Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SevenGaming Roleplay

Soovitatud postitused

logo.png

TUTVUSTUS

 

Tere kallid foorumi inimesed!

SevenGaming Roleplay on taas tulekul SA-MP Lainele. SevenGaming Kommuuni on loonud Vana Hea tuntud nimega Stennu. Sel korral

toimub serveri tegevus Red County väikestes asulates, ehk Blueberry, Montgomery, Palomino Creek ja Dillimore. Mängumoodiks on meie

oma aretatud SGRP GM. See on küll algeline, kuid täiesti mängukõlbulik ja sisaldab palju asju, mida mujal näha ei ole. Hetkel veel ei ole

administratiiv meeskond koos, vaid selle paneme enne avamist paika. Kõikide uustulnukite ja vanade kalade avaldused meeskonnaga

liitumiseks on oodatud, foorumis on täpsem info. Samuti otsime hetkel direktorieid mõningatele grupeeringutele.

 

INFORMATSIOON

 

Server on hetkel arenduses!

Serverisse sisenemiseks on teil vaja foorumi kontot. UCP on foorumisse sisse ehitatud ja seal saate luua karakteri ning sooritada rollimängu testi.

 

FOORUM: samp.sevengaming.eu

SERVER: samp.sevengaming.eu

TEAMSPEAK: samp.sevengaming.eu

Muudetud liikme AMG'i poolt

Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

logo.png

 

 

Tervist lugupeetud vahvli inimesed!

 

Oleme jõudnud nii kaugele, et on aeg avada server. Avamise kuupäevaks on reede, 9.10.2015 kell 18.00. Hetkel on avatud ka administratiivi kandideerimine, uued moderaatorid määrame nädal peale avamist, sest siis saame teada kui suur mängijaskond tuleb. Me ei soovi luua serverit, kus poole mängijaskonnast moodustab administratiiv.

 

Informatsioon

 

Enne serveriga ühendamist on teil vaja luua karakter ning sooritada rollimängu test UCPs. Meie SA-MP ja TeamSpeak 3 Serveriga saate ühendada otse foorumist, ülevalt ribast, samuti saate sealt ligi ka UCPsse. Serverisse sisenege foorumi nime ja parooliga.

Muudetud liikme .Suki.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[TABLE=class: tborder, width: 1272]

[TR]

[TD=class: thead, bgcolor: #E74C3C]SevenGaming Roleplay[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: trow1]Me ei saa sind registreerida, sest on juba toimunud 1 uut registreerimist sinu ip aadressilt viimase 99999999999999999 tunni jooksul. Palun proovi hiljem uuesti.

 

Tulen vaatan siis 99999999999999999 tunni pärast üle :)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]


Narkoturu suursponsor

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ekkuu kas sul tõesti ei ole midagi paremat oma sünnipäeval teha kui trollida ja targutada samp foorumites?

 

Kuidas ma trollisin? Panin selle pildi chat olin natukene eemal, refreshisin lehte ja äkki olin banned? Mida ma tegin valesti, kus ma sul trollisin?

Bannitakse ära, aga põhjust sinna ei kirjutada.

Teen unban avalduse ainult selleks, et teada saada miks sain ban, teema kustutatakse. Teen uuesti, ootan tükk aega, pannaskse mingisugune blokeering ka peale. Kus sa leiad siin trolli?

 

Serveris mängib pikemalt aega Frank Martin nimega isik ja ei tehta midagi?

Muudetud liikme Ekkuu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

mqM8f69.png

 

Sinu foorumi kasutaja on blokeeritud. Blokeerimise põhjus: Ekkuu osta omale elu mine otsi sõpru tra sul pole oma sünnipäeval ka paremat teha mine otsi sõpru loner Blokeering võetakse maha: Mitte kunagi

 

See asi läheb pisut käest ära seal serveris. Ekkuu bänn on õigustatud, ma ei vaidle vastu. Minu oma aga pigem mitte. Ma olen pisut reegleid rikkunud, kuid igavene bänn on kindlasti liig, rohkem sobiks kolm päeva. Bännist enam tekitab mulle hoopis imestust omanik Suki käitumine, kellega ma sain eelnevalt läbi ja kes võttis alles hiljuti kuulda mu arvamusi unbanide tegemisel ning kiitis mind avalikult. Nüüd saan ma täiesti segasel põhjusel bänni ning kui küsin selgitust, kaob ta mõne sekundiga ära. Põhjus on segane, kuna bänni saamise hetkel tegelesin ma täiesti teiste asjadega ja viimase asjana uurisin ma, kas üks kasutaja sai bänni, kuna ta tegi troll unban avalduse või kuna ta kritiseeris serverit. Reeglite rikkumisest olen ma üritanud hoiduda, ma räägin küll shoutboxis palju ning omapärases stiilis, kuid 90% kasutajatega ma saan hästi läbi. Ainus asi, mille eest mind oleks võinud karistada, oli üks eile õhtul tehtud postitus. Ekkuu sõber ma pole, alles hiljuti oli ta mul Facebookis mitu nädalat blokeeritud. Ekkuu bännist ma ei hakka rääkima, kuid minu oma puhul tekib küsimus, kas Sukil oli väike vaimne murdumine, kuna ma kaitsesin isikut, kes kritiseeris shoutboxis serverit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kvann nad lähevad seal täitsa lolliks ära omadega kui aus olla :) Areng praktiliselt on 0 kuna kui Stennu ei viitsi teha midagi siis ega Suki millegi erilisega hakkama ei saa.

