Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

No, võta hügieeni tarbed kaasa, sokke(nii õhukesi kui ka paksu tallaga). Kui tobi mees, võid seda ka varuda aga no oleneb kui sõdurikodusse lastakse siis pole hullu. Meid väga ei lastud(ise tobi ei tee tho). Ega midagi muud polegi, hea tuju ja eelarvamustevabalt mine sinna :D

 

Mingit näksimist võid ka võtta, igavusest laupäeva õhtul hea süüa :D

 

Relva puhastuseks võta hambahari, kõrvaorgid( :D wtf is this???), võid karukeelega neid puhastus svamme ka võtta, teeb relva kenasti puhtaks. Ise soovitan buffi ka võtta, hea kaele tõmmata ja annab suht kenasti sooja näole(vüta siis mingi rohelistes toonides, mitte punane v oranz).

 

Loodan et oli kasuks :)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuulsin kui ortopeed kirjutab tõendi, et ei ole kõlblik siis ei ole neil komisjonis midagi öelda? Keegi teab?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegelikult võiks keegi targem häält teha veidi , mida sinna reaalselt kõige enam kaasa tuleb võtta ja vaja läheks .

Septembri lõpp > võrru kahurilihaks kaheksaks kuuks .

 

Kõike, mis seostub plaasterdamise - teipimisega; hunnik sokke ja rohelisi/musti särke; des-vahend saabastesse laskmiseks; midagi, millega saata mööda need arvukad 10-20min ootamised; osadel lähevad käed katki relva hooldamise, külma käes olemise jms peale > kätekreem (õli baasil kreem on külmakahjude vastu parem).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Magusat kulub ka normilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lamp on küsida mida kaasa võtta, külastuspäevad on nvn olemas, küll selleks ajaks ära tajute mida vaja on ja mida mitte. Hügieenitarbed tuleb tõesti ise kohe alguses kaasa võtta,aga mingi see jutt,et võtke sitaks särke ja sokke kaasa on minu jaoks küll täielik müstika. Juulis läksin ja sain 4 särgiga väga hästi hakkama ja sokke saab kv poolt ka tajoova.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lamp on küsida mida kaasa võtta, külastuspäevad on nvn olemas, küll selleks ajaks ära tajute mida vaja on ja mida mitte. Hügieenitarbed tuleb tõesti ise kohe alguses kaasa võtta,aga mingi see jutt,et võtke sitaks särke ja sokke kaasa on minu jaoks küll täielik müstika. Juulis läksin ja sain 4 särgiga väga hästi hakkama ja sokke saab kv poolt ka tajoova.

 

5 paari sokke saime meie. Ilmselgetl jäi väheks.

 

@wat täitsa võimalik. Mul oli 25 sept arstlik, 30 oli minek :):D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise võtsin kaa täiega manti kaasa, kuid tulin nende samade asjadega tagasi. Sokke ja särke pole vaja kaasa võtta. Kui sul on enda kalkarid(bokserid) (mugavad), siis võid ehk neid võtta, sest kõigile ei istu KV kalkarid. Võta kaasa magusat (šokolaadi ja vb mingit kommi), hügieenitarbed (habeme- ja kukla ajamiseks, hambahari/pasta, deodorant, küünetangid, mõni plaaster, kreem), ajaviitmiseks midagi (ristsõnad, sudoku, raamat).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

6ndal nov arstlik komisjon, päris kaugel on aga noh, vähemalt saab end kirja panna. Loodan, et ehk saab Võru või mereväkke


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Näiteks ma olen +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena puhkust kaasvõitlejad :D

Õnne neile kes lõpetasid täna SBK !

 

kes edasi NAK-i , kes autojuhiks ?

 

ise tahtsin autojuhiks ja sain ka , edasised 8.5 kuud tuleb huvitav ma loodan

 

Mikk. Tapalt ÕTP-st

Ise lähen NAKi :P

Teenin LuKo's


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.