Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin

Selliste lehtede mõte ongi teenida reklaami pealt kasumit.

Alguses on facebookis ainult, siis kui lehte saadab edu, tehakse enda koduleht.

 

Ideaalne näide on 9gag.com, väga populaarne koht, reklaamid ja värgid toovad kohvrite viisi raha sisse omanikule.

Eestis kuulsamaid on meeldib.ee ja igav.ee


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KarS § 65 lg 2 alusel suurendada mõistetud karistust Tartu Maakohtu Võru kohtumaja

19.02.2013. a otsusega nr 1-12-11486 mõistetud karistuse ärakandmata osa, so 2 aasta 5 kuu

ja 26 päeva vangistuse võrra ning mõista Revo Pehlak’ule kandmisele kuuluvaks lõplikuks

liitkaristuseks kohtuotsuste järgi 3 (kolm) aastat 7 (seitse) kuud ja 26 (kakskümmend kuus)

päeva vangistust.

 

Seega pani Revo Pehlak toime 43 kelmust neist 36 avalikkuse poole pöördudes ning kaks isikute

grupis, s. o KarS § 209 lg 2 p 1, 3 ja 4 järgi kvalifitseeritavad kuriteod.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tegelt?

 

Ta võiks minna veidiks ajaks ära küll, sest väga paljud said tema pärast kannatada.

 

Kui see asi päriselt on, siis võiks selle internetikelmide häbiposti üles panna.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nüüd oleks seda carrymist tõesti vaja :D faking silveritega võimatu mängida, nussivad kõik mängud ära

 

Saan homme ka go pelada, siis 7day cooldown läheb maha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KarS § 65 lg 2 alusel suurendada mõistetud karistust Tartu Maakohtu Võru kohtumaja

19.02.2013. a otsusega nr 1-12-11486 mõistetud karistuse ärakandmata osa, so 2 aasta 5 kuu

ja 26 päeva vangistuse võrra ning mõista Revo Pehlak’ule kandmisele kuuluvaks lõplikuks

liitkaristuseks kohtuotsuste järgi 3 (kolm) aastat 7 (seitse) kuud ja 26 (kakskümmend kuus)

päeva vangistust.

 

Seega pani Revo Pehlak toime 43 kelmust neist 36 avalikkuse poole pöördudes ning kaks isikute

grupis, s. o KarS § 209 lg 2 p 1, 3 ja 4 järgi kvalifitseeritavad kuriteod.

 

kust lugesid?:D


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kusjuures ongi kahtlane ju...

Ostad mängu, saad endale mingi KONTO, nagu MIKS MA EI SAAKS ENDALE ISE KONTOT teha, või noh kui on olemas tahaks äkki selle oma kontole lisada...

 

100% scam i guess


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nädalavahetus. #TeebTeeb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
KarS § 65 lg 2 alusel suurendada mõistetud karistust Tartu Maakohtu Võru kohtumaja

19.02.2013. a otsusega nr 1-12-11486 mõistetud karistuse ärakandmata osa, so 2 aasta 5 kuu

ja 26 päeva vangistuse võrra ning mõista Revo Pehlak’ule kandmisele kuuluvaks lõplikuks

liitkaristuseks kohtuotsuste järgi 3 (kolm) aastat 7 (seitse) kuud ja 26 (kakskümmend kuus)

päeva vangistust.

 

Seega pani Revo Pehlak toime 43 kelmust neist 36 avalikkuse poole pöördudes ning kaks isikute

grupis, s. o KarS § 209 lg 2 p 1, 3 ja 4 järgi kvalifitseeritavad kuriteod.

 

"Ma olen neli aastat kinni istunud" - mille eest? "Scammisin Runescape kontosi ning raha"

 

Nädalavahetus. #TeebTeeb

 

Absoluutselt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kusjuures ongi kahtlane ju...

Ostad mängu, saad endale mingi KONTO, nagu MIKS MA EI SAAKS ENDALE ISE KONTOT teha, või noh kui on olemas tahaks äkki selle oma kontole lisada...

 

100% scam i guess

 

Teenuse tingimused on ka väga naeruväärsed:http://digiplay.ee/index.php?id_cms=3&controller=cms

Ostad konto millega saad mängu ainult allalaadida, konto andmeid muuta ei tohi kuid see konto maksab peaaegu samapalju kui plaat.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi vbulletin litsentsi müüb v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jutt: käisin täna maal metsas kusel. tulen tartusse tagasi ja hakkan arvuti taga perset kratsima. järsku tunnen et mingi rets kaka jupp kuivanud kanni peale, tõmbasin ära ja vaatasin: puuk. suht paanikasse läksin, võtsin noa ja lömastasin raisa. vaatasin ka veel, kas kõik jupid tal keha küljes, olid küll. mis ma edasi peaks tegema? lugesin, et ootan kuni mingid ringid vms tulevad, siis arsti juurde. teie arvamus?


