Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Plaanin minna kaitseväkke Tapale vabatahtlikult ja valin õhutõrjepataljoni. Keegi käinud ka seal ja kellelgi kogemusi? Lisaks kui ma homme ära saadan selle avalduse, kui suur on tõenäosus, et ma saan juba Kevadel või suvel minna juba aega teenima?


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere, lugesin et tahad õhutõrjesse minna. Ise olen hetkel siin ja ütlen et paar aastat õhutõrjesse enam ei saa paar aastat kuna kolitakse tapalt paldiski. Soovitan juba uut pataljoni otsida. :D

 

Pff, nüüd enam ei oskagi mingit väeosa valida.

 

Vast siis Tagalapataljon. Aga kirjutan õhutõrje ka siiski avaldusse

Muudetud liikme ' Baw'i poolt

Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tagalapataljon täitsa asjalik, sai 5kuud seal veedetud.

 

Saatsin avalduse ära, mainisin et soovin kas õhutõrjesse või tagalapataljoni. Eks näis kuhu saan ja kuna saan :)


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ette tuleb kohe üks sidemees-autojuht, kes tegi seda ühe leitnanti GD's. Lõbus ja huvitav, sai palju ringi rallida, kuid unetunnid metsades olid mäletamistmööda olematud.. Täpsemalt oskab vast keegi kirjutada, kes olnud selle peal.

 

Tegelikult peab kirjade järgi autojuht saama vähemalt 6h järjestikku und, aga eks sidega ongi nii, et vahel magada väga ei saa.

 

Eelkõnelejatele, et Tagala on tõesti tore koht, hetkel teeningi siin. :)


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal palju slangimist v mis :P?

 

Ma ei ütleks, et slangimine. Asjad tegemata ei jää, kuid ei ole mingit ajude nus*imist nagu kupis näiteks.

Ütleks nii, et Tapal on kõigis pataljonides ühtemoodi elu, muudest kohtadest ei oska väga rääkida.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult peab kirjade järgi autojuht saama vähemalt 6h järjestikku und, aga eks sidega ongi nii, et vahel magada väga ei saa.

 

Eelkõnelejatele, et Tagala on tõesti tore koht, hetkel teeningi siin. :)

 

Reaalsus on see, et kedagi ei koti see, et sa 6h järjestikku magada ei saa.. Ja kui sellega seal nusbima üritad hakata, siis hakkad iga asja eest saama.. Ühesõnaga sellist põhjust ei soovita öelda.. Oleneb muidugi kohast ja kellele jms..

 

Slangimine suht oleneb minu arvates sellest, kus rühmas jms oled.. Juhtkonnal küljeall oled, nt. juhtkonnarühmas, siis on elu lill aga kui kuskil jalaväerühmas, siis wannabe seerud annavad puid korralikult alla, ei saa lasta ennast nörgana ju näidata.. Neid nörgukesi seal nähtud küll, käsib sul midagi teha, saadad reaalselt perse ja midagi ta sulle vastu ei julge öelda.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tegelikult peab kirjade järgi autojuht saama vähemalt 6h järjestikku und, aga eks sidega ongi nii, et vahel magada väga ei saa.

 

Eelkõnelejatele, et Tagala on tõesti tore koht, hetkel teeningi siin. :)

 

Reaalsus on see, et kedagi ei koti see, et sa 6h järjestikku magada ei saa.. Ja kui sellega seal nusbima üritad hakata, siis hakkad iga asja eest saama.. Ühesõnaga sellist põhjust ei soovita öelda.. Oleneb muidugi kohast ja kellele jms..

 

Slangimine suht oleneb minu arvates sellest, kus rühmas jms oled.. Juhtkonnal küljeall oled, nt. juhtkonnarühmas, siis on elu lill aga kui kuskil jalaväerühmas, siis wannabe seerud annavad puid korralikult alla, ei saa lasta ennast nörgana ju näidata.. Neid nörgukesi seal nähtud küll, käsib sul midagi teha, saadad reaalselt perse ja midagi ta sulle vastu ei julge öelda.

