Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

GAME International [1.8]

Soovitatud postitused

Tegemist on Minecrafti serveriga versioonil 1.8

Serveri põhitüübiks on survival, täpsemalt on serveris 2 erinevat survival worldi, inimesed saavad valida kumbas nad mängivad (keelatud ei ole ka mõlemas mängimine)

-----Serveris avatud nüüd ka Factions-----

- Hunger level (nälja tase) langeb märgataval kiiremini kui tavaliselt

- Mobid on tugevamad (Enderman saab sind varju alt välja teleportida ja palju muud)

- Dirt (muld) toimib samal põhimõttel nagu liiv (langeb, kui alumine plokk ära lõhutud)

- Nimekiri tuleks pikk, aga kõike ei jõua siia ära loetleda

 

 

  • Survival- Tore ajaveetmine, raskustase on keskmine.

- Tava survivalis on kasutusel plugin nimega Jobs

- Kasutusel poe süsteem

- Paljudesse kohta on peidetud aardelaekad koos väärtusliku sisuga (sageli ei ole aarde juurde jõudmine sugugi lihtne)

 

Isiklik lemmik plugin mis serveris kasutusel on, MyPet - Saad taltsutada oma looma, kes hakkab sinuga koos kaasas käima ja vajadusel aitab sul rünnata vastast (looma on alati lihtne kutsuda ja ära saata)

 

Kindlasti väga palju muud huvitavat leiab serveri kodulehelt:

http://gameinternational.eu/

 

UUS MINIGAME:

BED WARS!

 

Serveri IP:

mc.gameinternational.eu

Muudetud liikme ghhhost'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serverist jäi üsna hale mulje, räägitakse et on hardcore survival, omanik käib suga kaasas endal jookseb mingi mini pigman järgi ja laseb sulle lightingut pähe, ja siis see omanik viskab sind mingite potionitega ja nimetab ise hardcore survivaliks, ja siis koguaeg vaatad kuidas päev muudetakse ööks ja öö päevaks, siis kui ütled et sul midagi vaja on ei koti kedagi ja meelitatakse mängima inimesi nii et kes tuleb mängima saab 3 päeva tasuta vippi, ja reklaamimise eest teistes serverites anti ka autasu välja.

Serveri mõte oli vist pakkuda midagi erakordset, Hardcore survival, mõte hea, teostus jääb kõvasti alla keskmise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Serverist jäi üsna hale mulje, räägitakse et on hardcore survival, omanik käib suga kaasas endal jookseb mingi mini pigman järgi ja laseb sulle lightingut pähe, ja siis see omanik viskab sind mingite potionitega ja nimetab ise hardcore survivaliks, ja siis koguaeg vaatad kuidas päev muudetakse ööks ja öö päevaks, siis kui ütled et sul midagi vaja on ei koti kedagi ja meelitatakse mängima inimesi nii et kes tuleb mängima saab 3 päeva tasuta vippi, ja reklaamimise eest teistes serverites anti ka autasu välja.

Serveri mõte oli vist pakkuda midagi erakordset, Hardcore survival, mõte hea, teostus jääb kõvasti alla keskmise.

 

Teeme tekstile pisut muudatust :D

 

Serverist jäi üsna hale mulje, räägitakse et on hardcore survival, omanik tuleb sinu juurde et tutvustada sulle hardcore worldi, tal oli kaasas Pet kes kaitses teda kui ma teda lõin, aga ta pet oli liiga tugev ja tappis mu välguga ära, ja siis see omanik viskab sind mingite potionitega,täpsemalt siis nightvisoniga ning ma ise küsisin et ta viskaks ja nimetab ise hardcore survivaliks, ja siis koguaeg vaatad kuidas päev muudetakse ööks ja öö päevaks,olgugi et tahtsin näha kuidas hardcore mode öösel on, siis kui ütled et sul midagi vaja on ei koti kedagi ja meelitatakse mängima inimesi nii et kes tuleb mängima saab 3(tegelikult 2) päeva tasuta vippi, ja reklaamimise eest teistes serverites anti ka autasu välja, selle jutu ma mõtlesin täitsa ise välja :D.

Serveri mõte oli vist pakkuda midagi erakordset, Hardcore survival, mõte hea, teostus jääb kõvasti alla keskmise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei rünnanud sind hardcore survivalis, sina tulid minu juurde panid mingi zombie maha mdea kas hirmutamiseks või mdea miks, aga siis lõi su pet mind välguga maha, ja potionitega ma ütlesin sulle et ära viska mind nendega, sina viskasid ikkagi ja siis kui ma tahtsin rahulikult survida hakkasid sina mind teleportima. Tutvustamisega ei olnud siin küll midagi pistmist. Mina mängisin suvivalit, ja siis tuli omanik sinna ja hakkas mu mänguilu rikkuma igat võimaliku pidi. Ma ei tahtnud et sa näitaksid mulle midagi hardcore öö kohta, tahtsin rahulikult oma mängu mängida , siis hakati mulle järsku iron armorit droppima nii et pidin selle tagasi viskama, siis pandi öö peale, ja hakati mulle mobe spawnima. Ja kui ütlesid et kutsu inimesi igalt poolt, siis seal ei maininud sa kindlasti et mitte teistest serveritest. Ja teiste tekste oled küll kõva mees muutma. Ausaltöeldes ei huvita mind enam mis sa sellest asjast arvad, sain kõige pealt Jail , siis kick, ja siis ban, ja sellest täiesti piisab et oma arvamus serverist kirjutada, omanikul on serverist erinev arvamus kui tavamängijal, sellise mulje jätad sa lihtsalt tavamängijale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.