Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

South-California Roleplay

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Administratiivis toimusid suuremad muudatused paar päeva tagasi, ehk nüüd peaks administratiiv okei olema. Samuti andsime paljudele banned olevatele isikutele uued võimalused.

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jajah koguaeg ütlete nii mõni pole mitte midagi teinud ja saavad lambikaid banne.

ja ma ka foorumis banned noh.Äkki õpite MyBBd paremini tundma ja parandate foorumi vead jms mida teie ise pole üldse leidnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
muutadused to muudatused | koguaeg to kogu aeg | jne

Mis hullud vead seal foorumis siis on? Seal tavaline MyBB versioon peal

Mingi MyBB 1.6.0 versioon äkki kui õigesti arvan phmt sitem mybb versioon no ma vähemalt olen uuendusi jälginud jms ja on kõvasti juurde tehtud pluginaid ja teemasid MyBB 1.8.0 versioonile ja on parem kui see 1.6.0.MyBB 1.8.0 versioonil on rohekem võimalusi arendada edasi ja teha rohkem asju phmt nagu phpBB või kõige parem üldse osta vBulletin kindel värk!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi MyBB 1.6.0 versioon äkki kui õigesti arvan phmt sitem mybb versioon no ma vähemalt olen uuendusi jälginud jms ja on kõvasti juurde tehtud pluginaid ja teemasid MyBB 1.8.0 versioonile ja on parem kui see 1.6.0.MyBB 1.8.0 versioonil on rohekem võimalusi arendada edasi ja teha rohkem asju phmt nagu phpBB või kõige parem üldse osta vBulletin kindel värk!

 

Eks Sa osta ja tee, kui selline kõvataja oled. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ventilaator ruulib!

Muudetud liikme olleJel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugupeetud elukutselised SAMPerid ja roleplayerid!

 

Nüüd on viimaks see aeg käes, kui avame South-California Roleplay serveri. Serveri avamine toimub järgmine pühapäev, 24. mai kell 19.00!

Kindlasti mõtleme välja mingi ürituse, serveri avamise puhul, et roleplaysse uuesti sisse elada.

 

UCP avatud! http://ucp.sc-rp.eu

 

Olge kindlasti kohal!

 

 

Igaks juhuks annan veel teada, et server kasutab uusimat 0.3.7 SA-MPi serveri versiooni.


Rollimängur aastast 2009!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on see server mingi saja tuhande custom mapinguga v ja kust kõik asjad läbi kukuvad spawnides v?

 

Ei ole.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma küll ei ütleks, et servus midagi muutunud oleks. Objektid vilguvad nagu oleksid just vähe järsemat narkootikumi teinud, administraator ei suuda ennast taltsutada ja mendis on vend, kes RP'da ei oska.

 

Üle kolme kuu jälle RP'ma tulla, mitte midagi vist pole muutunud. :D


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

scrp.png

 

South-California Roleplay on tagasi uues kuues. Toimunud on suur arenduskuur, mille käigus on uuendatud foorumit, kõvasti arendatud ja viimistletud gamemode ning muidugi uus UCP . Avamine toimub juba 6. septembril kell 19:00.

 

Avamisest: http://foorum.sc-rp.eu/showthread.php?tid=2143&pid=19595#pid19595

UCP v3.0: http://foorum.sc-rp.eu/showthread.php?tid=2895&pid=19583#pid19583

SC-RP v4.0: http://foorum.sc-rp.eu/showthread.php?tid=2888&pid=19570#pid19570

 

Ole kindlasti kohal!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

scrp.png

FOORUM | UCP

Server on avatud! Avamisel saime igati korraliku 32 mängijat kätte, mis on alustuseks päris hea!

Ma ei väsi seda kordamast, enne serverisse sisenemist peate läbima UCP testi ning serverisse sisenemine toimub foorumi nimega.

Tule ja saa osa meeldejäävast rollimängu kogemusest!

Serveri IP: samp.sc-rp.eu:5555

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, eelmise serveri vara tagastatakse.


j62xYST.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.