Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  blu

  Veteran
  • Postituste kogus

   9 026
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   4,575 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info blu'i kohta

  • Teised grupid SUPERVIP
  • Aste
   life's a bitch

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Postitus: Mis on kõige parem toit mida olete sõõnud? Kasutaja: m0dern Hoiatus: Kerge spam Punkte: 2 Administratiivne märge: Sõnum kasutajale: Algne postitus:
  2. MÖH, kus sa olid mul vahepeal. käisin neiuga Rootsis, sain 1,5h magada ja otse kajutist läksin tööle, nüüd kodus. eriti väsitav päev.
  3. Verevi rannapidu.http://publik.delfi.ee/news/inimesed/loomavideo-verehimu-ja-rusikakangelased-kurikuulsal-verevi-rannaprallel.d?id=66270180 Kus kari külaidioote armastab oma õhku kopsudest välja ajada.
  4. Dude, are you serious http://www.valimind.eu/ready/903dd8bca0afe67476cd7288bc169f0a
  5. Ojaa, mul oli ka meeletu hämming 8ga alguses. Esimesed nädalad ei leidnud mitte midagi üles mitte kunagi ja raskelt närvi ajas. Nüüd ära harjunud, eks kõigega harjub, heh. Kuigi ebamugav on ikka.
  6. Üüh nicey one. Lükkab XBOXi ka külge ja mõnusad õhtused nolad võivad alata. Eriti hea, kui neiul on xbox suure telekaga ja pelab ise ka nagu segane
  7. Ma olen nii kaua kõigest eemal olnud, et ma ausalt öeldes ei taju ikka veel seda süsteemi, kuidas, mismoodi and so on ma saan Skypei oma msn kontaktid ja muud karvased ja sulelised Kõik on uus juunikuus, sain alles hiljuti teada, et msni enam ei ole. Aga ma proovin midagi aretada
  8. ei tohi omada. samuti ei tohi omada kinniseid alkopudeleid.
  9. Kes veel näinud ei ole suurepäraseid pilte põhja-korea powerarmy-st Mõnusalt kiviajas on oma tehnikaga ikka. http://meestekas.net/2013/03/28/pohja-korea-avaldab-uusi-fotosi-38-pilti/
  10. nende suur unistus liita lõuna-korea nendega ühte aga muidugi kogenematu von liider ei taju, et hävitades lõuna-korea maatasa pole enam midagi, mida hiljem põhjaga liita muidugi jah, seda ei juhtu, ennem lendab põhja-korea maatasa, aga selline kuidas öelda, unenägudesse küündiv ilmvõimatu soov neil on.
  11. http://www.postimees.ee/1185838/pohja-korea-teatas-sojaseisukorra-valjakuulutamisest Põhja-Korea võimud teatasid täna ühisavalduses, et Lõuna-Korea provokatsioonidega seoses on välja kuulutatud «sõjaseisukord» ja kõiki suhtlus lõunanaabriga leiab edaspidi aset vastavalt «sõjaaja seadustele». «Kauakestnud olukord Korea poolsaarel, mis polnud ei sõda ega rahu, on lõpuks läbi,» märgiti riikliku uudisteagentuuri KCNA edastatud avalduses. Põhja-Korea hoiatas ühtlasi, et igasugused edasised provokatsioonid kahe riigi piiril võivad vallandada täiemahulise sõjalise konflikti ja tuumasõja. Põhja-Korea on viimastel nädalatel igapäevaselt esinenud niivõrd paljude kõikvõimalike ähvardustega Lõuna-Korea ja USA aadressil, et asjatundjate sõnul on juba raske midagi tõsiselt võtta. USA strateegilised pommitajad lendasid neljapäeval Missouri osariigist Lõuna-Koreasse ja tagasi, demonstreerides ühisõppuste käigus täppisrünnaku võimekust. Seejärel andis Põhja-Korea juht Kim Jong-un käsu panna strateegilised raketid stardivalmis rünnakuks USA baasidele Lõuna-Koreas ja Vaikse ookeani piirkonnas. USA kaitseminister Chuck Hagel ütles, et Pyongyangi sõjakad ähvardused Washingtoni ei hirmuta ning on valmis «mis tahes olukorraks». NATO annab kollektiivse vastulöögi, kui Põhja- Korea peaks ründama alliansi liikme USA sõjalisi objekte, hoiatas ka NATO asepeasekretär Alexander Vershbow eile Moskvas. Vershbow sõnul aktiveeritakse Põhja- Korea rünnaku korral NATO aluslepingu artikkel 5, mille kohaselt käsitleb allianss rünnakut ühe liikme vastu rünnakuna kogu NATO vastu.
  12. Olen praegugi. 2 kuud veel minna ja vsjo. Ei tea, mulle väga meeldib. Saate omale suure pagasi eluks. Prii toit, soe tuba, hea väljaõpe, metsikult uusi super tutvusi kogu eluks, samuti õpib hindama teistmoodi lihtsaid asju ja õpid aega planeerima. Nalja saab ka kõvasti ja kambavaim on kuttidel suur, kellegil mingi jama on tsiviilist kaasa tulnud vms, siis üheskoos saab sellest kergesti üle. Raske on siis, kui tüdruksõber on, aga mitte võimatu. Kindlasti minge ja mida varem seda parem. Soovitan peale keskat ära käia.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.