Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

h2rrakirbu rännakud OldSchoolis

Soovitatud postitused

Tere,

mõtlesin, et teen ka selle päeviku siia ära. Olen küll üsna uus vahvel siin foorumis, kuid tekkis huvi selliste asjade vastu.

Kasutaja suht algeline. Proovin iga päeva lõpus väikese kokkuvõtte päevast teha. Päev korraga ja vaatame, kas saab asja. Hetkel mängin Free to play-s.;)

 

PRAEGUSED STATSID

statsid.png

(Combat 41)

QUEST POINTID

questid.png

 

Pangas on ainult 61k hetkel.

 

Kohtume peagi! :)

Muudetud liikme Marmetz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu! :) Soovitan kasutaja p2p teha ja queste järjest tegema hakata. Teeb elu palju lihtsamaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aitäh ja hei! :) Tänaseks eesmärgiks oli siis saada Attack, Str, Defence ja Hitpoints 40. Eesmärk sai edukalt täidetud! :)

Sellega kaasnes ka total level milestone 400! Ja sellega tõusis combat level 48 peale.

att40.png

str40.png

Ndef40.png

hp40.png

400.png

48.png

Muudetud liikme Marmetz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee f2p questid ära ja siis tee p2pks ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jah, eks ma need questid pean niikuinii ära tegema, aga seda memberi asja pean veel mõtlema. :) Nii olen jõudnud juba nii kaugele, et sain just natuke aega tagasi woodcuttingu 50. Nüüd edasi teen firemakingut. Müün oak logsid maha ja ostan willoweid firemaking xp jaoks. Saab rohkem xp ja on mitu korda odavamad. Üle öö tõusis oaki hind pea 2 korda, lisan väikese pildi ka teenitud summast. :)

wc_50.png

Nimeta.png

EDIT: Oake müües sain kätte 64k. Umbes 5k kallimalt osteti ära. ;)

Muudetud liikme Marmetz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
100€ ANNETAJA

Soovitan osta Membershipi ja kui seda ei saa teha IRL raha eest siis teha ingame rahe ja osta bond. P2p-ina palju rohkem võimalusi ja ei tüdine ära ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Loomulikult ma tahaks juba memberiks, clued, skillid jne. :) Siiski ei taha rohkem arvutimängude alla irl raha panna ja pean leppima selle bondiga. :) Hetkel 140k/1500k koos. :D

No kui ma juba postitan, siis teen väikese uuenduse ka.. Jõudsin firemaking leveliga 50-ne peale. Juhuu! :D Umbes 700 willow logsi läks 10 leveli tegemiseks. ;)

 

fm50.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan :)

Hei kutid, oleks aeg ka natukene päevikut uuendada! :) Olen jõudnud teha natukene vähem, kui tavaliselt. Täna tegin siis fishingu 45 ja cookingu 50.. Fishingut ei viitsinud väga 50 täna teha. :D Fishing 43 tuli siis väike milestone taarkord. Sain total leveli 425. :) Bondiga on nüüd nii, et olen kokku kogunud juba 800k/1500k. :D Päris kiirelt tuleb, kui aus olla. Eile oli veel 500k ligikaudu. Lisan väikesed pildid ka tänastest toimetustest.

 

cook50.png

_MIlestonie.png

 

Ja lisan ka nüüdse statside pildi, et saaksite esimese pildiga võrrelda. :)

levleid.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aitäh! Ja kutid, kes te seda vahel jälgite, mul on UUDIS! Üks inimene andis mulle nii palju raha, et ma saan bondi ära osta! Aitääh Kirju Koer!!! :) :)NICE.png

 

Sain ka väikese milestone-i jälle! :) Ma nii õnnelik hetkel. :D

 

milestone.png

 

 

EDIT: Mis arvate, kas hakkan tegema memberi skille ka või treenin f2p skillid kõrgele?

Muudetud liikme Marmetz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu sulle:)

Tegin ka väikse annetuse bondi ostuks. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu sulle:)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tere, oleks aeg natukene uuendada päevikut. :)

Olen täiel rinnal enda memberit nautimas, hetkel üritan teha slayerit. Eesmärgiks on saada clue. :D Hetkel olen lõpetanud def 50 treenimisega. Eile õhtul hakkasin suurest igavusest ka queste tegema, millega ma täna jätkan, tegin Romet ja Julieti questi ära ja Monk's Friend questi. Lisan väikesed pildid ka. :) Olen veits fletchingut ka teinud ja hetkel level 28. :)

def3.png

monks_fried.png

fletch_28.png

 

Mis arvate, kas oleks mõtet teha eesti cc või neid on juba suhteliselt palju?

Muudetud liikme Marmetz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahad ühte cc'd veel teha? :D


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena näha, et arened, kuid ühte cc'd pole küll mõtet teha. Parem tule ja naudi DaChunky CC's seltskonda.


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.