Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja sellega seonduv.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sõber käis nüüd teist korda arstlikus komisjonis ning taaskord sai ta ajapikendust 1.a, kas see sõidutoetus on sama mis esimesel korral 10€? või siis lausa 8€ seekord?

Ta kuulis, et kõrval lauas olev venerahvuses kutt sai/saab lausa 18€.

 

10 peaks olema koguaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Huh, niihea, et endal hakkab see jama läbi saama:D Kõigest 1 kuu veel käija. Siil veel ja ongi vsjo :P


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Kas nagu kolme esimese kuu jooksul saab seda puhkust või asja ka välja võtta nagu mingil määral, et tahaks oma tüdrukuga koos olla ka vahepeal vms :D?

 

Kahjuks mingit puhkust enne SBK lõppu ei anta.

Kui oled vähekenegi pädev ja paistad silma saad ehk paar korda linnaloale, aga see oleneb kõik väeosast. Mõnes kohas ei saa ajateenija SBK ajal kordagi välja, mõnes nagu Tapal saab aga juba peale esimest kuud linnaloale.

Külas käimisega samalugu, et mõnes kohas saab iganädal külas käia, mõnes kohas aga mitte.

 

Peale SBK'd saadetakse peaaegu kõik ajateenijad puhkusele, mina sain Tapal näiteks 10 päeva puhkust.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma saatsin kirja kaitseressurside ametisse, et võite mind nimekirjast maha tõmmata, ma ei kavatse sinna tulla. Kuu hiljem oli arstliku komisjoni kiri postkastis. :D Maksu mis maksab, mina sinna aega raiskama ei lähe.

 

Sama värk, siiani igatmoodi edasi lükanud, esimene kord veidi kartsin, et ei saa. Asusin Singapuris ja saatsin tõestuse, lükati kohe edasi. :D Järgmised korrad olen lasknud lebolt ja lihtsalt emaili saatnud, et olen paraku haige ja ei saa tulla. Kestnud juba ca aasta. Olen mõelnud, et ah savi teen ära aga siis kuulen tuttavatelt jälle milline ajaraiskamine seal toimub, eriti vahipatis. Endal veel neiu ka, suhtega läheks väga raskeks.

Muudetud liikme Marek134'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sama värk, siiani igatmoodi edasi lükanud, esimene kord veidi kartsin, et ei saa. Asusin Singapuris ja saatsin tõestuse, lükati kohe edasi. :D Järgmised korrad olen lasknud lebolt ja lihtsalt emaili saatnud, et olen paraku haige ja ei saa tulla. Kestnud juba ca aasta. Olen mõelnud, et ah savi teen ära aga siis kuulen tuttavatelt jälle milline ajaraiskamine seal toimub, eriti vahipatis. Endal veel neiu ka, suhtega läheks väga raskeks.

 

Tegelt on lebo pääseda sellest, aga nad jätavad vastupidise mulje, muidu saadaks kõik pikalt selle. Mul oleks sadu põhjuseid neile laduda miks mitte minna. Aga väga hea, et paljud siiski lähevad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas need asjad telefoniga esimesel kolmel kuul?

 

Igal ajateenijal peab olema päevas garanteeritud 1h n-ö puutumatuse aega, kus saad telefoni kaustada, IT aeg on üldiselt peale lõunasööki mingi 30 min ja peale õhtusööki mingi üks kuni poolteist tundi, vähemalt endal kupis nii. Samuti ise tavline kutse, seega jään 29 juuni tulejaid ootama, saab teile mõnusalt tunde anda ja väljaõppega seotuid ülesandeid. :D Serveerimist tuleb küllaga. Kupist niipalju, et parim koht kuhu sattud enda meelest oleks MPPa, või siis Bravo, mõlemas suht noor tegeväelastest punt, kellega saab korralikult nalja. Garanteerin ka seda, et esimese kahe kolme päeva jooksul tuleb suht palju istumist, kuna oodatakse, et kogu rahvas kohale jõuab. Narko testid and shit, muidugi ei tea, kas suvel nii suure rahvamassiga seda korraldatakse.

 

Siilist siis niipalju, et olin samal ajal Valvekorraüksuses ja pidime n-ö formeerimise ajal hoidma pataljonist ohtu eemal, väga rasket polnud erilist, patrullimist oli palju nii motoriseeritud kui jalgski, EOG ja VGR Proovisid siiski igasuguseid huvitavaid asju teha näiteks viimane kolonn hakkas välja sõitma ja alumisse pääslasse toodi auto, milles oli pomm.

Teisel päeval juba saime vastutegevust teha alfa ja bravo kompaniidele, testimaks reserv üksuste tegutsemist võimeti, Alfa sai päris hästi hakkama, aga bravo mitte nii, jäid ühesõnaga lahingut pidama ühte kohta.

 

Anyways palju edu tulevatele ajateenijatele suvel ja sügisel.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igal ajateenijal peab olema päevas garanteeritud 1h n-ö puutumatuse aega, kus saad telefoni kaustada, IT aeg on üldiselt peale lõunasööki mingi 30 min ja peale õhtusööki mingi üks kuni poolteist tundi, vähemalt endal kupis nii. Samuti ise tavline kutse, seega jään 29 juuni tulejaid ootama, saab teile mõnusalt tunde anda ja väljaõppega seotuid ülesandeid. :D Serveerimist tuleb küllaga. Kupist niipalju, et parim koht kuhu sattud enda meelest oleks MPPa, või siis Bravo, mõlemas suht noor tegeväelastest punt, kellega saab korralikult nalja. Garanteerin ka seda, et esimese kahe kolme päeva jooksul tuleb suht palju istumist, kuna oodatakse, et kogu rahvas kohale jõuab. Narko testid and shit, muidugi ei tea, kas suvel nii suure rahvamassiga seda korraldatakse.

 

Siilist siis niipalju, et olin samal ajal Valvekorraüksuses ja pidime n-ö formeerimise ajal hoidma pataljonist ohtu eemal, väga rasket polnud erilist, patrullimist oli palju nii motoriseeritud kui jalgski, EOG ja VGR Proovisid siiski igasuguseid huvitavaid asju teha näiteks viimane kolonn hakkas välja sõitma ja alumisse pääslasse toodi auto, milles oli pomm.

Teisel päeval juba saime vastutegevust teha alfa ja bravo kompaniidele, testimaks reserv üksuste tegutsemist võimeti, Alfa sai päris hästi hakkama, aga bravo mitte nii, jäid ühesõnaga lahingut pidama ühte kohta.

 

Anyways palju edu tulevatele ajateenijatele suvel ja sügisel.

 

täis bullshit....kui aega pole telefonis passida siis seda lihtsalt ei ole. kusagil POLE kirjas, et sul on mingi "puutumatuse" tund. Jääb nädalas mõned korrad emmele helistamata, big deal. btw, lugesid üle ka mis kirjutasid? Suht raske oli aru saada.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täis bullshit....kui aega pole telefonis passida siis seda lihtsalt ei ole. kusagil POLE kirjas, et sul on mingi "puutumatuse" tund. Jääb nädalas mõned korrad emmele helistamata, big deal. btw, lugesid üle ka mis kirjutasid? Suht raske oli aru saada.

 

Sa ise ka aru said kui lapsikut joru sa praegu suust välja ajasid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.