Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sülearvuti madal FPS (lol, dota2, jne)

Soovitatud postitused

Ostsin siis omale sülearvuti nimega Acer Aspire V3- 771G.

 

Specid:

i7 3630QM

GT 650 2GB

8GB DDR3

5400 RPM HDD.

 

Nii, probleem siis selline, et mängudes nagu näiteks dota2 ja League of Legends FPS täiesti kohutav,

kui ekraanilmidagi rohkemat juhtuma hakkab, siis kohe 20FPS ja võimatu mängida. Lükkasin kõik low peale,

reso jätsin 1920x1080 ja ega seegi ei aita midagi, Metro 2033 proovisin samuti, lowi peal jookseb korralikult, aga kohutavad

lag spiked tekkivad vahetevahel sisse kus mäng 10 sekundit 5 FPS ja siis 30-60 tagasi.

 

Ise arvan, et see 5400RPM kõvaketas sööb mu FPS, oleks see võimalik?

Kui asi selles, siis poleks probleemi 7200RPM kettas või SSD sisse osta.

Ise pole 5400RPM kettaga kunagi mänginud ning ei tea selle kohta.

 

Lolis ja dota2 pole just mingid erilise graafikaga mängud, loli graafika ei tohiks ka 3 korda halvemale arvutile jalgu jääda.

Olen näinud 2 korda vähem võimsamaid läpakaid nende mängudega paremini hakkama saamas.

 

Olen suhteliselt kindel, et ma pole mingis Power saving modes ning NVIDIA control panelis on GT 650 valitud põhilise kaardina,

niiet ei usu, et ta Interigeeritut graafika peale läheb.

 

Kui keegi oskaks aidata, oleks väga tänulik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõvaketas ei söö FPSi, protsessor/videokiip söövad. SSD kiirendab kõigest mängudes laadimisaega, millega ta suudab objektid ära renderdada. Vaata üle, ega sul juhuslikult mingi viirus sees ei ole, mis protsessorit koormab või pane taustal olevad programmid task managerist kinni.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Task manageris midagi silma küll ei hakka ning peal uus windows, peal ainult originaallehtedelt pärit programmid ning mängud, mingeid torrenteid vms pole tirinud.

Vaatasin loli recommended arvuti spece ning tuli välja, et mul kõike 2 korda rohkem kui vaja oleks.

Ei kujuta ette isegi, milles asi võib olla, tänan vastamast :)

 

CPU kasutus normis 2-5% ning RAMi 15-20%.

Ei usu, et viirusega tegu on.

Muudetud liikme Kaza'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ventikaga alusest on suht null % kasu, mine vii arvuti spetsialisti juurde kes termopasta ja termopadjad ära vahetab ning korraliku puhastuse teeb. See vast 25 eurine investeering aga jälle aasta-poolteist muretu.

 

Alati võib ka ise teha, aga see pole seda väärt. Selliste specidega arvuti ära lõhkudes, on kahjum 10x suurem kui säästetav summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.