Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline PlayFriik

Arvuti korpusest kostub särinat vms.

Soovitatud postitused

Külaline PlayFriik

Tervist, juba ~kuu aega olen kuulnud, et korpusest kostub särinat vms. Ma polegi veel aru saanud, et milles asi on.. Kas kõvakettas või milleski muus? Kas teil on ka taoline probleem olnud? Arvuti ise on ~6 aastat vana, seega pole imestada, kui läbi hakkab minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võibolla mingi jahuti käib vastu juhtmeid vms.? Endal oli samamoodi: kuulsin mingit klõbisemist ning selgus, et juhe oli vastu jahuti propellerit käinud.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen kuulnud, et kui arvuti on aastaid vana ja seisab ühe koha peal meeldib väikestele põrandatrollidele sinna sisse pesa ehitada. Tavaliselt nendest muud moodi lahti ei saa kui panna õhtul arvuti peale küünal põlema ning jätta neile mürgitatud tükk arbuusi. Proovitud ise ja väga kiire lahendus.

 

Kuna põrandatrollid on eestis kahjuks punases raamatus tasub laibad kohe metsa maha matta ja sinna peale lõke teha.

 

 

Ontopic

 

Häält võivad teha nii kõvaketas kui ka jahutid. On ka võimalik, et toiteplokk. Ega muud moodi teada ei saa kui, et võtad korpuse lahti ja kuulad kui arvuti käib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
Ma olen kuulnud, et kui arvuti on aastaid vana ja seisab ühe koha peal meeldib väikestele põrandatrollidele sinna sisse pesa ehitada. Tavaliselt nendest muud moodi lahti ei saa kui panna õhtul arvuti peale küünal põlema ning jätta neile mürgitatud tükk arbuusi. Proovitud ise ja väga kiire lahendus.

 

Kuna põrandatrollid on eestis kahjuks punases raamatus tasub laibad kohe metsa maha matta ja sinna peale lõke teha.

 

 

Ontopic

 

Häält võivad teha nii kõvaketas kui ka jahutid. On ka võimalik, et toiteplokk. Ega muud moodi teada ei saa kui, et võtad korpuse lahti ja kuulad kui arvuti käib.

 

Kui arvuti käis siis ikkagist tuli see heli kõvakettast.. Samuti see on väljavahetatud kõvaketas, vana läks ~aasta ja natuke peale läbi. See kõvaketas on umbes aasta minu arvutis olnud, aga enne seda oli seda kuskil 2a juba kasutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mul undab ka, aga undamisega olen arvatavasti ka ära harjunud, kuid selle särinaga küll ära pole harjunud.

Muudetud liikme PlayFriik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.