Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Streets of Los Santos

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Aastal 2010 oleksid sa võinud sellise GM'iga kellelegi muljet avaldada, aga praegu küll mitte. Serveris mitte mingit RP-d ei toimu, adminid afkivad ja küsimustele ei vasta, ainuke asi mida seal pidevalt näha võib on nRP ja autodega rallimine. Administratiiviga oled samuti mööda pannud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aastal 2010 oleksid sa võinud sellise GM'iga kellelegi muljet avaldada, aga praegu küll mitte. Serveris mitte mingit RP-d ei toimu, adminid afkivad ja küsimustele ei vasta, ainuke asi mida seal pidevalt näha võib on nRP ja autodega rallimine. Administratiiviga oled samuti mööda pannud.

 

Ma pole küll selle serveriga seotud, kuid näen sinu ja teiste kommentaare mõttetu spammina. Selle asemel, et vinguda, et kõik on halb ja paha võiks tuua parem paar ideed, kuidas ta oma serveri paremaks saaks.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TarjeMees sa hälps. Sinu cv oli sitt taksos sa nvn poleks hakkama saanud. Endale vaga see atiim ei meeldi ka seal aga pole nii ret nagu sina. Mis kradi feargamingust sa sogad?? Ma pole sellises serveris mänginudki.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Regasin ka omale konto ära, esimene pilt oli päris viisakas. Edu


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Stunter mad kuna sai kicki ja tõde on valus kuulata, ei solva vaid räägin tõtt ;) Kui inimesel pole peas korras siis pole midagi teha.

Aga SNJ tegelased käivad ajaviiteks häkkimas servus, see suht lame aga saab hakkama ja btw Bong sai peale seda jama kicki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestis ei ole mingit " tegelased/rahvas/mängijad/kuidas-iganes-soovid-nimetada". Eestis on mängijaskond nii väike, et kõik käivad kõikjal vaatamas jne. Ära loo omale valesid arusaame.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Okey Caupo, miks nii nõrk et foorumis banni panid siis? Sain shoudi mute, ei aidanud? Kuna üks otsustas isa mängida ja panin paika ära muted, ja hiljem enda shoudis ütlesin tõtt, olin foorumis banned. Absurdsed tegelased koos ikka.

Kameelion ära tooda paska palun, aitäh. Igapäev käib neid hackereid korralikult ja asi trollist kaugel, see kui sa ei oska ja ei taha RP-da ei pea sa ütlema et server trolle täis, see vaid sinu puhas fantaasia.

Suurimad trollid said juba pagendatud Ekku oma etaLi ja muude häkkeritega. Ehk siis etaL aka Late aka Feature aka Brandon.

Umbes nädalaga saab meie tutikas UCP valmis, siis saab asja rohkem kontrolli alla.

Muudetud liikme Cppu123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cppu on vist nende kõrvarõngaste pärast lolliks läinud... 0 arendus toimunud gmis. God teeb Kizkaga seksi rpd sellep midagi ei arenegi. Mina mäletan ka seda, et hoiatused eemaldati ja mina quitisin ise. Ja banni sain mina selle eest, et sina ei talunud kriitikat kuna otseselt ma kedagi ei solvanud. Niiet piraadi cppu mine sea oma faktid paika skisofreemik


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jälle tuled oma fantaasiatega siia, blacklisted oled ja jääd. Kedagi nvn ei huvita mida sa kirjutad btw. Ja arendus toimub edukalt, UCP saab ka nädalalõpuks valmis, uus relvasüsteem tuleb pluss veel igast staffi. Niiet jällegist tõestus et sa pole normaalse mõistuse juures olev inimene ja ehk lõpetaks selle teema reostamise? Ja ekku lihtsalt see oli teie enda feil et raha kaduma läks. Logid näitasid selgelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hea anticheat servul sai kenasti proovitud


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuradi valetaja oled. Mina pokeisin sind ja Godi TSis et te eemaldaksite mult abistaja ranki kuna panen quiti mingi paar päeva hiljem muutsite atiimis minu lahkumise postituse selliseks et ma mingi kooder/buggija jne. Mida ma ei teinud atiimis olles ega ka peale seda. Õpi elama ja kaotama, sest uueks aastaks ma ennustan on su server kinni.

 

Tundub, et serveril pole üldse anticheati peal kuna igast hackidega on võimalik serveris ringi käia.(Pole minu poolt kontrollitud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.