Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

http://vahvel.net/showthread.php?183686-Pettur-sLow-Sooviks-IP-et-pöörduda-politseisse

 

Suht naljakas lugeda, kuidas üritab 17.5€ pärast politseisse minna :D


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Türa küll... windows 8.1 hakkas jamama kõik asjad hakkasid flickerima lampi kui uue monitori sai ostetud ja task mangerist kõik asjad not respoding jms... nüüd windows10ne peal ja küsib aktiveerims koodi.... arvasin, et see oli tasuta..

 

Ma ise panin Win 8.1 pira versiooni peale, siis upgradesin clean Win 10 peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://vahvel.net/showthread.php?183686-Pettur-sLow-Sooviks-IP-et-pöörduda-politseisse

 

Suht naljakas lugeda, kuidas üritab 17.5€ pärast politseisse minna :D

 

oldold üldse tont vend. saab kõigilt üle ja vingub ning siis räägib, et asi ei ole rahas, vaid põhimõttes. LOL mingu magama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oldold üldse tont vend. saab kõigilt üle ja vingub ning siis räägib, et asi ei ole rahas, vaid põhimõttes. LOL mingu magama.

 

Oldoldi poolt:

Tatikatele kes siin faking pixleid üle lasevad olge no normaalsed, tegemist siiski kriminaalse teoga ning te maksate selle eest trahve veel rohkem kui te üle lasete, võtke juba oma faking retard aju käsile ja treenige seda rohkem, jookske vastu seina kui hakkama ei saa.

 

Kirjutab ning mõtleb nagu laps, räägib asjadest millest ta mitte midagi ei tea. Kriminaal kuritegu algas krooni ajal tuhandest kroonist, nüüd vist kuskil 64€ eurost. Minujaoks humoorikas lugeda antud tegelase rasket elu interneti foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oldoldi poolt:

 

Kirjutab ning mõtleb nagu laps, räägib asjadest millest ta mitte midagi ei tea. Kriminaal kuritegu algas krooni ajal tuhandest kroonist, nüüd vist kuskil 64€ eurost. Minujaoks humoorikas lugeda antud tegelase rasket elu interneti foorumis.

 

200€ on see piir. Mul varastati sünnipäevapeolt 120€ ja politseisse avaldust tehes uurija ütles mulle, et kuni 200€ on väärtegu ja lahenduse võib leida ~5 aastaga. 17.5€ eest ei hakkaks ükski uurija oma kannikaid liigutama :D Nimi ei jää ka mustaks, kui kohtus lahendit pole leitud.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
200€ on see piir. Mul varastati sünnipäevapeolt 120€ ja politseisse avaldust tehes uurija ütles mulle, et kuni 200€ on väärtegu ja lahenduse võib leida ~5 aastaga. 17.5€ eest ei hakkaks ükski uurija oma kannikaid liigutama :D Nimi ei jää ka mustaks, kui kohtus lahendit pole leitud.

 

Mine tutvu uute seadustega mis võeti kasutusele 2012 jaanuaris. Ma ei tea küll mis 200'st eurost sa jahud siin, ajad teistele ka oma pasa jutuga kärbseid pähe. Teiseks tegu on interneti kelmusega seega sellel ei ole mitte mingisugust pistmist vargusega mis pandi toime kuskil nt. sinu kodus. Idioot ikka oled

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine tutvu uute seadustega mis võeti kasutusele 2012 jaanuaris. Ma ei tea küll mis 200'st eurost sa jahud siin, ajad teistele ka oma pasa jutuga kärbseid pähe. Teiseks tegu on interneti kelmusega seega sellel ei ole mitte mingisugust pistmist vargusega mis pandi toime kuskil nt. sinu kodus. Idioot ikka oled

 

sa ka ikka idioot, mine tee oma avaldus xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa oled ise üks paras idioot kui arvad, et politsei hakkab sul uurima seda üldsegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Antud kasutaja sLow on ka minule võlgu, sellepärast oligi kasutaja juba banned. Ausalt öeldes on see sinu tähelepanematus, et sa ei suvatse kontrollida kasutaja staatust ning tormad kohe tehingut tegema, minu arust see ei ole sul ka esimene apsakas.

 

Saadan sulle siis ip-listi, loodan, et saad ammendavama ülevaate kui minu PM'st.

 

Silks

Minul ei ole esimene apsakas? Sa võiksid natuke areneda lammas. Sa ei tea ise ka mida sa hetkel suust välja ajad nagu ning jah tõesti ei käi igat kontot pidevalt igapäev vaatamas kas ta banned või mitte. Pigem hoian silma peal kes on pettur ning siis teen oma järeldused sealt.

 

 

see vend lclt....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Einoo las annab politseisse aga võin julgelt öelda, et kui tagasi tuleb siis on veel lollim kui ennem. Eks see ole see noore elu, lubab kõik menti anda ja kõik on alati põhimõttes. Jaa seda teemat lugedes sai küll naerda, tra mis vabandusi annab välja mõelda :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Einoo las annab politseisse aga võin julgelt öelda, et kui tagasi tuleb siis on veel lollim kui ennem. Eks see ole see noore elu, lubab kõik menti anda ja kõik on alati põhimõttes. Jaa seda teemat lugedes sai küll naerda, tra mis vabandusi annab välja mõelda :D

 

Kuidas ta lollimana tagasi tuleb...?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Einoo las annab politseisse aga võin julgelt öelda, et kui tagasi tuleb siis on veel lollim kui ennem. Eks see ole see noore elu, lubab kõik menti anda ja kõik on alati põhimõttes. Jaa seda teemat lugedes sai küll naerda, tra mis vabandusi annab välja mõelda :D

