Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Uue arvutiga mingi probleem.

Küsimus

Tervist. Tellisin siis 1a.ee'st uue arvuti, proovisin Windows 8.1 peale panna. Alguses oli ka selle peale panemisega probleeme. Installib ära ja siis teeb restarti ja tuleb mingi veateade. Midagi sellega seoses, et oli oodamatu restart või tuli oodamatu error. Midagi ma veel jurasin seal, command promptis lõpuks sain korda. Kui juba sinna kohta jõudsin, kus tuli arvutile nimi valida jne seadeid seal. Siis poole peal tuleb sama error ja tegi restarti. Järgmise korraga jõudsin lõpuni välja. Kuid nüüd ta koguaeg teeb automaatselt restarti, siis vahepeal jookseb ekraan kokku ja hakkab vilkuma(pmst midagi sellist, nagu vigastel videokaartidel). Veel ta vahepeal lööb ette selle Windows 8.1 lehe(iga kord on erinev error).

how-to-fix-Page-Fault-In-Non-Paged-Area-xtremerain-fix-xtremerain.png

 

Ma vaatasin veel event handlerist, mis võiks seda põhjustada. Mingi kerneli error, mis tuleb iga kord ja selle põhjustajaks on teenuse KMSELDI töötamise lõpetamine. On ka veel seal erroreid, mis tulevad, kuid alati on nendel erinev põhjus. Ja ma ei usu, et see vilkumine oleks videokaardis. BIOSes jne, kui ma üritasin Windowsit installida, sellist jama üldse ei olnud. Ma pakun, et kas asi on endas Windowsis või draiverites.

 

Palun andke nõu. Ma olen üritanud kasvõi kõike teha. BIOSit uuendanud, hetkel on Intel HD videokaardiks, selle draivereid uuendanud, kuid mitte midagi ei toimu.

 

Error 1:

Source: Service Control Manager

Event ID: 7034

Service KMSELDI teenus lõpetati ootamatult. See on teinud seda 1 kord(a).

Level: Error

 

Error 2:

Source: Kernel-Power

Event ID: 41

The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

Level: Critical

 

Error 3:

Source: EventLog

Event ID: 6008

The previous system shutdown at 11:56:55 PM on 3/26/2015 was unexpected.

Level: Error

 

Need on põhilised errorid, mis tulevad iga kord, kui restart toimub.

 

Eile tuli ka päris mitu warningut.

Warning:

Source: Kernel-PnP

Event ID: 219

The driver \Driver\WudfRd failed to load for the devide SWD\WPDBUSENUM\_??_USBSTOR#Disk&Ven_Kingston&Prod_DataTraveler_2.0 &Rev PMAP#C86000BDBE37ED51AA210105&0#{53f56307-b6bf-11d0-94f2-00a0c91efb8b}.

 

Leidsin ka sellise errori:

Source: BugCheck

Event ID: 1001

Arvuti taaskäivitati süsteemikrahhist. Süsteemikrahh oli: 0x00000050 (0x000000a3219c8000, 0x0000000000000001, 0x00007ffafd9c80be, 0x0000000000000008). Mälutõmmis salvestati kohta: C:\Windows\MEMORY.DMP. Teate ID: 032615-18546-01.

 

Uurin kohe ka MEMORY.DMP faili.

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

Pmst siis jah. Tegime reseti emaplaadile, installis ilusti ilma restardita, kuid natuke aega hiljem, kui olin juba pmst kõik vajalikud asjad peala pannud, ehk Chrome, Office programmid, PS jne. Siis hakkas restartima. Arvatavasti saadan tagasi nüüd esmaspäeval. Arvan ise, et viga on emaplaadis või protsessoris endas. Algas ekraani vilkumisega ja siis tulid ka Windowsi errorid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Arvesta sellega, et kui sa annad terve asja tagasi, saad vastu diagnoosikulud. Eriti kui sa matsu ei jaga, on sitt seis lilleke.

"Ma pakun, et kas asi on endas Windowsis või draiverites"

 

Minu 2 senti nüüd, error : Page Fault in nonpaged area annab tavaliselt, kui windows üritab bridgeda LAN'i WLAN'ga. LAN üritab buffrist memory ära kustutada, kuid WLAN üritab buffrist andmeid lugeda, mistõttu tekib BSOD. Võta maha see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Igastahes hetkel ma olen juba arvuti saatnud garantiisse. Rääkisin 1A.EE'ga ise skype teel ja kurtsin muret. Öeldi, et prooviksin chipset draivereid ja Intel HDle draivereid, kuid ka need ei aidanud. Öeldi, et paneksin uue Windowsi peale, ka see ei töödanud. + Ma proovisin kõik võimalikud draiverid läbi, alguses need mis tulid emaplaadiga kaasa, siis tõmbasin ka internetist. Ja ma ei usu väga, et Windowsis mingi viga on, sest ma tõmbasin selle Windowsilt enda kodulehelt. Ja see page fault in nonpaged area error ei olnud ainuke. Iga kord tuli erinev error. Näiteks windowsi uuesti installimisel tegi mitu korda automaatselt restarti ja lõi ette errori: NTFS_FILE_SYSTEM. Kui ma seda veel rääkisin, siis palutigi mul arvuti 1A kontorisse saata.

 

JOuxxzw.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kindlasti riistvara viga, tõenäoliselt ketas. Kui äsja soetatud seade, vii garantiisse.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.