Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
https://blockly-games.appspot.com/maze?lang=en

 

Mõelge nata klikkimise asemel.

 

Nagu ma arsain, siis sa elad Tallinnas on mul õigus?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Selle läheduses jep.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
https://blockly-games.appspot.com/maze?lang=en

 

Mõelge nata klikkimise asemel.

Tegin kuni level 9, rohkem ei viitsinud nuputada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hakkasin ka Clicker Heroest mängima, täiesti sõltuvuses sellest. Mängisin eile öösel kella 23st 2ni. Eile magama minnes oli kulda 5500m ja ärgates oli 550b.

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
ound;2454525']Hakkasin ka Clicker Heroest mängima' date=' täiesti sõltuvuses sellest. Mängisin eile öösel kella 23st 2ni. Eile magama minnes oli kulda 5500m ja ärgates oli 550b.[/quote']

 

Eile pelasin ka 1-2 h nüüd toimetab ise;)

 

ma räägin, selliseid asju ei tohi siia postitada :D

kohe lihtsalt sõltuvuses ja peab mängima ...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

A seal mazes ainult 10 levelit ongi, nii et oleksid võinud ära ikka teha. Ma pole kunagi javat ega midagi muud progrenud, aga sain tehtud. Päris mõnus mäng tegelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris peppus, hakkasin õhupüssile uut kaba tegema... Lõikasin välja, raspeldasin 4 tundi, lihvisin 1,5 tundi, lakkisin 3 kihti, lihvisin pool tundi, lakkisin uuesti ja hakkasin kinnitama. Keerasin siis külgmised ja alumised kruvid kinni.. Võtsin kätte ja hakkasin vinnama, tra pooleks murdus ja peksin vihast kõik puruks, püssi enda tagusin kah pooleks. Best day ever.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pakk peaks käes olema, loodan, et meeldib ja naudid.

 

Mnjaa, eks ma niisama proovimiseks ostsin. Hetkel seda vedeliku tuleb suhu kuidagi liialt.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvi pärast, et kas Eestis on veel mõni populaarne gamerite foorum nagu Vahvel? (va hinnavaatlus) Just selliste ~15 aastaste mitte täiskasvanute.

Äkki oskab keegi soovitada ka viisi, kuidas võimalikult palju saada selliste Gamerite tähelepanu mingile postitusele? :P


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Huvi pärast, et kas Eestis on veel mõni populaarne gamerite foorum nagu Vahvel? (va hinnavaatlus) Just selliste ~15 aastaste mitte täiskasvanute.

Äkki oskab keegi soovitada ka viisi, kuidas võimalikult palju saada selliste Gamerite tähelepanu mingile postitusele? :P

 

Vb http://www.gamefriik.ee/foorum

 

Ei ole eriti aktiivne, aga ma tean, et see kuulub nüüd postimehele, ostsid see aasta vist ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mnjaa, eks ma niisama proovimiseks ostsin. Hetkel seda vedeliku tuleb suhu kuidagi liialt.

 

vedelikku ei tohikski suhu tulla.

täitsid vist aurustit valesti, kui aurusti huuliku ära võtad ja täitma hakkad, siis see keskel olev osa, mida sa aurusti keskel sees näed, sinna ei tohi vedelik sattuda.

 

How-To-Fill-Clearomizers-With-Top-Mount-Atomizers.png


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jep, seda ma jälgisin, ei läinud sinna.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rahvas, tv3'st jääaeg, go look

 

Tänan ei. :D Seda niigi palju nähtud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.