Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hommikul oli jõudnud tallinnasse ja kell 16 sain kätte :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli niimodi, et mul isa tellis sportsdirectist mingi hullult palju asju sealt, aga pakk pole mingi 3 nädalat tulnud siis mõtlesime, et tellime uuesti samad asjad, et äkki siis tuleb kohale, ja, et selle eelmise eest saab raha tagasi, aga seda ostu raha pole tagasi antud ja saime 2 pakki mingi paari nädala pärast kätte, suht gg, riideid siiamaani mida pole veel jõudnud kanda.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jee just googeldasin puppeyt uuesti srry ta ei otsi teami. Ta on juba teamis :):) ja ta jälle kapten :). Nimede poolest on se team ikka väga kõva seal alliancest navist ja dnaticust pelajad :) .

 

Neil läheb jumala hästi ka :) prgu star ladderil jagavad 1 kohta aga täna muutub se jäävad teiseks siis aga neil üks mäng vähem tehtud.

Muudetud liikme Teddy-Bear'i poolt

Tra sa Teddy-Bear oled valus taun ikka

 

' hahha.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2444174']Mul oli niimodi' date=' et mul isa tellis sportsdirectist mingi hullult palju asju sealt, aga pakk pole mingi 3 nädalat tulnud siis mõtlesime, et tellime uuesti samad asjad, et äkki siis tuleb kohale, ja, et selle eelmise eest saab raha tagasi, aga seda ostu raha pole tagasi antud ja saime 2 pakki mingi paari nädala pärast kätte, suht gg, riideid siiamaani mida pole veel jõudnud kanda.[/quote']

Suht ebaloogiline mõtlemine imo


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
seems like a good idea

 

LILLA___.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht ebaloogiline mõtlemine imo

 

 

Me saatsime neile kirja ka, et esimese tellitud kauba eest raha tagasi saaks. Saime vastuse, et raha tagastatakse 30 päeva jooksul, aga pole tagastatud ja saime 2 pakki hoopis. Vahet pole kui liiga segane ja ebaloogiline tundub :D


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

that ebaõnn, hiljuti lasin lolreplay kõik oli ok, kuni sain ühe hea steali tehtud pelas ja see ei töötanud OMG, teised tavalised pelad funkasid. Nüüd mõned päevad hiljem, kõik pelad korras olnud, aga just täna oli mul räigelt hea escape ja seda ka ei lase vaadata. Või noh vaadata laseb, escape on 19min peal, aga mäng paneb 17min peal crashi GG LOLREPLAY


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui aliexpreessist tellida kumba soovitate kas tnt või dhl transporti? ja aeg millal kohale jõuab kui keegi tellinud on.

Ma vaatasin et seal tarneaeg 3-8 päeva, aga mis see protsessi aeg endast kujutab see on 27 päeva

Muudetud liikme w4r'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
that ebaõnn, hiljuti lasin lolreplay kõik oli ok, kuni sain ühe hea steali tehtud pelas ja see ei töötanud OMG, teised tavalised pelad funkasid. Nüüd mõned päevad hiljem, kõik pelad korras olnud, aga just täna oli mul räigelt hea escape ja seda ka ei lase vaadata. Või noh vaadata laseb, escape on 19min peal, aga mäng paneb 17min peal crashi GG LOLREPLAY

 

Mul oli enam vähem sama jama.

LOLreplay suht bugge täis ikka veel.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab aidata järgmise asjaga: Tahan Skrillile raha peale panna. Pangaks on swed. Teen seal asjad ära ja siis annab need andmed, kuhu ja kellele saadan selle raha. Details lahtris on mingi joru numberid(10-kohaline vms). Küsimus: Kuhu ma selle numbri panen? Selgitus orsmth?

 

//Edit: Selgitusse läks ikka jeh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kirjuta talle kiri, et soovid osta 3 asja korraga.

Tavaliselt teeb müüja eraldi pakkumise, kus siis need erinevad asjad sees + ühekordne postikulu.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Osalege nüüd lotopalavik 3-es ja ehk saab juba järgmine nädal osaleda! :)

Tänaseks bingo ja viking olemas, peab võitma :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis toimps?

 

Vaatan, et sul on igav. Tee üks panus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei võitnud jälle midagi lotoga. :(

 

Tuimalt spammid, loe eelmist posti. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.