Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Märkasin, et tegelane on saanud unbani ja bios seisab kirjas selline kirjeldus; "Ärikeeld kuna 2012 aastal ragequitisin foorumi ning lasin rahasi üle, et perm banni saada. Tänaseks olen ohvritele rahad tagasi maksnud ning kannan uhkelt must-valget embleemi." Põhimõtteliselt mingi aasta tagasi vahetasin oma almost-maxed RS3 konto tema LoL konto vastu. Kõik tundus sujuvat, sain vist 4 kuud pelada, kui mingi lambitüüp kirjutab mulle ja ütleb, et olen tema kasutajas. Ütlesin talle kellelt ostsin jne, ütles et on netsky irl sõber ning ta olevat ilma tema nõusolekuta konto maha parseldanud. Konto tõmbas ta tagasi nagu arvata, mingit kompensatsiooni ma Netsky poolt näinud ei ole. Facebookis saatis ta mind kaudselt putsi ja rohkem vastanud ei ole.

 

239df8680a33ddbd0266e9f7b2a222ad.png

 

Ei näe põhjust miks ta peaks unbanned olema, kui ta selliselt suhtub veel enda scammimisse lol.

Muudetud liikme Modern'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lol'd.

 

E: Ok juhtkonna ees veits inetu tuima panna, aga ma ei võta seda lolli ila tõsiselt ning ei näe põhjust end sellise lolluse eest kaitsma hakata. Keegi juhtkonnast tahab mingit selgitust, siis annan selle teile PM'i teel.

 

 

E: Almost forgot, Rainis pane doktori juurde aeg kirja, muidu võib juhtuda, et saad ise hoopis banni :scared:;)

 

Ära hakka mingit sitta hämama jälle, vaid selgita mulle ka mis põhjusel sa mult konto üle tõmbasid lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa vahetasid oma SÕBRA loli kasutaja moderni rs kasutaja vastu? Kuidas sa üldse sellise asja peale tuled?

Modern sai üle, sina oled sellest teadlik ning kõik on sinu arvates korras? Pealegi on veel tema selles süüdi?

Ning see kiri mis sa mulle saatsid, näitab milline vend sa tegelikult oled.

Mul polnud sinu vastu midagi, kuni praeguse hetkeni. Ja ma üldse ei imesta kui mina ning Modern siit banni saame, sest hey, see ju vahvli foorum. Siin möllab onupojapoliitika.

1CfY8qT.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tbh, ma ei saagi aru kuidas mina süüdlane olen kui sa enda sõbra konto mulle andsid lol. (MIS VÄIDETAVALT OLI SINU ENDA TEHTUD) Ise oled nii õhku täis ka veel, kuku pikali ausalt. Lõppudelõpuks on see nüüd sinu asi vastutada selle eest ning kompenseerida mulle vastav tasu konto eest. Nagu ka näha eelmise pildi järgi, siis sa küll just kõige stabiilsem inimene pole. Hoopis sina peaksid pöörduma "doktori" poole, väike kompleksi all vaevlev lontkõrv.

 

//Võid skypes kontakteeruda kui on soov mulle refundida.

Muudetud liikme Modern'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

probleem miks me "haterid" oleme, ongi selle samuse konto pärast, millest sa väga vist ei taha aru saada. lmfao sa oled üks paras naljanumber, su jutt on ka reaalselt nagu reaalselt 12-aastase tatika ila. hämad mingit paska kokku ja otsid vabandusi, et puhtalt pääseda v :D ole kordki meheks semuke ja talu oma enda keeratud sitta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Btw,

Papuga jagasime kasutajat. Minu isiklik konto oli, ostsin P2P, ostsin kulda, skillisin/questisin nii palju kui jõudsin ja kokkulepe oli, et konto on mõlema oma, aga ei tohi bottida. Papu bottis ja sai banni.

Jah meil oli kokkulepe, et kasutaja on mõlema oma kuid mingit kokkuleppet meil bottimise osas polnud, bottisin lambist 2h ning kasutaja sai perm banned. Kusjuures enne jagama hakkamist olid sa selle kasutajaga juba 2 päeva banni saanud, macro eest. Kui jagama hakkasime, mängisid sa selle kasutajaga nädal-kaks max. P2P ostsin mina ise, isegi kulda ostsin. Mida sa luuletad?

Rohkem ma siia teemasse ei sekku. Polekski tegelt sekkunud kui sa sellist sitta mulle pminud poleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvasin tegelt, et sa oled mu semu kinda. Saime suht hästi läbi ja värki, rääksime niisama. Ma ei arvanud, et sa mind ei salli tegelikult. Ma ei hakka mitte ühtegi väidet teie kumbagi poolt ümber veenma, mul muidki probleeme millega tegeleda. See siin on mu kõige pisem mure. Ja nagu ma ütlesin, siis see PM oli suht troll ja hetke emotsioonid. Mul savi kui sa tahad mulle paska keerata, go for it, ma arvasin sinust vähe teisiti lihtsalt. Ja see mis sa kasutaja kohta just kirjutasid, I disagree aga ma ei tulnud siia vaidlema.

 

Aga jaa see PM tho... lol nii pange lihtsalt. Aga noh, olen ka hullemaid teinud hah.

 

Mul ei ole sinu vastu otseselt midagi. Lihtsalt ma ei salli kui keegi kedagi üle laseb, samal ajal seda veel õigustades. Mingi hater ma pole, klaarige oma asjad lihtsalt ära.

Muudetud liikme Papu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

sa ajad praegu täielikku off-topic juttu ja keerutad lihtsalt ümber punkti. võimatu midagi selgeks rääkida sellise inimesega, rly.

 

//"lugu" on healjuhul poolteist aastat vana, mitte 3 v 4. jubedat vorsti ajad ikka suust välja küll lol.

Muudetud liikme Modern'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui Soul saab konto tagasi, siis ilmselt ja loodetavasti annab ta selle sulle ning meie mõlema kahju on nullitud.

 

 

E: Kui kellelgi on minu suhtes pretensioon, siis panen teile südamele, et võtke kõigepealt minuga ühendust, kui te juba teema teete, siis üldiselt mul on suhteliselt savi teist. Koostöö on see mis võidab. Noo antud teema puhul see ei käi kokku, oleks Modern mulle PM'inud viisakalt, oleks ma ta ikka otse perse saatnud.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Isik ei ole siiani midagi hüvitanud.

 

Sama.

 

/E:

Mina jäin oma kontost ilma, sina jäid enda. Case closed, tõmba nahad nüüd.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuidas see sinu konto oli ;D;D;D tee mulle see selgeks, valus mauk oled ikka.

 

??? Kumbast kontost sa räägid?

 

 

Ma ei saa aru, kas see Modern mängib lolli või on loll. Ilmselt tähelepanu vajadus.

 

PsychoBatman mis oli minu valduses vahetasin ma konto vastu staff316@hotmail.com(Moderniga üks ühele). Sama konto millega Soul just scammis Rec'i. Ehk minu käest scammiti see konto ära, vahet pole kumba osapoole poolt, kas Moderni või Souli, kui mina hüvitan Modernile, on tema kohustatud mulle hüvitama.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.