Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

DKServer - Ellujäämine & PVP - 1.7.5 / 1.8

Soovitatud postitused

OeQ72ki.png

 

 

 

Tähtsam informatsioon:

1.7 serveri IP: 178.33.173.98:25590

regular-banner-64982-5.png

1.8 serveri IP: b1.lionhost.org:25635

regular-banner-93228-3.png

Reeglid: Klikki minu peale!

Serveri meeskond: Klikki minu peale!

Foorum: Klikki minu peale!

FB Leht: Klikki minu peale!

FB Grupp: Klikki minu peale!

 

 

DkServeris saab nautida nii Survivali kui ka Factioni mängumoodi. Survivalis on kõik rahulik, kus PVP on maas (off) ning keegi Teid ei sega. Võitlema peate ainult pahalastega (mob'idega) ning vajadusel saab teistega võidelda PVP areenal (/warp pvp, pvp2). Abivalmis meeskond tuleb teile koheselt appi, paneb protectioni (ala kaitse) ning vajadusel leiab alati Teie probleemidele kõige sobivama lahenduse, nii et kõik osapooled oleks rahul. Factionis peate Te hakkama saama ilma protectionita (ala kaitseta). Igal pool on lubatud PVP v.a. spawnis, seega kõige parem ja efektiivsem on moodustada endale tugev meeskond, käia teiste alasi rüüstamas ja luua endale serveri tugevaim baas, mida mitte keegi ei leia, veel vähem seda rüüstada suudaks.

 

 

Juhul kui olete Survivali ja Factioni mängumoodist tüdinenud ning leiate, et see on igav, siis oleme Teile mänguelamuse pikendamiseks lisanud: GTA mängumoodi, kus on võimalik endale soetada maju, relvi, illegaalseid jooke, autosid ja palju muud. KitPVP, võimalus on valida kahe areena vahel: fun ja klassikaline. Fun areenal on suur valik erinevaid huvitavaid kit'e, kuid klassikalisel areenal on võimalik valida 4. põhikit'i vahel. Creative, kus saate panna oma kujutlusvõime proovile ning ehitada ükskõik, mida Teie hing ihaldab.

Juhul, kui Teile sellest ei piisa, siis saab mängida ka kahte ülilõbusat ja populaarset PvP minimängu: The Walls'i (4 erinevat areenat) ja SurvivalGames'i (6 erinevat areenat).

 

 

Lisaks toimub meil iga nädala laupäeval ehitusvõistlus(kell 18.00-21.00), meie ehitusvõistlusel kaotajaid pole ning iga osaleja saab valida kas 5000 mängusisese raha või FLY rangi vahel. Samuti korraldame ka erinevaid üritusi, kus on võimalik ka endale väga suurel hulgal raha teenida, et teil veelgi huvitavam ja toredam oleks.

 

 

Meil on traditsiooniks saanud korraldada iga pühapäeva õhtu erinevaid üritusi, et esmaspäevale rõõmsamalt vastu astuda. Alustame tavaliselt paadiralliga, kus peab oma vastasega paadiga võidu sõitma.

 

 

Serveril puudub SMS-teenus, kuna meie soovime, et Meie mängijad oleksid kõik võrdsed ning keegi ei saaks raha eest endale teistest paremaid õigusi. Selle asemel kasutame Autorank süsteemi, mis teatud aja mägides annab Teile uuema ja rohkemate õigustega, sealhulgas ka paremate kit'idega rangi.

 

 

Hääletades meie serveri poolt, teenite Te endale väikest preemiat. Kuna serveris puudub SMS-teenus, siis hääletades näitate Teie enda toetust serveri vastu ning miks mitte hääletada, kui kasu saate eelkõige Teie. Hääletada saab serverisiseselt kasutades käsklust: /vote (2 linki).

 

 

Kuna meie server jookseb 1.7.2-1.7.5 versiooni peal, siis oleme arvestanud ka 1.8 versiooni armastajatega. Nimelt on meil pisikene 1.8 (Full-Survival) server, kus iga nädal on erinevad huvitavad pluginad. IP: b1.lionhost.org:25635

 

 

Arvestame iga mängija arvamusega ning proovime serverit muuta koguaeg paremaks, nii, et kõigil oleks tore ja mõnus mängida.

Loodan, et saite enam-vähem selgeks, milline meie server välja näeb. Kuid kõige parema elamuse saab ikka ise serverit külastades ning nagu öeldakse: "Oma silm on kuningas"

 

 

Serveris näeme!

 

Muudetud liikme Elare19'i poolt
Palju uuendusi

spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teade DKserverist.

 

 

Seoses sellega, et vahetame mappi.

Palume kõigil panna mängijatel panna oma asjad hoiule panka,

sellisel juhul on teil need uues mapis alles.

Aega on selleks 17.01.2015 õhtuks.

 

 

a3.lionhost.org:25590

/warp pank


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidu hea aga kuidas teil saab olla lionhostis 5GB ? Lionhost ei paku sellist teenust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millest te räägite? Lionhost ei paku ju sellist teenust? http://lionhost.org/index.php?p=pricing

Vähemalt mina seal ei näe 5GB teenust 96 slotiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et sa saad ise küsida seda neilt teise hinna eest.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kirjutad klienditoele, ning nad lisavad sulle õiguse, et saaksid muuta Slottide arvu.

Nendel võib olla 8GB ja muutsid ära 96 peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere

 

 

Nädal aega on saadud erinevaid ülesandeid lahendada, nüüd on aeg maha võtta. Nimelt sellenädalane plugin on Jetpack. Kes veel ei tea, siis saab Jetpackiga lennata.

 

 

Kui olete endale valmistanud lennumasina, siis sellega lennata saate te vajutades klahve SHIFT+SPACE. Kahjuks või õnneks saab Jetpackil kütus kiiresti otsa ning selleks on vaja teil kaasas kanda sütt (sobib ka puusüsi).

 

 

Kütuse kokkuhoidmiseks ja isegi selle taastamiseks on teil võimalus valmistada teatud kiiver, kuid sellest saate lähemalt uurida meie serveris :)

 

 

Retseptid leiate ka spawnist!

Rohkem infot leiate mängusisese käsklusega: /jetp

 

 

Ilusat ja lennurohket nädalat kõigile!

 

 

2ut2pfa.png


spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

OeQ72ki.png


 

Tähtsam informatsioon:

1.7 serveri IP: 178.33.173.98:25590

regular-banner-64982-5.png

1.8 serveri IP: b1.lionhost.org:25635

regular-banner-93228-3.png

Reeglid: Klikki minu peale!

Serveri meeskond: Klikki minu peale!

Foorum: Klikki minu peale!

FB Leht: Klikki minu peale!

FB Grupp: Klikki minu peale!



spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

OeQ72ki.png


 

Tähtsam informatsioon:

1.7 serveri IP: 178.33.173.98:25590

regular-banner-64982-5.png

1.8 serveri IP: b1.lionhost.org:25635

regular-banner-93228-3.png

Reeglid: Klikki minu peale!

Serveri meeskond: Klikki minu peale!

Foorum: Klikki minu peale!

FB Leht: Klikki minu peale!

FB Grupp: Klikki minu peale!



spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

OeQ72ki.png


 

Tähtsam informatsioon:

1.7 serveri IP: 178.33.173.98:25590

regular-banner-64982-5.png

1.8 serveri IP: b1.lionhost.org:25635

regular-banner-93228-3.png

Reeglid: Klikki minu peale!

Serveri meeskond: Klikki minu peale!

Foorum: Klikki minu peale!

FB Leht: Klikki minu peale!

FB Grupp: Klikki minu peale!



spacer.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.