 

 

Tapal pioneerina aega teenides, said meil kõik autojuhid enne motoriseeritud rännakuid vähemalt 6h järjest magada, keegi ei plõksinud, et miks pikem ahjuvalve või miks peab olema 3 tundi patrullis olema 2 tunni asemel. Kõik said aru, et kui autojuht roolis magama jääb, siis koos temaga võib veel 10 meest või rohkem hauda minna, seega ei hakatud riskimagi.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tapal pioneerina aega teenides, said meil kõik autojuhid enne motoriseeritud rännakuid vähemalt 6h järjest magada, keegi ei plõksinud, et miks pikem ahjuvalve või miks peab olema 3 tundi patrullis olema 2 tunni asemel. Kõik said aru, et kui autojuht roolis magama jääb, siis koos temaga võib veel 10 meest või rohkem hauda minna, seega ei hakatud riskimagi.

 

Jõhvis vähe teine mötteviis vist siis. Üks jäi magama, kõrval seeru magas ja taga oli Unimogil 5 venda. Jäi magama, risti üle vastassuuna meetri sügavusse kraavi.. Vedas, et keegi vastu ei tulnud.. Peale seda ei muudetud pmst midagi ja jätkati samamoodi..


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Plaanin minna kaitseväkke Tapale vabatahtlikult ja valin õhutõrjepataljoni. Keegi käinud ka seal ja kellelgi kogemusi? Lisaks kui ma homme ära saadan selle avalduse' date=' kui suur on tõenäosus, et ma saan juba Kevadel või suvel minna juba aega teenima?[/quote']

 

Kevadel teenima ei võeta, võetakse suvel (jaoülemad, aspirandid, autojuhid - 11 kuud), talvel (drillid, autojuhid - 11 kuud) ning sügisel (spetsialistid - 8 kuud). Andsin samamoodi kuskil veebruaris avalduse sisse ning aprillis oli juba arstlik komisjon, kus anti mulle valida, kas tahan 8 või 11 kuu peale. Valisin viimase ja õigesti tegin, sest minumeelest SBK-d veidi toredam suvel kuivas läbida, kui sügisel. Samuti saad tasuta load, juhul, kui lähed autojuhiks (1-2 kategooriat), mina sain B ja C. Seersandid saavad paremat stipendiumi ja juhtimiskogemust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kevadel teenima ei võeta, võetakse suvel (jaoülemad, aspirandid, autojuhid - 11 kuud), talvel (drillid, autojuhid - 11 kuud) ning sügisel (spetsialistid - 8 kuud). Andsin samamoodi kuskil veebruaris avalduse sisse ning aprillis oli juba arstlik komisjon, kus anti mulle valida, kas tahan 8 või 11 kuu peale. Valisin viimase ja õigesti tegin, sest minumeelest SBK-d veidi toredam suvel kuivas läbida, kui sügisel. Samuti saad tasuta load, juhul, kui lähed autojuhiks (1-2 kategooriat), mina sain B ja C. Seersandid saavad paremat stipendiumi ja juhtimiskogemust.

 

Ise olen 8 kuu peal ja soovitaksin ka kõigile ikkagi 11 kuu peale minna. Natuke kahetsen, et ise ei läinud, aga no pole midagi teha.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

11 kuud ja hetkel Virus jaoülem.. ~100 päeva veel, ei jõua ära oodata rsk


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 & Riim


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus, et kas keegi tuleb juuli kuus jõhvi teenima ka?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes juulis võrru teenima?


signatuurii.png

CC: Da Chunky

RSN: KEEEKZ & Daily Dreams

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu sitaks ja pool , õnneks ma ennem suve sealt suitsevadRehvid' 95 veel minna .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus neile kes olnud sõjaväes, kas seal pokerit võib mängida kui oma zetoonid on mitte rahapeale?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus neile kes olnud sõjaväes, kas seal pokerit võib mängida kui oma zetoonid on mitte rahapeale?

 

Meil on nii, et kui raha peale ei mängi, siis nagu lubatud, kuid see siuke piiri peal asi. Mõnele tegevväelasele ei pruugi kohe üldse meeldida.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.