Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sooviks umbes hinnavaatlust järgmistele asjadele

1)Gigabyte GeForce 700 Series GTX 780 OC, see on olnud mul aasta ja plaanin üle minna 980-le seega palju umbes selle eest saaks, ostes olid need mingi 450 ja hetkel nende uute ostuhind 400 umbes.

2)Gigabyte GeForce 500 Series GTX 560 TI OC, see oli mul enne 780-et ja nüüd kappis nati olnud.

3)Roccat Kave Solid headset, 5.1, ostsin need aasta algul ja kasutasin pool aastat siis vahetasin teiste vastu, ostu hind siis 81.1€(arve olemas) see on see suurema juhtpaneeliga versioon, heli muidu super kui paned süsteemid paika, klappide sees 4 kõlarit ja päris hea sub, mikker on ka muidu täitsa olemas :)

4)CoolerMaster GX 750W 80+Bronze toiteplokk, see on päris oma 3a vana vähemalt, pole siiamaani alt vedanud aga kui 980 võtan ja paar uut asja veel siis tahan midagi suuremat ja +gold

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1) 780Ti eest küsitakse uuena 350€. Ma arvan, et 225€ saaksid kätte.

2) See liigub ma aiman, et kuskil 80-90€.

3) 35€ oleks selle ligikaudne hind.

4) Küsiks, mis süsteemiga sul tegemist on, äkki pole nii jõhkrat toidet sisse vaja, et 750W täitsa piisav.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

780TI sa alla 500€ poest naljalt ei saa mees xD odavamad jäävad 500 ja üle , ja see minu 780oc on nati alla 400, hinnad nii alla ka pole veel läinud

 

Süsteem mul i7 3770k vahepeal OC-n seda 4,5-le , vahepeal panen 3,9-ga ringi

Muudetud liikme fantaest15'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, küll mitte poest, aga Hinnavaatlusest saad 780Ti uue koos arve ja garantiiga 350€...

Sellisel juhul jah, 750W on lahja. Toite eest ma arvan, et ei oleks küsida narr 35-50€ vahemikus.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

olgu, asjaolud muutusid, ei müü 780 enam vaid ostan uue , teen SLI , tuleb mulle odavam ja palju palju parem performace. Leitsin isegi müüa HV foorumist aga natuke imelikku juttu ajab vend. Ta müüb kaarti 250AH ja 300 OK, ma käiks max 250 selle eest, see on 780 oc gagabyte windforce, sama mis mulgi

Mis sellisest tekstist arvata ?

 

TereKohuke kirjutas:

kui vana see 780on ?

Maksaks 250 selle eest max, sa ei saa elusees 300, sest uus maksab poes ala 360€ täis 2-3a garantiiga ja kuna next gen on väljas juba siis selle turuväärtus on langenud juba palju rohkem kui inimesed tahavad selle eest saada

 

RistoK kirjutas:

Tere

 

Vanus 2-3 aastat kuskil. Sai kunagi ostetud mingi HV kasutaja käest, kes suure hooga ostis selle tutikana ja siis proovis, sai oma FurMark skoori kätte ja müüs kohe maha. Aga kuna kiiruga sai ostetud siis ei tea grantiist ega muust teemast midagi. Iseenesest kaart pole selle aja jooksul kordagi mingit kino korraldanud - töötab nagu töötama peab. Pikk jutt sitt jutt üldiselt 250 on mõistlik pakkumine ja ma mõtlen veidi selle peale. Võta homme uuesti ühendust kui ma ei ise ei vasta.

 

TereKohuke kirjutas:

aga 700 seeria pole nii kaua väljas olnudki ju

 

RistoK kirjutas:

Väga võimalik. icon_lol.gif Ühesõnaga sai ostetud enamvähem sellel ajal kui see asi popiks sai (e. välja lasti). Vaepeal elus nii palju asju juhtunud, et ei mäleta täpselt millal see kaart ostetud sai. Kahjuks pole kaardil stopperit ka peal mille järgi saaks täpse vanuse öelda. icon_confused.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See seltsimees küsib seal paljude asjade eest kõrget hinda. Kui sul võimalus näha/katsuda/katsetada, siis tee seda enne ostu. 250€ on piirhind, mida selle eest välja käia.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Katsetada, kas läheb tööle, muud midagi.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.