Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nemsis Roleplay

Soovitatud postitused

Tervist Lp Vahvli lugejad!

 

 

Avasime uue roleplay serveri "Nemsis Roleplay".

See pole midagi suurt ,kuid vaikselt areneme. Põhieesmärk on õpetada algajatele roleplayed ja professionaalsetel mängulusti pakkuda.

Samuti otsime liikmeid administratiivi Selliseid kes on rahulikud ja ei hakka närvitsema ,vaid õpetavad.

Tegevus toimub Red Countrys, Palomine Creeckis, Montgomery, Blueberry ja Dillimore`s

Ei hakka pikkemalt rääkima ,kuna tulete ise ja vaatate kas teile sobib või ei.

 

Serveri ip: 144.76.58.20:22834

 

Foorum: Nemsis.comyr.com

Administratiiv

 

Omanikud

Jeff

Bryan

 

Arendaja

Bryan

 

vModeraatorid

Hetkel puuduvad.

 

Moderaatorid

Hetkel puuduvad

 

Abistajad

Hetkel samuti puuduvad.

 

Sooviks teile head mängulusti ja teistele serveritele edu!

 

Tänan lugemast!

Muudetud liikme Nemsis'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, v2nnu pane parem suu kinni kui midagi ei tea, saavutan ilma mingisuguse koostööta kolmekordse mängijate arvu vorreldes selle serveriga siin :) Koostööd pakun sellepärast et pole vaja nii palju pisikesi servereid eriti kui tegemist Red Countyga kahm :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen sinust kindlasti vanem ja ma ei tee servut annetuste pärast, ma käin tööl ja teenin sellega endale elatist ;) Niiet ära tule tarka panema, sa oled üks tühine inimene lihtsalt kes üritab siin paika panna ja suruda ning reostada teiste teemasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.