Aga kui tahate serverile tuleviku võiks arendada asju edasi ja käituda ise nii kõrgel rangil normaalselt.

Sain ka nüüd lambist banni peale reasonit ja bannijat ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

"kvann": meil on vaja rääkida

"kvann": miks sa mind ignoreerid

"kvann": mida sa saavutasid minu, naffi või cppu bännimisega?

"Suki": ajage oma asja

Chat partner has closed the conversation

You were kicked from the server by "Suki"

Disconnected from server

 

"kvann": see on põhjus? bännid ära foorumikasutajad, kel on julgust enda arvamust avaldada?

"kvann": kui sa nii jätkad, see server kaua ei kesta

"kvann": see pole ähvardus, see on tõde

"Suki": tead mida v mine putsi see on minu server ja bannin neid, keda ma ei soovi enda serverisse

"Suki": tra vaata ennast ise oled mingi troll ime ka pole et su imperial ei kestnud

"kvann": nädal aega tagasi kuulasid mu nõu

"kvann": mis juhtus?

You were banned permanently from the server by "Suki" (tsauks ja kõike paremat)

Disconnected from server

 

greEdO1.png

 

(Lugege alt üles)

Tups kvann on normaalne ju

Jayden Omg suht normaalne vana oli aga njh

Hoodie. aga hakkate uusi modesi ka valima millalgi?

Suki kvann ja naff maksid peale

Hoodie. suki

Jayden Kuidas ta järsku ära pööras?

Suki Kui nad serveri avavad siis teate millised serveri omanikud on

Hoodie. Suki

Hoodie. sai palka ka vä?

Suki pederast töötas kvanni ja naffiga, tahtsid serveri ja foorumi persse keerata

Hoodie. LOL

Jayden R.I.P STAR

Jayden GG star

 

Tasub ära mainida ka see, et viimasena kirjutanud Tups sai selle lause pärast bänni. Minu andmetel lahkus Stunter üldse omal soovil, mitte ei saanud akicki, kõik bännid on olnud eraldiseisvad ja nagu ma juba toonitanud olen, PÕHJUSETA. Ma ütlen ausalt, olen olnud SA-MPis neli aastat, olen igasugust idiootsust näinud, kuid see on täiesti uus tase.

Mingit serveri põhjalaskmist siin ei toimu, sedasi ma käitusin kaks aastat tagasi, kuid see asi hakkab siin isiklikuks muutuma küll...

 

Edit: Veel natuke aega hiljem ning minuni on jõudnud info, et veel kaks mängijat on bänni saanud. Tundub, et serveri põhjalaskmine toimub, kuid seda teevad serveri juhid ise.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel huvitab see, kuidas ja miks on kvann igas olukorras süüdi ? Kas nüüd mõistame inimese süüdi inimese mineviku põhjal? Teil endal oleks aeg minna arenema, teie ajud on küpsed ja ei jaga enam midagi, Suki puhul veel see, et imelik on levitada laimu konkreetsete inimeste suhtes kui kindlaid fakte pole lagedale tuua. Sellega sa ei halvusta meid , vaid näitad ennast idioodina.

 

Ma võin kinnitada, et kvannil, minul ja Stunteril ei ole vähimadki pistmist Stari käitumise suhtes või tema otsustes

iga inimene teeb oma valiku ja otsuse. Ei mina ega Kvann ei ole tahtnud mingit serverit põhja lasta, targemadki teha kui kellegi serverit põhja lasta

Tagage endale kaine mõistus enne kui olematuid fakte hakate avalikult välja tooma mille kohta tõestusmaterjal puudub

 

Tekst telefoniga kirjutatud seega võib esineda vigu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ka registreerimine on peatatud. Millal on võimalik kasutajat teha?

 

Screenshot_2015-11-09-22-22-00_1_.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.