul jamada küll ei viitsiks.. Pean meeles, kogu see minek ajab närvid lõhki.. (esimene kord Eestist väljas :S) vahepeal pean lennukit ka vahetama Amsterdamis, seal ka millegagi arvestada? ESTA vastuse pidi üldjuhul koheselt saama kui õigel lehel seda teha, mainis küll erandeid ka jah aga no sellega väga muret pole kuna teen selle paar kuud enne lendu ära juba.
  6. Ega ma seal kaua ei ole, nädal aega, turismi eesmärgil ja kui ESTA (viisavabadusprogramm) tehtud siis saab viisavabalt seal käidud. Kui ESTA poolt saan negatiivse vastuse siis pean jah viisat tegema.
  7. Kas USA saatkonnast peab kindlalt läbi käima? Hetkel loen neid lehti ja saan aru, et saatkonnast peab läbi käima ainult siis kui viisat tahad, ehk siis mingi intervjuu protsess sellega. Ma tahaks viisavabalt sinna reisida ehk siis ainult ESTA läbi teha, mis on elektrooniline, sellega mingist saatkonnast juttu ei paista olevat. 1. pass 2. esta 3. lennupiletid 4. lennukile Ma ei tea täpselt, tean et sõber tuleb mulle Illinois O'hare lennujaama vastu ja tutvustab ameerikat mulle nädal aega
  8. Ei tule praegu meelde mis lennujaama minek // edit: O'Hare lennujaama Leidsin viisa kohta sellise teksti: Allikas: http://www.ustraveldocs.com/ee_ee/ee-niv-visawaiverinfo.asp On seda siis vaja või mitte? ESTA värki vms on vaja sellest sain nagu aru siit: https://www.reisiguru.ee/riik/usa Lähen see kuu passi ka tegema kuna praegune on juba aegunud, on nendel nüüd mingi kiip ka sees? Siin mainis midagi biomeetrilisest passist: https://www.finnair.com/ee/et/information-services/before-the-flight/travel-documents/travel-documents-north-america
  9. Plaanin jaanuaris USA'sse lennata (Illinois) ja mul pole õrna aimugi millega arvestada või kuidas ette plaanida.. esimene reis Eestist välja. Mida ma peaks ette teadma ja mis asjad oleks vaja valmis teha? Hetkel ainult selles kindel, et mul läheb passi vaja ja lend USA'sse võtab normilt aega koos ümberistumistega.. viibin seal umbes nädal aega sõbra pool. mfw never even seen an airport halp
  10. Point on selles et ta tegi tasuta selle töö mingi kommuuni jaoks. Milleks? Kindlasti oleks leida võinud ka royalty-free lahenduse kui inimene tõesti on nõus midagi tasuta tegema.
  11. Ma ei pidanud seda pilti meeles.. pigem Minnesota Vikings logo. Kas oli selle jaoks luba olemas? Kuid kui juba norida kõige kallal siis selle pildi kasutamine logona või logo sees on keelatud selle litsentsi järgi. http://www.istockphoto.com/help/licenses Loe palun.
  12. Enamus pilte internetis ongi tasuta alla laetavad (Save As) aga see ei tähenda, et need ei ole autoriõigustega kaitstud.
  13. Sunday, sauland.. kas Viking MC on logo ära vahetanud või ma ei näe sarnasusi?
  14. Butterfly Knife | Boreal Forest Well-Worn 90€ (market ~110-120€)
  15. Heip, loe palun Privaatsõnumeid.

  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.