Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus programmi kohta.

Küsimus

Tervist! Tean et siin on selliseid huvitavaid ja tarku inimesi, kes aitaks mul vastuse leida. Nimelt kas on olemas selline programm, mis jagab näiteks pillidega mängitud soundtracki nagu kitarriks, bassiks, trummiks jne... Ei oska seda päris nii seletada, aga näide.. Näiteks on laul Wake me up, when september ends, ja ma tahaks saada täpselt teada kuidas seal nt. trumm mängib. Nii, siis ma nimelt programmiga teen nii, et see jagaks selle loo pillideks.

 

Või siis et saaks mingisugust vokaali või kitarri või trumme eemaldada.

 

on olemas nõndast asja? :D


2014.12.06_22-19-17.png

üks peeso kaks peeso

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

Usun, et mõtled midagi sellist, kus oleks loo partituur iga instrumendi jaoks eraldi lahti kirjutatud :

Uuri netist MIDI failide kohta, sellel lool ("Wake Me Up") neid kindlasti tuhandeid. Loomulikult ei pea neid esitama selle Synthesiaga vaid võib kasutada paljusid muid programme. Ise kasutan seda küll igapäevaselt ja täitsa kiiduväärt programm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.