Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serious Gaming Fort Carson Roleplay

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Foorum küll minu jaoks tihti maas aga server iseenesest super!

Kuigi tänavapuhastaja palka peaks veits muutma :D


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuis asjal ikka läheb, nii, kuis mul endal aega on olnud, nii on ka mängijaid olnud. Ütlen lühidalt ja ausalt ära siis,et kuna ma ise ka aktiivselt juba peaaegu kuu aega pole serveriga tegelenud, siis muidugi ka mängijad kadunud. Ma arvan,et kui nüüd viitsin uuesti püsti ajada ja tegelema hakata siis saab mängijad ka tagasi ja elu tagasi sisse siia. Cppu, kui dünaamiline ja midaiganes veel server on näed sa ise vaadates foorumis uuendusi, või siis tulles ise täiesti serveri asju vaatama. Nagu ma ütlesin siis "vana server" seda see ei ole, me alustasime uuesti R13 mängumoodist mida sai edasi kolitud ja edititud FC väikelinnas kuna mul läks vana mängumood mälupulgalt kaduma. Kui Sa hetkel ei tea isegi mis uuendused on ning mis serveriga tegu siis ära hakka ka mingit suva jama tootma, sest ma tean väga hästi,et sa pole küll õige ütleja selle kohapealt, kui hea server on, sest sa ise ei suuda ka midagi luua, su ajalugu ütleb kõigele vastused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oleme hetkel samuti mängijaskonnaga nullis, kuid varsti on plaan uuesti asi tõsiselt üles võtta ja tegelema hakata,et kellel vana kasutaja alles, see saab ilusti serveri, kellel pole siis võite registreerida end ära ja juba varsti proovime uuesti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii! Proovime siis viimast kuud, kui mängijaid nüüd viimane kuu ka enam ei tule siis server läheb ära kinni ja jääbki mingiks ajaks ajutiselt kinni, kuni saame tagasi mängijad,aga praegu, tulge kõik serveri, olete alati oodatud, proovime selle aprilli lõpu ja mai kuuga ka teha serveri tagasi püsti nii mängijaskonnaga, kui muidu! Server on taasavatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lugege palun uuesti minu viimast postitust, server on viimane kuu veel lahti, kui ei ole mängijaskonnaga lood paranenud. Viimast kuud proovime,ehk saame mängijaskonna tagasi, siis on mõtet järgnevad kuud ka serverit üleval veel hoida, kui ei, siis läheb ära kinni. Viimane kuu,ehk siis terve mai kuu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Serious, parem käi koolis ja õpi reaalselt midagi, kui mingeid mybb foorumeid laed veebiserverisse üles. :D

 

Kas on keelatud kasutada siis MyBB foorumi tarkvara? Minu arust on foorum viisakas ning ei ole sellel midagi viga, igaühel erinev maitse. Kes sina siin oled, et tal kooli käsid minna?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minuarust ka ei saa keegi keelata ja maitse kohapealt ka kui ei meeldi, ära külasta, pane ristist kinni. Serveri kohapealt siis selline lugu,et avame siis, kui on piisavalt vanu ja uusi kalasi foorumis ära end reganud ja sisse ära elanud end koos meiega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.