Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Aye, kohe ootab ees 16 tunnine sõit. Poolakad, here I come!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ouuuuuuuuuuuuuu kellelgi telki on laenata? Äkki jõuab mingile kokkuleppele.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Milliäri läheb aina paremini, aga botfarm toodab korralikult rohkem. Sai eelmine nädal üks arvuti korraliku RAM-iga juurde ostetud, pean laienemisplaane. :)

 

peaks ka milliärisse tagasi suunduma :D

 

sul endal botfarm olemas?

kui jaa, siis mitu milli toodab ka?

kujutan ette kui hästi sellega teenida võib, kui ise oskad scripti kirjutada + korralik arvuti bottide jaoks.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
peaks ka milliärisse tagasi suunduma :D

 

sul endal botfarm olemas?

kui jaa, siis mitu milli toodab ka?

kujutan ette kui hästi sellega teenida võib, kui ise oskad scripti kirjutada + korralik arvuti bottide jaoks.

 

Ära suundu siiapoole, meid müüjaid siin vahvlis küll. :D

Enda botfarm jah, heal päeval teeb ühe arvutiga ~30m 07 ära. Banne jagatakse ka vahel, peab uute membershippide ja asjadega arvestama. Script pole enda kirjutatud vaid tribotist ühelt premium scripterilt ostetud (Private script). Aprilli kuust juba tiksuvad mul, kogemusi tuleb vaikselt - tean millal võimalikud bannid tulemas jms :D

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ära suundu siiapoole, meid müüjaid siin vahvlis küll. :D

Enda botfarm jah, heal päeval teeb ühe arvutiga ~30m 07 ära. Banne jagatakse ka vahel, peab uute membershippide ja asjadega arvestama. Script pole enda kirjutatud vaid tribotist ühelt premium scripterilt ostetud (Private script). Aprilli kuust juba tiksuvad mul, kogemusi tuleb vaikselt - tean millal võimalikud bannid tulemas jms :D

 

mõnusa "taskuraha" teenib sellise farmiga :D

ainult ühe arvutiga ~40€ päevas ...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Käib kah.

 

haha, käib kah :D

30 päeva x 40 eurot päevas = 1200 euri puhtalt kätte kuus ja see kõik miinimum vaeva eest :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus teha lasid ja mis hinnaks kujunes, kui saladus pole? Otsin ise ka kus tätokat teha, idee on olemas tuleb vaid õige koht ja aeg leida..

Kristine Kiik tegi Tartust. Hinna jätan enda teada, aga ütlen, et stuudiote/salongidega võrreldes väga mõistliku hinna eest. Kui tahad tema töödega tutvuda siis lisa ta julgelt facebooki. Mina isiklikult jälgisin teda mitu kuud enne kui tema juurde üldse aja panin. Soovitaja oli ka mul olemas, oli julgem minna.

 

Vot on asi millest ma aru ei saa. Ma muidugi ei heida ette inimestele, kes endale teevad tatoveeringuid aga ma lihtsalt ei saa aru miks on vaja oma keha sodida(see lihtsalt minu arvamus, no offence)

Igal inimesel on õigus enda arvamusele ja no offence ka sulle. :D Õnneks kõik lähedased ja sõbrad/tuttavad on mul vaimustuses sellest ja olen ka ise väga-väga rahul.

 

illuminati overload. :D

You talking to me? To me, to me? :D :D

Muudetud liikme CasperDaGhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.