Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  kvann

  Liikmed
  • Postituste kogus

   283
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   0%
  • VP$

   230 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  10 Good

  5 Jälgijat

  info kvann'i kohta

  • Aste
   Pehme Vahvel
  1. Kunagi aastaid tagasi sai koos mingit lehte tehtud, väga hästi tegi oma tööd. Soovitan igatahes.
  2. [video=youtube;H36kjh-86tg]
  3. Esimesse postitusse lisatud värskem ning konkreetsem tekst.
  4. Tänan. Administratiivi kohta oskan ma öelda vaid seda, et nime tuntus ei otsusta tema oskusi. Mul on aTiimis inimesi, kes pole varem olnud üheski serveris moderaator, samas nende oskused on paremad, kui mõnel inimesel, kes on aastaid mõne foorumi aTiimis higistanud.
  5. Saada mulle PMi soovitud kasutajanimi, parool ning e-mail ja teen ise ära.
  6. Ära palun hakka. Mulle tundub, et Enar on muutunud võrreldes eelnevaga käitumise poolest palju korralikumaks. Kui ta ka midagi korraldama peaks, on mul võimalik ta igal hetkel eemaldada.
  7. Monster on sAdmin, mitte arendaja. Valmis üritame jõuda Novembri keskpaigaks.
  8. Töötavatest on praegu põhiline: http://nebulos.net/forum
  9. Kuna mulle meeldib inimesi uudistega kursis hoida, siis näitan teile viimaseid uuendusi. Eestis ainulaadne sõiduki turvasüsteem: Sõiduki uksi saab lukustada ning puldist saab sisse lülitada ka signalisatsiooni. Kui autovaras (Pole töökohana!) üritab töötava signalisatsiooniga auto ust lahti muukida, on väga suur võimalus, et signalisatsioon hakkab tööle ning politsei saab selle kohta teate. Juhul, kui signalisatsiooni pole peal, on 1/3 võimalus, et autovaras suudab ukse lahti muukida. Sama suur võimalus on ka mootori käivitamisel. Mingit oskusesüsteemi ning rongilemüüki ma veel teinud ei ole, kuid viimane on kindlasti lähiajal tulemas. Kalapüük ning kalade müümine - Ei vaja erilist tutvustamist, kuid mainin, et kaladest saadav tulu on väga väike, et inimesed pidevalt kalakail ei passiks. Kaladel on kolm hinnakategooriat: 1 SAK/kg, 2SAKi/kg ja 3 SAKi/kg. Selleks, et uuendused edaspidi veel kiiremini valmiks, oleme endale appi võtnud arendaja Patarei ning superadministraatori Crystal (Laiemalt tuntud kui Enar või Monster).
  10. http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/8013
  11. Ära hinda mind selle järgi, mis ma suvel korraldasin. Tänan. --- Majasüsteem sai enam-vähem valmis. Paar asja on vaja veel lisada ainult. Esimesed 12 maja on ka lisatud. Fort Carsonis on rohkem maju, kui ma arvasin
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.