Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nii tervist.

 

Kutt siis lubas ''enda'' 2 LOL'i (League of legends) kasutajad minu steami vastu vahetada..oli siis sellise diiliga nõus,et annab enda 1 halvema acci kus pidi olema üle 10 skinni ja 0 banni jne :D Logisin siis sisse ja oli 75 pela chat ban,35 pela pidin tegema kuskil mujal et saada ranki mängida..see selleks :D edasi oli nii et tema ei tea sellest midagi ja ütles et alles sai ranki pelada jne *bullshit*.Siis hakkas jama EUNE acciga.See pidi mega hea olema :D aga tuli välja et see 9 märtsini üle üldse banned.Hakkas siis ajama ah poh 9 märtsil saad ju mängida..mida vi*tu..nii siis hakkas pakkuma oma maini,kui see ta main siis ta võib minna heaga p*rse.See oli Silver 3 koos mingi 3 skinniga..tal oli euw juba gold 5 ja mingi 2 skinniga -.- Siis selle eune'ga ei olnud nõus ja nõutsin tagasi vahetust :D millega ta ei olnud muidugi nõus sest ,et ta oli selle juba maha ''müünud''.Siis ütles ,et tal üks veel..recoverib veel pw tagasi..ajas sitta et tal s*tt nett jne.Küsisin siis nime ja pwi ja ütles kohe ja sellest ajast peale kirjutasin talle 2 tundi(ta oli online koguaeg)..nii siis hommikul kirjutasin noh scammer,siis ta hakkas ajama et oo ma olin eemal jne :D ja nüüd õhtul ütles et ei viitsinud minuga rääkida lol.. ja nüüd veel ajab et ma saan vahvlist bänni jnee.. et lockisin ära.

 

PILDID: 1) http://gyazo.com/d7b47ab2fad80f97f676c5123c1f6582

2)http://gyazo.com/4884e7546c5e6a79479b0e1c928ff9d5


ECC4C1B24104E0A48B53C3419D572AC868D25299

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa oled miinus reppi saanud mees scammimise eest mida sa üritad siin korraldada see kasutaja on sinu poolt scammitud ja nüüd on locked Vahetasin enda vana kasutaja selle vastu ja siis see kellega vahetasin tahtis et ma talle teeks postituse kuna tal endal admin pole aktsepteerinud acci..ja siis ta oli mingi kuti üle lasknud ja siis see hälvik arvas kohe et mina olin see

 

Nii sa kirjutasid skypes : Vahetasin enda vana kasutaja selle vastu ja siis see kellega vahetasin tahtis et ma talle teeks postituse kuna tal endal admin pole aktsepteerinud acci..ja siis ta oli mingi kuti üle lasknud ja siis see hälvik arvas kohe et mina olin see

Muudetud liikme magicshroom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.