Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

rebib korralikult ikka. Keda see 7menda klassi lõputunnistus ikka kotib :D :D :D

 

Ikka kotib. Mis sa arvad, et ta 9ndate klassidega nii ei tee siis v? Mul õel oli see sama õpetaja ja oli sama asi. Oleks pidanud 9ndas klassis aasta ja trimestri saama 4, aga sai 3 ning nüüd ametikoolis on matemaatika 5 ja saab kõigest aru, mida see eelmine õpetaja selgeks ei suutnud õpetada. Ja hetkel on ka minul nii mõndade peatükkidega, et pigem õpetab õde, kui õpetaja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2480904']Ikka kotib. Mis sa arvad' date=' et ta 9ndate klassidega nii ei tee siis v? Mul õel oli see sama õpetaja ja oli sama asi. Oleks pidanud 9ndas klassis aasta ja trimestri saama 4, aga sai 3 ning nüüd ametikoolis on matemaatika 5 ja saab kõigest aru, mida see eelmine õpetaja selgeks ei suutnud õpetada. Ja hetkel on ka minul nii mõndade peatükkidega, et pigem õpetab õde, kui õpetaja.[/quote']

 

ega sa ju hinnete pärast ei õpi, õpid ikka enda jaoks.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega sa ju hinnete pärast ei õpi, õpid ikka enda jaoks.

 

Ei õpigi, aga mis sa arvad, et kui ma lähen tulevikus IT alale ametit(Hetkel on plaanis nagu) õppima, siis saab matemaatika 3ga sisse? :D

 

Haridussüsteemi koha pealt ma olen sinuga täiesti nõus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2480917']Ei õpigi, aga mis sa arvad, et kui ma lähen tulevikus IT alale ametit(Hetkel on plaanis nagu) õppima, siis saab matemaatika 3ga sisse? :D

 

Haridussüsteemi koha pealt ma olen sinuga täiesti nõus.

 

Saab kui vaja. Enda kursuses on üks, kellel lõputunnistusel matemaatika ainehinne on 2 (ka eksamihinne).


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis praeguses seisus haridussüsteemil viga on?

 

Ei vasta tööturule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2480858']Kas kellegil ka on mata õps nii idioot' date=' et topib tuimalt sulle tunnitöö koondhindeks 3, kuigi koguaeg teed ilusti tööd ja ei sega tundi? Ja trimestri ning aasta hinde paneb kolme, kuigi oleks pidanud mõlemad neljad saama. Pmst ma nägin kuidas ta tunnitöö koondhindeid pani. Koondhinded olid: Üks 4, üks 5 ja ülejäänud kahed, kolmed.[/quote']

 

Mul üldse 3, 5, 3, 4 (siis olin haige ja parandasin mingi 1 töö 4 peale) (keskimine: 3,8) ja veerand on 3 LOL / 11. klass


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks sa õpetaja juurde ei lähe ja küsi milles probleem on....


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb õpsist, sest meile ütles, et kui on 3.9 voi 3.8 siis ongi 3 ja ei midagi muud, võin palju asju hästi teha aga kui on ette nii nähtud siis on ka ;)

Soovitaks üle küsida, et kuidas hindeid välja paneb, mitte kohe sõimama hakkama


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ilmselgelt läheb ta peale kraadi omandamist kusagile teise riiki tööle.

 

 

kindlasti on mujal maailmas üli palju tööd nendele ajaloolastele ja filosoofidele :D neid võid ju õppida, kui endal huvi on, aga pärast lõpetamist pole mõtet vinguda, et tööd pole. informaatika ja matemaatika is where its at tänapäeval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik.

Arvutile tuli teade, et saan windows 10'ne tasuta. Keegi teab sellest midagi? või on teil ka tulnud?

SkGIWbG.png

//Praegu lugesin, et win10 tuleb 29 juuli välja.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usun, et see kõigil windows kasutajatel. Ma igatahes võtsin omale selle, 29 juuli peaks see välja tulema ja siis automaatselt peale installima.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.