 

Mida ma siin politseisse annan? Ta tagastas minult petetud kraami. Imo, kui sa midagi asjast ei tea siis ma hoiaks oma suu kinni. Mul on onu tartus uurija ning mulle ta ütles, et interneti kelmusel ei ole sellist asja nagu "miinimum" millest algatatakse uurimine. Varastad sa reaalselt kellegilt selle väljaspool internetti siis on miinimum, mitte 200€ vaid selleks on 65€ 2012 a. kehtsetatud seaduse põhjal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida ma siin politseisse annan? Ta tagastas minult petetud kraami. Imo, kui sa midagi asjast ei tea siis ma hoiaks oma suu kinni. Mul on onu tartus uurija ning mulle ta ütles, et interneti kelmusel ei ole sellist asja nagu "miinimum" millest algatatakse uurimine. Varastad sa reaalselt kellegilt selle väljaspool internetti siis on miinimum, mitte 200€ vaid selleks on 65€ 2012 a. kehtsetatud seaduse põhjal.

 

kle okei aga mine teki alla nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mine tutvu uute seadustega mis võeti kasutusele 2012 jaanuaris. Ma ei tea küll mis 200'st eurost sa jahud siin, ajad teistele ka oma pasa jutuga kärbseid pähe. Teiseks tegu on interneti kelmusega seega sellel ei ole mitte mingisugust pistmist vargusega mis pandi toime kuskil nt. sinu kodus. Idioot ikka oled

 

Ma just vestlesin hiljuti uurijaga, kes minu avaldusega tegeleb. Tema ütles, et mistahes rahalise varguse korral (olgugi kas internetipettus vms) on väärteo piiriks väärtusena 200€. Ma ei tea mis 13 aastase udujuttu sina siin ajad :D Vargus on vargus, aga kuni 200€ läheb pisivargusena kirja ja nii ongi... Seega straighten up your facts ja lõpeta see netiheromine. See ei tee sind lahedamaks :)

Ja kui sa oma seaduses nii kindel oled, too mulle paragrahv ette. Ma ei viitsi hakata mingi netihero pärast pikka karistusseadustikku läbi lugema...


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida ma siin politseisse annan? Ta tagastas minult petetud kraami. Imo, kui sa midagi asjast ei tea siis ma hoiaks oma suu kinni. Mul on onu tartus uurija ning mulle ta ütles, et interneti kelmusel ei ole sellist asja nagu "miinimum" millest algatatakse uurimine. Varastad sa reaalselt kellegilt selle väljaspool internetti siis on miinimum, mitte 200€ vaid selleks on 65€ 2012 a. kehtsetatud seaduse põhjal.

Kui su onu on Tartus "uurija" siis mida sa kriiskad siin? Mine anna asi siis Politseisse ja ära kire siin, et nii ja naa...

Mine arene natukene ja tule tagasi kui mõistus on koju tagasi tulnud;)


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma just vestlesin hiljuti uurijaga, kes minu avaldusega tegeleb. Tema ütles, et mistahes rahalise varguse korral (olgugi kas internetipettus vms) on väärteo piiriks väärtusena 200€. Ma ei tea mis 13 aastase udujuttu sina siin ajad :D Vargus on vargus, aga kuni 200€ läheb pisivargusena kirja ja nii ongi... Seega straighten up your facts ja lõpeta see netiheromine. See ei tee sind lahedamaks :)

Ja kui sa oma seaduses nii kindel oled, too mulle paragrahv ette. Ma ei viitsi hakata mingi netihero pärast pikka karistusseadustikku läbi lugema...

 

Neti hero :D:D:D Tähendust ikka tead sellel ütlusel? Vist mitte

Muide suht huvitav ja naljakas on lugeda kuidas inimesed võtavad trolle nii tõsiselt haha

Muudetud liikme Oldold'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea kas ükspäev tuleb aeg, mil inimesed suudavad normaalselt ka suhelda? Küsisin veebikonstaablilt kunagi, et mis summast alates võib avalduse teha ja ta vastas, et siis kui ise tunned, et summa on sinu jaoks piisavalt suur. Ehk siis iga inimese oma asi, millist summat ta suureks peab ja millal ta oma aega sellele kulutama hakkab. Viimati kui netikelmi politseisse andsin, siis oli summaks 40€ ja leia, et ma häbenema peaksin, sest mõne jaoks on tegemist mõttetu summaga. Arvestada tuleb ka sellega, et kui raha tagasi makstakse, siis netikelmust käsitletakse edasi. Ei tea täpsemalt, mis see kaasa toob, aga nii on mulle väidetud. Avaldust eelistatakse neti teel ja kohapeal peaks piisama korra käimisest, et selgitada lähemalt, sest üldjuhul internetis toimunud raske kirjapildis seletada. Telefonile helistatakse ka, et küsida ala "Kas kahjusumma maksti tagasi ja mingeid muid pisiasju ka". Ei jäänud mulle mingit muljet, et kedagi ei huvitaks. Tol hetkel oli tegemist Põhja prefektuuriga. Alati on muidugi ka võimalus, et inimesele ei lähe korda, et tema vastu mingi nõue on, aga on ka neid, kellel alles siis mõistus pähe tuleb kui keegi ukse taga on.

 

Lihtsalt selgituseks, et mida oodata kui netikelmusega tegemist on. Ei ole suunatud kellegi kindla vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.