Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

InfGaming 1.8 parim survival elamus :) Fac/sõda/peitus jpm

Soovitatud postitused

infG4.png

InfGaming

Omanik:neeme1

Abistaja:husqipower

LühiKirjledus.

Tegemist on hea InfGaming serveriga. Avasime selle 2012.a. Sulgus 2013 kuna IP vahetus ja populatsioon kadus. Tänu LionHostile saame me mängijatele pakkuda täiesti lagivabat serverit ja lõbusat mängimist koos väga mitmete pluginitega.

Meie serveril on väga palju erinevaid plugineid, mis muudavad mängimise eriti lõbusaks ja ka lihtsaks. Näiteks saab meie serveris koos teiste mängijatega kollide vastu võidelda, kuid see on üks paljudest lõbusatest mängudest, mis meil toimuvad.

Serveris Liikmetel on võimalik teha enda poode, kust kõik saavad endale toitu ning muid asju osta

Serveris hakkavad toimuma iganädalased üritused, nagu erinevad võistlused, mängud jne, niiet Nalja,lusti palju

Serveril puudub üks halb asi ehk Whitelist ei ole vaja mingeid nõmedaid avaldusi täita, vaid tule lihtsalt serverisse ja lõbutse koos sõpradega!

Kuigi kui rahvast hakkab juba rohkem tulema, paneme peale väikese liitumissüsteemi, kuid mis ei ole mitte kuidagi sama tüütu, nagu seda on teistes serverites.

Mis teeb InfGamingu Lahedaks??

Väga lihtne, meil on väga mõnus ja kasutajasõbralik mängumood ning lõbusad mängud/üritused. Lisaks on serveril ka muid lõbusaid asju, millest saad aimu serveris. Lisaks teeb meie administratiiv kõik selleks, et olla mängijatele toeks ning abiks. Kõik meie administratiivi liikmed on 15+ vanad! Meil on küll serveris SMS Teenused, aga meie ei hooli rahast vaid sellest, et mängijatel oleks mõnu ning hea mängima meie seltskonnas.

:: Serveri Informatsioon ::

InfGaming

IP: mc.infgaming.xyz

Kohti: 2015

Foorum:www.infgaming.xyz

 

[spoiler=infg]12190684_970407003032394_1937041318_o.jpg

 

Muudetud liikme Svet0'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

up, Koguaeg nii mängus kui ka elus ei vea. Lähed kindlalt maa alla kivi lõhkuma ja järsku on su ees teemant ja ei oska oma puidu kirkaga midagi peale hakata vaid mõelda mida teha.

Parim mõte oleks liituda meie parima survival serveriga

IP: 178.33.173.96:30033 // Survival,Jobs,AcidIsland

Server on küll noor aga tuleviku plaanid suured, liitu ka sina! [spoiler=pilt]Survival.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olete kirjutanud, et teie serveris on parim survival elamus. Mis teeb teie serveri nii heaks ja/või erinevaks?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Arvan, et olete näinud, et peaaegu igale survival serverile on lisatud selline tutvustus kus õeldakse et hea survival vms(Üldiselt meelitamiseks). Aga meie serveri teeb eriliseks meie hea meeskond, 1 plugin mis on meie meeskonna poolt tehtud, serveris ei toimu eridi DP ainult suurtemate sündmuste puhul Nt uus aasta, kellegi sünnipäev vms siis jääb inimestel rohkem aega ja palju muud teha et Survivalit mängida, samuti teeb meie serveri heaks see, et meil on AcidIsland ja tulekul minigamed! Loodan, et see vastus on see mida te soovisite ;):)

 

Ilusat päeva :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin serveris olen pettunud võibolla te ei tea aga moderaator(id) jagab asju läksin mängu hakkasin survaivaliga pihta aj1310 küsis kes abi tahab ja siis vastasin et ehitamisega oleks abi vaja küll... järgmisel hetkel minu ees diamond armor mis pidi olema moderaatori /Kit ja ta põhjendas et ma ei pea seda võtma see pole /gm 1-hega antud ja ma võin selle maha visata (N) see ei tähenda juu et seda võib teha ja survavivalis lic asju jagada... lõbu kaob ära..

 

PS:

See on ainult minu läbielatud sündmused ja ainult minu postitus teised võibolla ei teagi aga jah seda serverit minu kogemuste järgi ei saa heaks survivaliks pidada.. millel on ''hea meeskond''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Õnneks/Kahjuks on aj1310 demotetud, Kuna tahtis ilmselt õigusi uhkustamiseks kuigi esmapilgul oli korralik vennike.

 

uus info:

Põhjus miks ma praegu postitan on see, et tuua teatavaks see, et InfGaming avab oma uksed täiesti uues kuues kuhu veel lisandub minigamesid ja muid asju plaanis on juurde tuua factionsid,walls,kitpvp jpm. Hetkel oleme lisanud Peituse,Sõjad,Creative maailma,Skyblocki,Luckyblocki,Jobsi,Survivali ja lõppude lõpuks acidislandi!

Kindlasti tasub serveriga liituda kuna oleme meeskonnaga teinud paar pluginat oma serveri tarbeks ja oleme näinud vaeva, et mängijad leiaks just selle õige ja meeldiva koha kus nad saaks oma aega sisustada meeldiva seltskonnaga, samuti teeb huvitavaks serveri ka see, et igal juhtkonna liikmel on seljas InfGamingu disainiga "t-särk"

Server avaneb 08.11.2015 kell 17.00

IP: mc.infgaming.xyz

PS! Ära unusta liituda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
https://gyazo.com/e7ffba5f598adcd76b679bf5db1f4f37 - Iga normaalne inimene nende serverisse ei läheks. Lihtne põhjendus, nende omanik käib teiste serverites inimesi lambist sõimamas ja ütlemas, et SMS on nende tehtud. Kuigi Lionhost pakub ju seda täiesti tasuta. Need privileegid Creative jne on igalpool, teie pole seda patendeerinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.