Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EGN - EstGamingNetwork 1.8.X

Soovitatud postitused

Kallid eeslased pelarid kui ka lihtsalt inimesed kes seda loevad.Umbes aasta aega tagasi eksisteeris server mida kutsuti EGN-iks ehk siis EstGamingNetwork.See suleti vähese aktivsuse ja muu sellise jama pärast.Nüüd aga oleme tagasi ja avame serveri uuesti 21.detsembril.Meie põhimõtted jäävad samaks:"Kunagi suuta pakkuda kõige lõbusamat,toredat ja kvalitseetsemat mängu elamust Eestis!Aga muutub meeskond!

 

 

Serveri nimi: EstGamingNetwork - EGN

Ip: mc.estgamingnetwork.net

Minecraft versioon: Minecrafr 1.8 - 1.8.9

Veebileht: --TEGEMISEL--

Foorum: http://estgamingnetwork.net/index.php

EPOOD: http://pood.estgamingnetwork.net/

SMS TEENUSED: --TULEKUL--

Kui kuu ajaga rohkem raha epoe ja smsside peale raha kui 60 Eurot hakkame kaaluma mis maailmu lisada.

TÄHELEPANU - KÕIK RAHA LÄHEB SERVERI MAKSMISE JA ARENAMISE PEALE!

 

 

TÄHTSAMAD NINAD:

Omanikud: Programeerja007(Rahastaja/Arendaja) ning Juhan_Juurikas(Ehitaja/naljamees(HA-HA-HA)

 

 

Abi-Omanikud: PowerEstonia ja mike_kngiht

 

 

Adminid: --OTSIME--

 

Abistajaks/Modeks kandideerimine igas kuus 20. täpsem info foorumis ja kandideerimine ka ainult foorumis!

 

 

Avamispeo kava:

Kell 14.00 Serveri pidulik avamine

Kell 14.30 tuleb jõuluvana ja toob kinke(luutletus ei pea aga võib)

kell 15.00 Mängjad mängivad survi tunnikese

kell 16.00 Pidusöök serveri avamise puhul

kell 17.00 Drop party

kell 18.00 Lõpukõne

 

Ootame teid mängima EGN-i!!!!!!!

Kui küsimusi tehke foorumisse postitus ning kui mul postituses probleem või viga kirjutage või saatke PM!!!

Tähelepanu seda teksti on editud kuna server taasavtakse sellel aastal!

Muudetud liikme tompu'i poolt
Uus server tulekul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere.Lihtsalt ütlen ära et täna käis serveris inimene nimega Pyronin.Kes tuli huubi ja hakkas ütlema et"Te ei oska ehitada,Omanik peab oskama 86% eitada ja et ise oskab 91% ja tahab osata 95%.Siis rekaamis enda hamachit siin.Ja ütles et teeb pilti kui s***** me oleme.Niiet lõppuks bannisime ära ta.Kui keegi näeb postitust selle kohta siis ilmselt on see tema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei no tore on! Ei soovita seda kellelelegi. Lihtsalt nagu olen Abi-Omanik. Motlesin just praegu minna seda vaatama ja ei noh! Banned!:confused::O........ Ei soovita! Bannimise pohjus puudub. Ja ma ei soovi sellele serverile edu , sest see on see sama EstMcTime, kes vottis teise nimi, et meie arendajast lahti saada. Tema arvatavasti ei saanud aru mis juhtunud on, ise on vaga suure too teinud ja nuud antakse talle kinga. -_- Nad vahetasid hosti ning bannisid ta ka ara ja nuud ka minu. Ise jatsid koik arendaja tehtud asjad alles. Ma ei soovi sellele serverile edu ning soovin et se voimalikult kiiresti kokku kukkuks. :angry:(N)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ei no tore on! Ei soovita seda kellelelegi. Lihtsalt nagu olen Abi-Omanik. Motlesin just praegu minna seda vaatama ja ei noh! Banned!:confused::O........ Ei soovita! Bannimise pohjus puudub. Ja ma ei soovi sellele serverile edu , sest see on see sama EstMcTime, kes vottis teise nimi, et meie arendajast lahti saada. Tema arvatavasti ei saanud aru mis juhtunud on, ise on vaga suure too teinud ja nuud antakse talle kinga. -_- Nad vahetasid hosti ning bannisid ta ka ara ja nuud ka minu. Ise jatsid koik arendaja tehtud asjad alles. Ma ei soovi sellele serverile edu ning soovin et se voimalikult kiiresti kokku kukkuks. :angry:(N)

Kas see sama "Abi-Omanik" mitte ei pela kodus kui ta "haige on" päevad läbi Robloxi tore et üldse mcsse tulid vahelduseks.Aga meie valime uue Abi-Omaniku sest sina sa ei vasta "Viisakusele" ega muudele asjadele mida abi-omanik oskama peab + sa copysid EstMcTimes suvaliselt kellegi maja!Mina ja Power ise otsustasime sind bannida sest sinu postitused mängus "Clash of Clans" ei ole just viisakad!

Ning kui sa arvad et see kokku kukkub siis eksid me alustasime just suurendamist peagi lisame Kitpvp niiet tsau tsau!

--LISA--

Eemaldasime ammu selle arendaja töö!

Muudetud liikme tompu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa aru miks peate inimese bannima, kui ta on ebaaktiivne. Miks mitte lihtsalt demote teha?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tead, et sa saad lihtsalt seda teemat ka siin muuta?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Taas Avatud!Praegu avamine!Liituge

esimene liituja: Preemium

teine liituja: Eliit

kolmas liituja: Vip

Kava ka igaks juhuks:

Kell 14.00 Serveri pidulik avamine

Kell 14.30 tuleb jõuluvana ja toob kinke(luutletus ei pea aga võib)

kell 15.00 Mängjad mängivad survi tunnikese

kell 16.00 Pidusöök serveri avamise puhul

kell 17.00 Drop party

kell 18.00 Lõpukõne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.