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik see tekst oleks ilusam olnud kui oleks kohe maininud et puugi said, ilma mingi eelneva tegevuseta:D me ei taha teada mitu kakajuppi sul varem kanni külge haakinud on ennast:D ja veel rohkem ma ei taha teada et sa arvuti taga istudes kätt püksi pistad ja kuivand sit*a eemaldama hakkad:D


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jutt: käisin täna maal metsas kusel. tulen tartusse tagasi ja hakkan arvuti taga perset kratsima. järsku tunnen et mingi rets kaka jupp kuivanud kanni peale, tõmbasin ära ja vaatasin: puuk. suht paanikasse läksin, võtsin noa ja lömastasin raisa. vaatasin ka veel, kas kõik jupid tal keha küljes, olid küll. mis ma edasi peaks tegema? lugesin, et ootan kuni mingid ringid vms tulevad, siis arsti juurde. teie arvamus?

 

http://www.puuk.ee/?content=24#naba

 

Millest võib arvata, et Sul on puukentsefaliit? Haiguse peiteaeg on 1-2 nädalat pärast puugihammustust. Haiguse esimesed nähud on palavik koos pea- ja lihasvaluga. Need kaovad mõne päeva pärast ja enamik inimesi seejärel tervistub. Ligi ühel kolmandikul haigestunutest ilmneb umbes ühe nädala pärast haiguse teine faas: väga kõrge palavik, ilmnevad kesknärvisüsteemi häired ja ajupõletiku tunnused.

 

 

Hakka alles muretsema, kui sul on vastavad süptomid.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jutt: käisin täna maal metsas kusel. tulen tartusse tagasi ja hakkan arvuti taga perset kratsima. järsku tunnen et mingi rets kaka jupp kuivanud kanni peale, tõmbasin ära ja vaatasin: puuk. suht paanikasse läksin, võtsin noa ja lömastasin raisa. vaatasin ka veel, kas kõik jupid tal keha küljes, olid küll. mis ma edasi peaks tegema? lugesin, et ootan kuni mingid ringid vms tulevad, siis arsti juurde. teie arvamus?

 

Väga nagu pole mõtet põdeda jah ennem kui sümptomid tekivad.

Ise olen maalt pärit ja olen korralik "puugimagnet", iga aasta ronib keskmiselt 4 puuki sisse mulle. Süstid kahjuks ka tegematta. Kunagi 2 aastasena põdesin borrellioosi ja ühe korra käisin haiglas ka Entsefaliidi kahtlusega, kuid õnneks see asi läks ilusti timmi ja haigust ei olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.puuk.ee/?content=24#naba

 

 

 

Hakka alles muretsema, kui sul on vastavad süptomid.

Hmmh.

Mul on olnud puuk. Sai ära võetud nii kogemata kratsides aga pea jäi sisse (woops -.-)

Tulid ringid mis paistsid rohkem nagu alergiline reaktsioon vms.

Põdesin ka hullult mis nüüd saab aga mingi 2 nädala pärast oli kõik ok.

 

Elan siiani enda õnneks.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
oo[K]i[E];2419342']Hommik. Sain eile kutse politseisse' date=' kuna sodisin ühe vennaga vana mahajäetud maja seina. Krt päris badass.[/quote']

See pole midagi, ma sain 8 € trahvi selle eest, et sõitsin 91 km/h ning seda tegi kuradima kiirusemõõtjad Tallinn-Tartu maanteel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Persse alkohol ja häid pühi teile :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Persse alkohol ja häid pühi teile :)

 

Häid pühi aga alkoholi jätaks sinna panemata.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oo[K]i[E];2419342']Hommik. Sain eile kutse politseisse' date=' kuna sodisin ühe vennaga vana mahajäetud maja seina. Krt päris badass.[/quote']

 

See pole midagi, ma sain kutse politseisse, sest ma tõmbasin tänaval neljale venelasele rusikaga vastu nina nii, et neil hakkas ninast verd jooksma aga väidetavalt ei tohiks niisama kümne aastastele kallale minna... Kuradi Eesti oma per*es seadustega.

 

Häid pühi aga alkoholi jätaks sinna panemata.

 

Mul pea nii jubedalt lõhub :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.